|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.9.2019 22:46:57   
Mirko Svirko
Mi smo imali divan akvarijum bas bas divan..Dok malisa nije prohodao i propricao pa zeleo da ih upeca..Ribice smo poklonili. A akvarijum spakovali dok malo ne poraste. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.9.2019 22:54:43   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Sanjice strasno,a on bi imao najmanje posla oko njega.Na kraju cemo djeca i ja odluciti,on ce svakako biti u manjini 😂




I deca bi da nabavimo kucu, ali mm ne daje. Delimicno se slažem sa njim. Prvo takve su nam obaveze da i deci se kroz iglene usi posvetimo. Realno kad cu još da brinem o psu. Ne stajem od jutra do mraka
Drugo nije mi za stan.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.9.2019 22:55:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.9.2019 22:58:43   
flamingos
Apsolutno se slaždm sa tobom Sanjice,nikako u stanu.Naravno,poštujem odluku onih koji mace,kuce itd.drźe u stanu,mi-ne.Zna se gde im je mesto.Imaće hranu,biće paženi,maženi.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 2:04:53   
Mirko Svirko
Ljudi koji imaju mace i kuce imaju neki specifican miris tepiha, stvari inace.. Volim zivotinje ali nisu za stan. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 12:22:16   
emicaa
Svako misli drugacije.Meni stan nije prijatno mkesto ako nema i ljubimac.Prvu godinu zajednickog zivota dok nismo imali macu mi je bilo cudno,bas mi nesto falilo.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 12:43:43   
flamingos
Draga Emice,svi drugačije mislimo.Nemam ništa protiv vas koji imate mace,kuce u stanu.Volite i to je sasvim ok.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 13:29:38   
medamisko
Da , macka Bobija!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 13:48:57   
Mirko Svirko
Postujem i volim zivotinje. I postujem svako misljenje. Svi smo mi drugaciji i po tome smo i posebni. Oni koji imaju kucnog ljubimca i vole, to je lepo i postujem. Ja licno ne volim. Vise sam za ribice, hrcka, kornjace ili tako nesto majusno. Moja majka ima macku u stanu i naravno da se igramo sa macom 👍

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 16:54:30   
IvanaSK RR
E hrcak mi vise ne ulazi u kucu 😀 jednog smo kupili,a drugog doneo Deda Mraz i od dva muzjaka dobismo pun kavez hrckova 🙄  međutim,bese neki retki pa dolazili da ih i kupuju 😂  dok smo ustanovili koji su ostali dobismo jos jedno leglo. Muz je na kraju naucio da raspoznaje pol pa smo muzjacima i zenkana pregradili kavez. A i mora non stop da se menja ona piljevina inace bas smrdi.
Ne osećam drugaciji miris u kucama gde su kucici i macici. Volim i jedne i druge. Kuce mozda za nijansu vise ali je i mnogo veca obaveza od macke. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 17:40:42   
Mirko Svirko
Haha slatko se nasmejah..Znaci hrcak otpada da ne bi dobila leglo 😉Mi radimo u tepih servisu i iz tog razloga znam za mirise kada donose ljudi ili se ode kod nekoga ko ima ljubimca. Volim sve zivotinjice. U selu imamo sve ali opet je to u dvoristu. Pa kad dodjemo  kuci onako tackasti kao dalmatinci od ujeda buve, to je tek zabavno 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 21:25:42   
nata11
Neverovatno kako svi koji nemaju ljubimce misle da su nasi stanovi zapušteni i smrdljivi a mi koji ih imamo za suprotnu grupu kako ne znaju sta je radost i pravi dom. 
😀🤣




_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 21:33:11   
lesica
Nato, bukvalno je tako.

