|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 12:15:29   
marijana22
i meni je too much

Ali malim guzama sve lepo stoji

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 12:35:25   
MasnaMasnica
Branki pitaj pa javni. Mada mislim da sam ih pronasla preko instagrama. Vec sam u pregovorima. Hocu za Norin prvi rodjendan. Za Noru mi je rekla 3500. Za Unu 4200. Samo da proverim je li ista firma😊

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 12:38:21   
Ana RR
Nisam se setila ranije da vam napišem ali Monsoon kids ima sjajne stvari a još uvek traje sniženje (do sutra je dodatnih 20% na već sniženih 50%). Te svečane haljinice za devojčice su bile po 3-4 hiljade, mada njih mislim i da nema više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 14:29:16   
Khaleesi
Gde ima taj Monsoon? Prvi put cujemuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 14:46:46   
Ana RR
Prvi put čuješ, stvarno?

Ima u Delti, Knezu, B.Brdu..

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.8.2016 14:54:42 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 18:27:39   
Sanjalicaaa
I ja prvi put cujem. Ne secam se ni da sam videla njihovu radnju negde.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 21:54:43   
Ana RR
Ma nemoguće da niste videle, pa godinama postoji njihova radnja u Knezu. U Delti imaju dva lokala, jedan za decu i jedan za odrasle. Skupi su jako ali kada imaju sniženja može baš lepo da se pazari.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Dečija garderoba
7.8.2016 22:03:39   
Khaleesi
Ja stvarno prvi put cujem. Do Delte slabo idemo, a po Knezu bas malo setkamo... A i tada slabo gledam radnje :-)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Dečija garderoba
13.8.2016 0:02:15   
Mariya
Kako bre žene ne znate,ja znam za Monsoon a nisam iz Bguser posted image
Došlo zahlađenje i ja krenula da pripremam odeću dugih rukava i nogavica za H, povadila sam robu koja je bila Lucijina i imam šta da vidim: 7 od 8 majica koje su domaće proizvodnje ja ne mogu da iskoristim za H jer su sve otišle u širinuuser posted image valjda od pranja, taj pamuk,valjda su ga tako krojili pa umesto da se rastegli majica,ona otišla u širinuuser posted image A H ima duži torzo i njoj trebaju baš dugačke majice. Tačno moram da joj kupujem nove,jer ću od L moći koristiti svega 4-5,i to su one iz C&A ili Teska, F&F.
A te majice što su se razvukle, pa neke haljinice,pantalonice koje su nepraktične, sam lepo spakovala i dala svekrvi da odnese u selo,ima jedan bračni par sa 2 i 1godišnjom devojčicom,pa nek ' oni iskoriste.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Dečija garderoba
24.9.2016 16:03:52   
MasnaMasnica
Caos, meni treba pomoc gde aci lepu zimsku jakniu za devojcicu , sve sam pregledala nista mi se ne svidjauser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Dečija garderoba
24.9.2016 16:13:31   
bubulence
Zara? Imaju lepih modela... Mislim da ce Waiikiki ili kako se vec pise dobijati lepih modela.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Dečija garderoba
24.9.2016 16:35:55   
MasnaMasnica
Hvala Bubi, Zarine su mi se dopala samo 2 , ali nesto nisam zbog boje odusevljena, jos Waikiki da pogledam. Ide mi U za Nemacku pa smo mislili da tamo kupi, ali sve gledam, i sve su bezveze, cak ni next ove godine nema izboruser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Dečija garderoba
6.10.2016 12:18:59   
Anck Su Nmaun
Srednje dete skroz opremljeno, bebac takodje manje vise a starija, posto kao iz vode raste, sve prerasla. Sve joj treba a mene boli glava, sad od trazenja kad bih mogla sve na jednom mestu kupiti i mirna.

Sto je naj smesnije kad joj je bio rodjendan 99% stvari je dobila malo user posted image da ne poverujem, i sve otislo mladjoj . Sad mladjoj bio rodjus tako da je svasta nadobijala. Ja se salim pa kazem ti i kad je T rodjendan i kad je tvoj dobijas poklone .

