|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
30.3.2012 18:31:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lesica

GG,divne stvari! Samo kad se u nekom trenutku budemo druzile daj da se prethodno dogovorimo da se Zaba i moja baraba ne pojave u istim kombinacijama user posted image

user posted image Dogovaramo se unapred!

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 401
   RE: Dečija garderoba
31.3.2012 10:56:33   
bulka
gae_gr lepooo, bas nam se svidja...
Evo nasih stvarcica za leto...
Uglavnom imaju sve po dve iste(pa nisam slikala duplo), ili je isti model samo druga boja...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Dečija garderoba
31.3.2012 11:07:52   
branki*
haljinice su bas slatke!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Dečija garderoba
31.3.2012 11:28:14   
Klarita
Jos da nam otkrijes gde si kupovala ove preslatke haljineuser posted image i cipelice sa ovim lakovanim delom...prelepo...


I, da se ponovim, zna li neka mama sta i gde u Segedinu?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Dečija garderoba
31.3.2012 12:23:41   
bulka
Hvala.
Klarita devojcice su sve dobile od mm tetaka iz Kanade...
Odusevila sam se kako su im izbrale!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Dečija garderoba
31.3.2012 12:36:32   
Klarita
Epa baba tetkeuser posted image user posted image user posted image , pogotovu za one karneraste prsluke...

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Dečija garderoba
31.3.2012 20:53:34   
isidora88
klarita pise sve u temi soping u segdinu ili tako nesto ima tema,imas trzni centar arkad i tesco( velik izbor odece,obuce hm,c&a... a ima i hrane ali su cene kao kod nas otprilike) tu uglavnom svi kupuju i hatar i tompaker (tu je jeftina hrana i kozmetika,hemija) na kelebiji

zaboravih da kazem da su stvarcice preslatkeuser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 31.3.2012 20:54:18 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Dečija garderoba
31.3.2012 21:03:41   
cockic
mene zanimi koliko ste placali te haljinice user posted image jako su lepe ja gledala
za moju malu sad za rodjendan malise.kad ono nema ispod 1400din
a sledeca cifra je odmah 2200din  nista izmedju.
kao to je uzrast od 0-6 meseci ali opet je puno.

ne znam da li ta radnja u uscu ima mozda pristupacnije cene haljinica.
jer mi deluje da je za taj uzrast bas dosta 1400din jer ce je obuci dva
puta i bice mala.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Dečija garderoba
31.3.2012 21:35:24   
Anoniman
Bulka, divne su vam stvarčice!!!

Cockic, teško ćeš naći haljinicu ispod 1400 dinara. C&A je dosta dobar sa cenama pa pogledaj tamo (Ušće, prvi sprat, dijagonalno od Zare). Tamo dečije stvari nisam gledala ali inače haljinu ispod 3000 nigde nisam videla (svečaniju, ne onu pamučnu od materijala kao što su majice)

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: Dečija garderoba
30.4.2012 15:29:44   
*Alexx*
Obiđoh CA za vikend, kolekcija za dečake > 92:
- Pamučni kompleti (majica kratak rukav i 3/4 šorc) su 1000 din
- Majice su od 500-600 din
- Polo majice od 800 din
- Karirane 3/4 pantalonice 1500 din
- Munja Mekvin majice 1500 din
- Munja Mekvin komplet majica i šorc 1600 din
- Pakovanje nazuvica od 5 kom - 600 din.

Nisam gledala jakne, farmerice, trenerke, dug rukav.

I 7 komada dokolenica boje kože za mamu 600 din user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Dečija garderoba
30.4.2012 15:33:16   
Anoniman
Evo da dodam i ja ovde: za 5700 dinara smo kupili 2 pidžame kratkih rukava i nogavica, 2 tunike, 2 šorca (jedan radni i jedan paradni) i komplet tunika (ili kraća haljina) i gaće pumarice... C&A, naravno!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 411
   RE: Dečija garderoba
30.4.2012 15:35:52   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Evo da dodam i ja ovde: za 5700 dinara smo kupili 2 pidžame kratkih rukava i nogavica, 2 tunike, 2 šorca (jedan radni i jedan paradni) i komplet tunika (ili kraća haljina) i gaće pumarice... C&A, naravno!