I moj glas ZA kućne ljubimce, nema veće radosti. 😊

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 21:39:04   
flamingos
Nisam rekla da su vaši stanovi napušteni i smrdljivi,već iznosim svoje mišljenje po pitanju držanja ljubimaca u stanu.Poštujem vašu odluku,to volite i meni je sasvim u redu da držite mace,kuce ili šta već u stanu.Mi obožavamo životinje,i veruj mi,znamo šta je radost.Pravo uživanje je kad vidim dete kako se igra u dvorištu sa svojom kucom,milina.U komšiluku koke,guske,patke,svinje,sve živo obiđemo.To je raj.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 21:50:51   
Mirko Svirko
Niko nije rekao da su vasi stanovi smrdljivi i zapusteni. Samo smatram da u mojih 50kvadrata ljubimac nema mesta. U selu imamo i krave od kojih prodajemo mleko i pravimo sir. Kokoske cija jaja prodajemo a deo ostavljamo za pilice.Svinje od kojih imamo meso.Maksimalno smo posveceni zivotinjama. I to je jedno pravo poljoprivredno gazdinstvo.Cak 4 kuce imamo, macke vise ni sama ne znam.I ovde niie rec o smrdljivom stanu ili negativnom stavu prema zivotinjama, vec o ljubimcu u stanu.Pozdrav za sve koji imaju mogucnosti i vole ljubimce u stanu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 22:02:46   
emicaa
Jao imala sam jednom davnom hrcka,covjece kako je smrdilo 😂 ali je komsinica imala kuju koje je uspjela otvoriti kavez pa sam ostala bez njega 😑



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 22:32:40   
IvanaSK RR
Bolje kuce u stanu,nego u dvorištu na lancu 😀 ljudi znaju biti smrdljiviji i zapusteniji od kucica i stanova.. 
Ja znam koja je radost imati kuce u kuci. Ali to moze razumeti samo onaj ko je u istoj situaciji. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 22:41:15   
flamingos
Zna se koji su kučići za lanac,a koji za stan.Ovde se generalizuju stvari.Svako iznosi svoje mišljenje,poštujem.Kod nas u zgradi ima kuca,maca koliko hoćeš,ako,neka su,meni ne smetaju,doduše-kuce znaju da zalaju i u šest me probude,no nebitno.Hajd ovako-bravo za sve vas koji imate kuce,mace u stanovima.Šta bi bilo kada bi svi isto mislili?Zamislite da zgrada od 60 stanova ima u svakom stanu po jedno kuče?O tome se ovde radi,neko je za,neko protiv-kao i u svakoj debati.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 22:42:48   
Mirko Svirko
A ko kaze da je moje kuce na lancu?I ocigledno neko ne zna ili ne zeli da cita, napisala sam lepo ko je u mogucnosti da ima ljubimca u stanu. I ovde se vodio razgovor o ljubimcu a ne o zapustenosti. Sa druge strane ovo sluzi da bi se razmenjivala iskustva i misljenja, a ne da bi se ovde vodila rasprava. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 22:46:54   
Mirko Svirko


IZVORNA PORUKA: flamingos

Zna se koji su kučići za lanac,a koji za stan.Ovde se generalizuju stvari.Svako iznosi svoje mišljenje,poštujem.Kod nas u zgradi ima kuca,maca koliko hoćeš,ako,neka su,meni ne smetaju,doduše-kuce znaju da zalaju i u šest me probude,no nebitno.Hajd ovako-bravo za sve vas koji imate kuce,mace u stanovima.Šta bi bilo kada bi svi isto mislili?Zamislite da zgrada od 60 stanova ima u svakom stanu po jedno kuče?O tome se ovde radi,neko je za,neko protiv-kao i u svakoj debati.






👏👏👏👏👏Veliko BRAVO za najbolji odgovor!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 22:47:10   
lesica
Baš tako, svako od nas ima svoje za i protiv.
A vrlo je simpatično kako se svako od nas drži svojih stavova.

Uostalom, dosadno bi bilo da je drugačije 😉

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 22:47:55   
flamingos
Tako je,apsolutno se slažem


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.9.2019 22:50:18   
Mirko Svirko
Razlicitost i jedinstvenost nas cine posebnim. Svi imamo drugaciji pogled na svet. 

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.9.2019 9:44:18   
IvanaSK RR
Flamingos,ni jedno kuce nije za lanac. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.9.2019 9:58:37   
emicaa
Ivana potpuno se slazem 👍



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.9.2019 10:09:47   
Olga75
Krave, svinje, ovce, kokoške, patke... nisu ljubimci. Uglavnom ih ih se gaji zbog mesa, mleka, mladnunčadi, jaja... čak i psi služe da štite a mačke da ganjaju štetočine.
Ja imam keru, u dvorištu je ali kad je zla zima pustim ga unutra, kad se šenluči i prangija o svetcima i onda ga pustim unutra i nije se još popišao nigde a ni uneredio veliko. Slažem se da ništa ne smrdi gore nego mokar pas user posted image
Realno, briga me baš da li neko misli da mi kuća smrdi jer je mučenik Dobrica ušao da prespava na minus 25 a sve praćeno severnim vetrom.
Ko što rekoh onomad ko voli drago mi je ko ne voli nek ne vodi kući!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here