|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
30.1.2018 19:59:39   
lesica
Opaaaa, trčanje u najavi user posted image

Bravo user posted image Mama spremi kičmu!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
9.2.2018 19:38:57   
Misha i Ljisha
Dunja je dala gooool. Ustvari 2 ili 3 ali nije bitno prvi gol je pao kao i odbrana gola. I stativa. Kaze joj trener danas "Dunja golgeter" user posted image ma jako su smesni dok igraju hokej. Pisurija sa klincima. I ona je jako srecna. A uciteljica baleta hoce da je prijavi na neko takmicenje disko dens solo u kategoriji pcelica (ili bubamara nemam pojma neki insekt je u pitanjuuser posted image ) kaze uvek se odusevi Dunjinim "solo nastupom" hahah... Spajamo nespojivo ocito i ide joj hahauser posted image
Ja ispadoh ono prava "soccer mom" samo sto nije soccer vec hockey hehe

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 9.2.2018 19:41:24 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
9.2.2018 20:18:06   
lesica
Ljišo, bravo bre user posted image

I treba da se hvališ na sva usta!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
9.2.2018 20:36:05   
Ana RR
Bravo Dunja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
10.2.2018 16:34:14   
veselicaa
Mala hokejasica,mnogo joj lep sport,a za nju samo pohvaleuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
11.2.2018 16:33:28   
vocicana
Ljiso pa divna je, bas je to slatko sto je uspesna u svim tm dijametralnim zaimacijama. Vrlo kao ja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.2.2018 11:28:22   
Misha i Ljisha
user posted image hvala mame
JA svima preporucujem hokej, ali izgleda to mnogima deluje kao ekstremni sport user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.2.2018 11:39:10   
emicaa
Ljiso bravo za Dunju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.2.2018 11:48:05   
Rosita
Bravo dunja!!! Stvarno sjajno!

Ja bih upisala D na hi hop, to bas voli, ali sam nesto inertna, kad se malo uhodam sa bebom, ako nista od jeseni. Ide na karate i to voli. Isao bi on gde god predlozimo, ali sigurno necu imati vremena za vise.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.2.2018 13:48:10   
jess021
Bravo Dunja!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.2.2018 15:38:37   
Sanjica26 RR
Bravo za svu decicu.
Rosita, kod nas u plesnom studiju ima jedan decak koji igra hip hop.user posted image


Ja cu da pohvalim moje obe devojcice. Prvo T koja je tokom raspusta procitala nekoliko knjiga.KLik Kad mi je rekla koliko je procitala onda sam trazila da mi preprica. Zaista jeste. A bas brzo cita. Sada i Sofiji cita. Bas je hvali uciteljica. Ne forsiram ja (nikad to nisam ni radila) Malo pre mi je citala i latinicu. Prosto interesuje ju je sve.
Kaze mm pre neko jutro kad sam mu poslala sliku cim je otvorila oci legla u dnevnoj i cita: "Upropastila si nam dete"user posted image U sali naravno. Bas se radujem sto sam im usadila tu zelju.
U
Za Sofi smo se pre neki iznenadili. Mm i ja veceramo, a cujemo T kako je ispituje koje koje slovo. Zna ih sva. Ja se zezam sa mm ne bi me cudilo da zna i da cita. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.2.2018 16:00:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.2.2018 21:03:19   
veselicaa
Sanjice i treba da citaju,nego kako.Moje imaju puno knjiga,na raspustu uvek procitaju po nesto.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.2.2018 10:37:52   
Misha i Ljisha
Sanjice svaka cast user posted image

Ja se odusevim kad cujem da deca citaju na raspustu. Ranije smo svi citali na raspustu a sad...Ne mogu ni lektire da procitaju. Za svaku pohvalu. A za malu smizlu isto svaka cast. Ima stariju seku da je uciuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.2.2018 13:08:25   
Rosita
I ja se naprosto odusevim kad čujem tako nešto! Sanjice, divne su ti ćerke user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.2.2018 13:23:13   
jess021
Sanjice, bravo i za devojcice, a bravo i za mamu!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.2.2018 16:22:47   
veselicaa
Moja A. osvojila cetvrto mesto na takmicenju iz fizike,prezadovoljna sam.Iz sestog razreda iz njene skole samo ona osvojila neko bitnije mesto.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.2.2018 17:00:49   
Misha i Ljisha
user posted image bravo bravo bravo. Divno. Svaka cast.
Eto a uplasila se. Sta bi bilo da je nastavnik vise stigao da radi sa njom. Odlicno i za svaku pohvalu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.2.2018 17:39:30   
vocicana
Divna deca od divnih roditelja. Bravo Sanjice za devojke, bravo i za Veselicu, naravno da je sve bitno.
Ajd sada malo mi, juce kaze meni moj sin...Majo, mama, koliko sati? user posted image Ja odgovaram deset do osam, a on za mnom, deset?
Pao je i nesto se iznervirao, a mm mu kaze, izvinjavam se na vulgarnosti, Ne pizdi, a on za njim ne piiizdi.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.2.2018 18:25:21   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

user posted image bravo bravo bravo. Divno. Svaka cas_t.
Eto a uplasila se. Sta bi bilo da je nastavnik vise stigao da radi sa njom. Odlicno i za svaku pohvalu

Nije se uplasila uopste,juce nije ni vezbala,jutros sva deca ponela digitron(ona samo papir da racuna na njemu,kaze ne treba joj),sveske,puskice napravila decauser posted image pricaju kako imaju tremu,ona nista.Bas sam mislila da nece nista posebno da uradi,jer je takmicenje trebalo da bude negde marta,tako da nisu vezbali koliko su planirali sa nastavnikom.Da je vezbala jos malo uradila bi mnogo bolje,ovako je bilo oblasti koje nisu presli,a jedan poen joj je trebao za trece mesto.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
18.2.2018 20:07:40   
Misha i Ljisha
Pa sjajno. Ja stekla utisak da je imala tremu preko nasih porukauser posted image . Divno. To je taj stab koji treba da ima uvek. Svaka joj cast.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
20.2.2018 13:21:14   
dunja RR
Nisam mislila da ću ovo pisati pre 2021. user posted image s obzirom da S ne voli olovku nikako, ali malopre napisa mali čovek svoje ime, ničim izazvan, i pavilno držeći olovku. Ja evo imam 42 i još ne znam da držim olovku kako treba user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
20.2.2018 13:22:47   
dunja RR
Svaka čast user posted image

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Moja A. osvojila cetvrto mesto na takmicenju iz fizike,prezadovoljna sam.Iz sestog razreda iz njene skole samo ona osvojila neko bitnije mesto.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
20.2.2018 13:25:32   
Mala Elena
user posted image za sve!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
20.2.2018 13:29:36   
Anck Su Nmaun
Braavo za decicu user posted image

V juce slucajno rekao Bager user posted image user posted image
Igrao se sa bagerom i ja ga pitam sta je to Bager, i on posle 2 minuta kaze Bager tmrekfjsdvijhugihtkgnelfmsd user posted image user posted image Inace zna samo da kaze mama i tata

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
21.2.2018 23:21:12   
Misha i Ljisha
Anck, Dunjauser posted image

Nego mi imamo jos jedne lepe vesti. Dunja zvanicno pozvana da igra na turniruuser posted image

Hahah... Kaze mi pre neki dan da ce i ona ici na olimpijske igre. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here