|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 22:28:22   
mihi
Samo payi da sisaju pogotovo ti mali i ako primetiš da slabije sisaju odmah dohrana mislim da sada ima da se kupim mleko za štence ako ne pošalji mi pp pa ću ti dati recept da napraviš. I pazi da im bude toplo. Ako ti još nešto treba pitaj na pp.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 22:39:10   
Jacaca
Mihi ima ona mleka, nego imam dva vrlo krupna jedva sam je sa drugom devojcicom porodila, ja sam ih izvlacila a moj muz je podigao na dve noge i drzao je tako mislim da sama ne bi uspela. Nego trece se napilo vode i malo je kao mis mrsavo njemu sam ustima kroz nosic izvlacila vodicu 45min sam je vracala u zivot a to mi je malo i slabo napreduje, cetvrto je takodje malo ali debelo ono se bori najvise, za njega nema problema. Ona je divna majka na prvi sum trci ali jako cvili i mene zove jer je korpa velika pa oni ne znaju da dodju do nje tako da ustajem svaki sat i stavljam ih ja da sisaju.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 22:41:42   
Anoniman
Joj Jaco, pa taman se pripremaš za svoju bebicu! user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 22:49:14   
Jacaca
To mi je muz rekao, zeno ovo je pravi trening za bebuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 22:54:07   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Zille

Mi svi obožavamo životinje, ali mi uopšte nije higijenski držati ih u kući ili stanu kad su deca mala(izuzetak su ribice).
Imali smo dva psa u dvorištu pa smo se oba otarasili(udomili ih), jer smo i dete i ja bili stalno izujedani od buva. Inače su psi imali ogrlice protiv buva, pa im ništa nije vredelo, prešle su na nasuser posted image



Jao Zile pa moja pudla se kupa svakog drugog dana a jednom mesecno ide na masazu, sisanje i feniranje, zube joj perem svakoga dana i vodim je jednom mesecno kod veterinara, inace pudle se ne linjaju, ne smrde i ne mogu da prezive napolju, ne razumem sto je ne higijenski oni su i za decu super a imam stan od 100m2 a za koji mesec jos veci, tako da ima i prostora a ne razumem zasto je ne higijenski? Ona mirisi kao francuska pudla jer to i jeste. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 22:55:51   
mihi
To malo bi ja dohranila nema ni snage da sisa dovoljno, uzmi mleko 3,2, dodaj kašičicu šećera, malo limunovog soka ili jednu kapsulu probiotika i grej ih ako ona nija stalno na njima.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 22:55:57   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Natasajvc

Mi imamo tri psa Mrvicu, Belisu i Malokuca Bebica, papagaja nimfu Gajica, hrcka Milosa i naravno da su sa nama u kuci, a kada pozele budu i u dvoristu koje je ogromno. Blizanci su navikli na njih i kad su prohodavali drzali su se za mama Mrvicu. Sve ih jako volimo, mm malo manje, ali vecina je pobedilauser posted image .


Slazem se i mislim da deca trebaju da rastu pored ljubimca jer ih to stvarno usrecuje. Pogotovu psi ja mislim da iskrenija ljubav od njihove ne postoji. To svako treba da dozivi.

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 22:58:29   
Jacaca
Oni su pored grejalice koja nonstop radi, kupila sam bebilac i malu cuclu za kuce ali ona samo hoce od nje da jede na miris valjda reaguje, probacu ovo ali posebno nju stavljam da je ne izguraju ostali, inace je stalno vadim posto svi preko nje legnu misle da im je ona jastuk, ali mislim da ce se izboriti i ona.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 23:00:21   
mihi
Pazi ih skroz su slatkiuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 23:01:29   
mihi
Možda je tako greju!!!!!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.4.2009 23:16:13   
Jacaca
Pa da ona ludica cuti i trpi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.4.2009 8:30:39   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Jacinu mazu

