|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 14:51:41   
Mala Elena
Mi definitivno ovih dana idemo do tc po komplet kapa-sal jer po ovim manjim decijim radnjama nisam nasla nista da mi se svidja, presareno je.
Imaju obe, ali ova Ejina je kao pletena, rupicasta pa bih uzela jos topliju.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 14:54:15   
Anck Su Nmaun
I moja T ima u rupicastu i naj vise je nosi ali kad je vetar i bas hladno ..snezno ima onu klasicnu.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 15:57:32   
Mala Elena
Ako stavi nju kad pada sneg, upada joj kroz te rupice...tako joj jednom pokisla kosa.
Imam u planu da kupujem neke stvarcice za paketice zaovinoj deci, jer oni poslase nama paketice sa nesto garderobe pa sada nije u redu da i ja njima nesto ne kupim , iako sam planirala neku kvalitetniju igracku i slatkise. Sada moram da menjam plan.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 20:26:44   
milicicak
Ja sam danas obisla sve decije prodavnice u Uscu i nisam nasla pristojnu haljinu sa dugim rukavima za mini bubu. Bas sam se smorila user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 20:28:45   
Ana RR
Jesi li gledala šta ima Monsoon?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 20:32:45   
milicicak
Nisam. Meni su njihove haljine previse princeza fazon, volim da ih vidim al na tudjoj deci user posted image Nasla sam u Benetonu par lepih ali to sve ima sintetiku a gospojica je jelte i na to alergicna. Nisam bila u h&m-u, to cu sutra

< Poruku je uredio milicicak -- 24.12.2016 20:33:14 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 21:05:13   
Ana RR
Imali su lepe zimske modele, normalne, ne te za princeze user posted image samo su cene preterane.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 21:19:10   
milicicak
Jesu im cene onako pofine user posted image meni je skoro jedna drugarica rekla da uopste nisam devojcica pa sam se zamislila i shvatila da ja svom detetu uopste ne kupujem garderobu za devojcice, tipa to sljokice, karneri, masne, suknje, haljine... I da je uposte ja ne "modiram" nego da to rade babe i tetke user posted image i kao ajde da joj kupim haljinu. I cvrc, nema za Rajka kapa, sto je recenica koju moja majka izgovara svaki put kad se ha vratim iz kupovine user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Dečija garderoba
24.12.2016 21:31:50   
Ana RR
Haha kod nas se kaže Nema za Marka kapa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Dečija garderoba
25.12.2016 15:16:38   
mila83

IZVORNA PORUKA: milicicak

Jesu im cene onako pofine user posted image meni je skoro jedna drugarica rekla da uopste nisam devojcica pa sam se zamislila i shvatila da ja svom detetu uopste ne kupujem garderobu za devojcice, tipa to sljokice, karneri, masne, suknje, haljine... I da je uposte ja ne "modiram" nego da to rade babe i tetke user posted image i kao ajde da joj kupim haljinu. I cvrc, nema za Rajka kapa, sto je recenica koju moja majka izgovara svaki put kad se ha vratim iz kupovine user posted image