Nije bilo pidžama Andrejev broj, a i to sam htela da mu kupim user posted image
Definitivno je varijanta - kad vidiš nešto, treba kupiti jer plane i ne nabavljaju tako redovno. Ja se zeznula za teksas jaknu, kao kupiću mu je sledeći put, a tada je nije bilo. Vidim da ih nisu nabavili ni posle 2 nedelje.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Dečija garderoba
30.4.2012 15:49:02   
Anoniman
Ja sam pre mesec dana kupila Neveni ljubičastu jaknu za ploleće i ranu jesen, tanka šuškava sa kapuljačom za 1700 din. Srećom pa ih sad nisu imali jer bih bila u nevolji. Poneli smo je u torbi kad smo išli u grad, ako zahladni. DNa ulazu u C&A, ja pištim, na izlazu takođe, pretrese me obezbeđenje, pišti jakna iako sam posekla sve etikete user posted image user posted image Da su je još imali u ponudi verovatno bi me neko otužio da sam je ukrala. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 413
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 13:52:09   
Anoniman
Nasa kupovina od pre neki dan:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
ima jos svasta, ali ne mogu da nadjem na netu, a slikomat mi ne radi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 414
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 13:59:37   
vonavoj
user posted image user posted image UM!
ja sam sad dosla iz ubrzanog shopinga,jer je mm bolestan,pa je Tiki baba cuvala..kupila sam samo jednu haljinicu u C&A 400din na snizenjuuser posted image .preslatka je,sa japankama kao dezen!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 14:25:30   
isidora88
evo i novih stvarcica za mateju,ovo je tek pocetak,treba da kupimo jos par majica,sorcica...user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 14:26:16   
isidora88
UM preslatko je sve,i mi obozavamo cartersuser posted image
bulka predivno je,mogu samo da zamislim kako su slatke kad se obuku user posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 5.5.2012 14:27:31 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 15:13:52   
vonavoj
i ja volim carters,ali su preskupi,bas sam danas gledala,majicica i helanke 3000din,mnogo je...kupila sam njihove bodice,5kom 1350din,na akciji,a bili su 3000dinuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 15:23:49   
maslachak
imas dve devojke na fb koje rade carters i mozes cak i da narucis iz amerike,stize za par nedelja,taj paket bodica 5kom je 2200din kad narucujes..ja sam narucivala,sve je tip top,izbor je ponekad i bolji nego u cartersovim radnjama ovde,a cene su pristupacnije..ja sam Visnji kupila jedan kombinezon sa kratkim nogavicama i haljinicu za 1900din :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 20:38:19   
Anoniman
Zašto čekati po nekoliko nedelja Carters kad je C&A povoljniji i bar troduplo kvalitetniji. Od tih marki koje Menda zastupa Kanz je ubedljivo najkvalitetniji. Ali opet, od kako se C&A otvorio ja u druge radnje i ne zalazim... Imala sam i pre njihove stvarčice, donosili mi iz Nemačkr, pamuk je divan, bodići mekani, peri deri ne uništivi a pakovanje od 5 košta ispod 1000 dinara.

(odgovor članu maslachak)
  Direktna veza do poruke: 420
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 20:55:36   
isidora88
carters je jako kvalitetan,sve njihove stvari koje ima mateja su iste kao i prvog dana,niti se boja isprala niti su se isteglili i sta ti ja znam,savrsene su im stvari a i dizajn mi se svidja.
c&a je ok,mada uglavnom kupujem h&m i carters i nike i adidas od sportskih

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 21:39:53   
Anoniman
Kod Cartersa mi se jedino ne dopada što im ništa nije baš mekano, posebno bodići. Kanz je neuporedivo kvalitetniji i praktičniji (termo tregerice koje se kopčaju između nogu ali tako da se kopčanje ni ne primeti a kamo li da negde duva kroz otvor između drikera). C&A mi je kvalitetniji mnogo od H&Ma, imala sam H&M stvari koje su bile super ali i one koje su se posle drugog puta raspadale, sa C&A nisam imala loša iskustva.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 422
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 22:03:10   
tijatija
Divim vam se kad imate toliki izbor pogotovo kvalitetnih brendova za decu, ja ovde samo znam za zaru, dexy, chicco, ovs,marks&spencer . Jedino u ovs mogu naci nesto pristupacno ali ne bas i kvalitetno a o ostalim necu ni da spominjem nema obicne majice za decu ispod 15 e user posted image

Arilje su mi se nekako promenile, imam par stvarcica nesto nisam zadovoljna, nekako mi se rastegnu pogotovo njihove pidzamice i djeciji ves.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 22:09:45   
Anoniman
Chicco uvek ima nešto na akciji, pre 2 nedelje sam kod njih kupila haljinu, duks i četkicu za zube za 1800 dinara.

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 424
   RE: Dečija garderoba
5.5.2012 22:15:11   
tijatija
Prosli put sam i ja uhvatila neku akciju, isli smo na neki rodjendan ali stavrno majicu i suknjicu sam platila 35e , sto mi je it o mnogo, a kad sam rodila prvu cerku kupila sam skafander 95e , ali stavrno evo treca je nosi i smrti joj nema, boja kajsije je kao nova je .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Pelene


Koje pelene koristite za vaše dete?

Pampers (90%)

Huggies (3%)

Boni (3%)

drugo (navesti u komentaru koje) (5%)


Ukupan broj glasova: 143

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here