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.4.2009 8:34:23   
Lu
Moja maca Ema je imala prijevremeni porođaj,okotila je 6-oro skroz malih mačića i svi su bili mrtvi a ovo joj je dosad 8.okot i nikad nije bilo problemauser posted image
Nema ni mlijeka neznam zašto,mislim bolje je tako jer bi se samo napatila.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
27.4.2009 19:14:51   
ljubičica
Jacooooooo, preslatki su user posted image  user posted image  user posted image  
Jao, ne mogu da ih se nagledam.
Ja ću vam sutra ubaciti slike moja 2 psa, sjajni su, a crni je prava blenta. Videćete kakvi su user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
28.4.2009 11:01:04   
Modessty
Jacoooo mnooooogo su slaaaatkiiiii!!!!!! user posted image user posted image user posted image

Ja sam pre neki dan bila kod jednog druga. On dobio na poklon belu čupavu kucu. Dlaka mu je gustaaaaa kao da je ovca!!! Odmah sam rekla Igoru da hoću tog psa kad se preselimo na ranč!!!! Uvek mi je bila želja da čuvam kucu.
To je japanski (kažu samurajski) pas i zove se Akita Inu

user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
28.4.2009 11:04:55   
Jacaca
Jao Mod presladak je, ja sam luda za zivotinjama, jednoga dana kada ne budem morala da radim imacu bar desetak kuca i toliko maca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
28.4.2009 11:06:28   
Jacaca
Srce malo, ja sam celu njenu trudnocu strepela i pipala da li se pomeraju.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
28.4.2009 11:11:32   
Modessty
user posted image sprema te tvoja kuca za tvoju trudnoću user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
28.4.2009 11:13:48   
Modessty
Ja sam imala akvarijum jedno kratko vreme. Mali akvarijum. I na kraju sam ribice poklonila komšiji koji ima veeeeeeeeeeeeeeliki akvarijum i puno ribica. Mislila sam da će mojim ribicama da bude bolje ako imaju više "drugara" i više mesta za plivanje user posted image user posted image user posted image

a moji su do skoro imali macana, crno-belog. Uginuo prošle godine. Niko nezna zašto.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
28.4.2009 11:56:03   
Ana RR
Ja bih jaaakoooo volela da imam zlatnog retrivera, labradora ili haskija! Jooooj kako ih volim, prelepi su mi!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
28.4.2009 12:45:53   
mamanp
Celo moje detinjstvo sam provela sa kucnim ljubimcima...imala sam i maca i kuca, e kad sam se udala ta ljubav je malo splahla. MM je imao neku persijsku macku i nas dve se nismo bas simpatisale. Tacno je znala da je ne podnosim (ne znam iz kog razloga) i kad bi krenula da piski uradila bi to iza komodice u mojoj sobiuser posted image user posted image . Bila sam trudna nekih 5-6 meseci kad je otisla u provod sa macorima i vise se nije vratila. Posle je opet mm imao veliki akvarijum sa ribama i njega smo makli jer je bio bas veliki i brinuli smo da ga cerkica ne prevrne (ipak je to 60 litara vode!) tako da sad imamo samo kucu od 10 godina i macu od 2 godine i mazimo ih i pazimo koliko mozemo user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
3.5.2009 18:35:18   
Jacaca
user posted image


Mihi obrati paznju na ovo u cosku najvece izdvojeno i ono malo tamo? ova ostala dva su blizanci.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
3.5.2009 18:36:09   
Jacaca
Molim te prokomentarisi mi ovu razliku malo 50g a najvece 400g

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
3.5.2009 18:40:33   
mihi
Joj super su (Kuc, kuc). ma porašće a jel mama ima mleka?

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
3.5.2009 18:42:39   
Jacaca
Ima mleka ali malog uvek odgurnu pa ga ja spricem prehranjujem to voli, ali ga posebno stavljam da malo i njenog mleka pije, ali je maaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiiiiiiii jako kao mis, vitalan, zadovoljan i lenj.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here