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Dečija garderoba
23.10.2016 15:36:13   
Anck Su Nmaun
V kupili bodice vel. 80 , k kako dzigljaju boze ..
A kuci jos nadjem dve trenerke koje je dobio obe 80 jedna mu taman druga velika... koja razlika u proizvodjacima.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Dečija garderoba
23.10.2016 21:39:11   
Maraj
Anck , tako i kod nas. Nosimo pantalone ili velicinu 12 meseci ili 92. Mada se desi da je neki model 92 vele taman a drugi da je duzi. Al sve se resi zavrtanjem nogavica user posted image bolje da su duze nego krace

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Dečija garderoba
23.10.2016 21:48:50   
isidora88
ja na svaka 2, 3 meseca starijem moram da obnavljam garderobu, ludim vise, ali kad je mrsav pa ne mogu da mu kupim broj vece, a i mladji raste kao iz vode, vec nosi 80 i 86

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Dečija garderoba
23.10.2016 22:14:34   
branki*

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Maraj

Mame da li ste pro ale Carter's bodice. Nema boljih. C&A je nula za njih. Takav im ne materijal da ne trenu ni malo. A C&A sam kupila igrom slucaja jel mi je trebao beli. Blagi uzas. Losle 3-4 pranja sav se rastegao. Carter's koliko god da ih perem boja im je postojana , pamuk fenomenalan. Ma najbolji su. Ja ih ne menjam

Slabije kupujem carters jer su
Im cene stvarnooo booli glava. Iskreno nisam isla u skorije vreme uopste do njihovih radnji ali koliko me secanje sluzi bile su bas paprene.
Ne znam kako ti se raspalo ali sve sto sam u C&A kupovala super mi se pokazalo i za bebu i za devojcice. A cene ...pogotivo na snizenjma i vise nego smesne.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Dečija garderoba
23.10.2016 22:42:26   
IvanaSK RR
Carter's je i meni skup. Ima nekoliko njihovih polovnih bodica i ok su.
Ni meni se C&A nije raspao, super su mi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Dečija garderoba
23.10.2016 23:25:10   
Anck Su Nmaun
Neke bodice njihove nosi od rodjenja ma kao novi su. Verujem da je Carters dobar, ranije sam kupovala par stvari, ali previse para da bi nosio jedva dva meseca.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Dečija garderoba
23.10.2016 23:33:43   
Khaleesi
Meni je CiA super, bas imaju kvalitetne stvari nosila starija sada i mladja...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 8:32:05   
Trcosava
Zara i H&M je totalno razočaranje za mene.
C&A odnos cene i kvaliteta je sjajan!!!! I ne samoza decu, i za odrasle

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 8:47:34   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Zara i H&M je totalno razočaranje za mene.

Istog sam misljenja..nije mi jasno za cim su zene toliko poludele za tim brendovima. Kvalitet im je katastrofa.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 9:00:40   
Mala Elena
U Zaru sam usla , zajednicki im deo za decu od 1-3 godine, nista nisam nasla za 3 god, sve su.minijaturne velicine, a njima je kroj inace manji.
A u Hm-u nista nisam nasla jeftinije od 1800 da valja. Razocarala sam se takodje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 9:13:39   
isidora88
Meni je zara ok za jakne, farke i trenerkr, makicice nisu nekog kvaliteta, providan je pamuk pa mi se ne svidja to. Za sebe sam tamo uzela samo jednom farke, nistai se ne svidja i sve je sintetika.
Carters imamo preko 50 bodica i odlicni su, nosi vel.za 18 meseci, jer su manji kalupi.
Hm su mi dobri bodici, imam neki paket od 7 kom kratkih rukava i bas su fini, i uzimala sam one po 2 kom.sto su kao tegljivi, samo nema vise velicina, do 74 idu samo. U hm volim bebeci program i svasta sam nakupovala skroz ok kvaliteta, c&a mi je isto ok.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 10:28:23   
mali_mis
C&A duksici su malo preuski, imam takav osecaj kad mu oblacim duks, ali ih volimo.
A. nosi velicine, pazi sad: 98 donji delovi, mada od nekih proizvodjaca mu je 98 kratko, znaci 104 od drugih. Gornji delovi 104, neki i 110. Od domacih proizvodjaca, nemam blage veze, to ide odokativnom metodom. Ali najvise mrzim, kad me prodavacica pita koliko ima godina, pa ja kazem, a ona stane da me ubedjuje kako mu lupam 2 odgovara, a ne broj veci, "alo bre zeno valjda ja znam koliko mi je dete".
Koton ima fine stvari za decu, samo je za decake izbor mali. I takko fashion volemo. H&M se nesto pokazalo super, nesto nije.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here