Ista stvar ,potpuno te razumem user posted image Moja M je sad pocela i sa nastupima u muzickoj skoli..kad se setim kako je mene mama spremala...a ja sada, i kad se nakanem, dodje taj Rajko bez kape na red user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Dečija garderoba
25.12.2016 15:22:33   
Anck Su Nmaun
Ni moja T nije u fazonu princezica , to je njoj ne udobno i potpuno se slazem sa njom. Ne mozes ti da se pentras, skaces ..puzis u haljinama , masnicama i cudima. Kad zatrazi tj. Zazeli se dam joj ili kupim.
H je vec posebna prica, ona jaaako voli da je "prava " cura.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Dečija garderoba
25.12.2016 15:52:54   
Mala Elena
Mila, tako mi kada trazimo neku haljinicu za proslavu. user posted image
Takodje nisam do sada toliko obracala paznju na deciju modu jer mi trebaju pre prakticne stvari za vrtic. Nije da ne volim krunice, masnice itd...ali do dve godine E nije prihvatala nikakve rajfice. Pa zasto bih maltretirala i sebe i dete?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Dečija garderoba
3.4.2017 11:32:06   
Anck Su Nmaun
Skroz sam u minusu sa pantalonicama za ovo lepo vreme, sve nam je plisano i za zimu user posted image moram da obavim neki shoping sad kad dobijem platu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Dečija garderoba
3.4.2017 12:24:20   
veselicaa
Ja sam skoro bila u soping za smizle,kupili im patike,trenerke,helankice a ponesto i Nini.Patike u sport vision-u,a odecu uglavnom u Waikiki.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Dečija garderoba
3.4.2017 12:41:15   
vocicana
Pre neki dan mi je stigla jako lepa garderobica za malog, drugarica porucuje hm, George, Matalan preko neta i prodaje. Uzela sam mu tri donja dela trenerkica, za jesen zimu i 4 majicekratkih rukava takodje kao set. Vecina stvari kojenosimosu kupljene u Pirocancu, msm da je odlican kvalitet pamuka cene super, tako da za 2000 din otprilike moze se kupiti tipa 7 bodica, 6 sortseva, kapice, portikle, svasta nesto. Glasam za njih od domacih proizvodjaca, super su.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Dečija garderoba
3.4.2017 12:47:07   
Anck Su Nmaun
Ja sam.uzimala pidzame kod njih devojcicama, fantasticne su!
Voci vi se vec za zimu spremate 🙄 ma ceeekaj bre ni leto nije doslo !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 9:13:37   
ivannna
Vocicana -a gde se nalazi taj Pirocanac? ima li neki sajt ili na fb da pogledam?

ja uglavnom devojcici kupujem u waikikiju,h&m,c&a,a za vrtic u takko-u,imaju super duxice ,dosta povoljne pa mi nije zao i kad ih isprlja,pamucni su a boje su postojane,mislim da su bili oko 400,500din

meni se jako svidja i carters,ali sve je skuplji i skuplji i najsladje stvari su im za manju decu do 3 godine
preporucila bih njihove pidzame,pogotovo zeke pidzame sa zatvorenim nogicama mi smo mirni preko noci jer iako se otkrije barem nogice nisu gole,na zalost kod nas uvoze samo do broja 4t,imaju i dvodelne vecih velicina

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 9:19:54   
Anck Su Nmaun
Ivana mislim da ima i njihov sajt. Trazila sam skoro nesto.
Ja sam uzimala te jednodelne pidzame u Cartersu davno i super su. Ali preskupo za moj ukus, bebe to malo nose a platis papreno. Vise volim da ulozim u garderobu za starije, duze bar nose. I meni je i Waikiki i C&A a i Tako super, volim tamo da shopingujem.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 9:36:55   
veselicaa
Pirocanac ima fin ves,starijim smizlama moja majka nakupovala svasta i nije los pamuk.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 19:57:24   
Duškić
E bas gledam i ja volim da kupujem c&a, waikiki, a ves uzimam u Jasmilu toliko je lep i mek pamuk..

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 20:10:44   
Ana RR
Carter's i OshKosh su skupi kod nas, a u Kanadi je to tako jeftino... ja sam tamo samo kupovala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 20:52:46   
Anck Su Nmaun
Jasmil ves.mi je divan !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 20:58:05   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Carter''s i OshKosh su skupi kod nas, a u Kanadi je to tako jeftino... ja sam tamo samo kupovala.

Eto,a kakav je njima standard a kakav nama.A oba brenda imaju predivne stvari,mnogo mi se svidja sve iz njihove ponude.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 21:07:44   
Sanjica26 RR
I kvalitet im je odlican. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.4.2017 21:08:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Dečija garderoba
4.4.2017 21:14:42   
Ana RR
Pa da. Tamo je recimo komplet od 5 bodića bio 10 dolara ( to je nešto malo više od 800 din). Takođe, imaju američki brend Old navy, koji spada u jeftinije (poput h&m, c&a) gde ima super stvari, a cene su fenomenalne. Mi smo kupili komplet ski jaknu i pantalone za Marka za 50 dolara, to je više nego smešno. I njihov kanadski brend Joe Fresh ima odličnih stvari. Ma generalno, tamo odeća nije skupa. Uvek ali uvek imate ili neki popust, ili kartice sa popustima i tamo retko ko kupuje stvari po punoj ceni jer koliko god bilo skupo, za mesec dana cena će pasti za barem 50% a ako sačekate još malo biće i 80% jeftinije.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here