|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
2.10.2017 15:27:41   
veselicaa
Malo stvari imamo iz OVS-a ali cene su im super.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Dečija garderoba
2.10.2017 23:06:30   
choopa choops
Joj mk ne znam...znači svaka majica se nekako izvitoperi, šavovi se pomjere potpuno, helanke onako na koljenima se opuste...trenerke donnji djelovi isto. Ne znam...Kažem ti meni od njih odgovara teksas i jakne, naročito kad je sniženje user posted image Isto važi i za Blu kids, dobro ajde oni su možda mrvicu bolji.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Dečija garderoba
3.10.2017 0:56:54   
MamaNecaVo
Meni je OVS bezveze.
U smislu kvaliteta da se razumemo. Sve sto imamo od njih se rastrockalo i razvuklo po coskovima,pa majica izgleda kao da je bebac vukao non stop ka dole (slikovit opis).user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Dečija garderoba
3.10.2017 12:29:29   
Dragica Draga
A sta je OVS? 😀

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Dečija garderoba
3.10.2017 12:33:20   
veselicaa
Marka odece😀

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Dečija garderoba
3.10.2017 12:39:02   
Mala Elena
Ovs je bas skup. Isla sam da trazim jakne, kod njih nisam nista nasla.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Dečija garderoba
3.10.2017 12:45:44   
nekicamimi
I u smislu kvaliteta i cene, ne odgovarAju nikako.
Mnogo lepse i kvalitetnije odece za manje novca.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Dečija garderoba
3.10.2017 16:03:46   
MamaNecaVo
Ok su im cene u outletu.U Zemun parku je taj u koji ja najcesce idem,ali... retko kad sta uzmem posle xx kikseva sa odecom.
Mada,moram priznati da su im carapice i vise nego odlicne!

A za bebe devojcice ima divnih jaknica po 2000 din! Za decake,nista naravno...
Generalno ima lepih stavri ovaj put za devojcice..

(odgovor članu nekicamimi)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Dečija garderoba
10.10.2017 13:59:16   
Sanjalicaaa
Zna li neko gde moze da se kupi odeca Kiki Koko?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Dečija garderoba
12.10.2017 13:56:26   
Mala Elena
To je engleska marka, ne verujem da ima kod nas ...
Mi veceras ili u subotu idemo da kupujemo neke poklone, za vise dece razlicitog uzrasta...
Sta vi kupujete recimo bratu/sestri slavljenika na ciji rodjendan idete? Jel to obavezno bude neki komletic ili nesto drugo?

< Poruku je uredio Mala Elena -- 12.10.2017 13:59:22 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Dečija garderoba
12.10.2017 20:38:40   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Zna li neko gde moze da se kupi odeca Kiki Koko?


Ako mislimo na isto, a vjerujem da mislimo jer je nemoguće da se dvije robne marke zovu isto, Kiki&Koko je dječija robica od Kik Textilen, ima u Hr, ja često kupujem. E sad ne znam ako ima ta engleska marka što kaže ME, ja za tu nisam nikad čula.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Dečija garderoba
12.10.2017 21:15:25   
emicaa
Elena ja napakujem svakavih slatkisa ali to dobije i slavljenik pored poklona.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Dečija garderoba
12.10.2017 22:53:17   
Mala Elena
Pa ne znam, mi smo do sada uzimali nesto od garderobe uvek, ali u sustini to drugo dete dobije isto kao slavljenik, sto po meni kad razmislim nema logike...mozda bi mogla neka igracka za promenu...
U nedelju idemo na 1.rodjendan kod prijatelja. Nosimo pare i poklone za dvoje dece, u subotu idemo da vidimo sta ima pa cemo odluciti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Dečija garderoba
14.10.2017 15:06:08   
Dragica Draga
Hahaha 😂
Pretpostavila sam da je marka, ali nisam nikada kupovala njihovo...
Meni je super Beneton, Zara, H&M, Beba Kids... isto su malo jace cene redovnih kolekcija, ali kad naprave snizenja bas lepo moze da se nakupuje za male pare a vrlo su kvalitetni i nekako prepoznatljivi

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Dečija garderoba
16.10.2017 17:50:18   
dddaca
Masnice da li si porucivala preko Next-a?
Sad vidim da sam letos pisala za Waikiki. E pa isprobali smo i njega i stvarno sam zadovoljna. Lep je pamuk, cene onako, zavisi sta. Jedino su mi malo velicine problematicne. Cini mi se kao da su nesto manje od ostalih proizvodjaca

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Dečija garderoba
16.10.2017 19:16:00   
Sanjalicaaa
Da da. To je to. G je dobio za prosli rodjendan neke pantalone, bas su dobre. Ali ih je prerastao pa bih mu kupila takve vece.
IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Zna li neko gde moze da se kupi odeca Kiki Koko?


Ako mislimo na isto, a vjerujem da mislimo jer je nemoguće da se dvije robne marke zovu isto, Kiki&Koko je dječija robica od Kik Textilen, ima u Hr, ja često kupujem. E sad ne znam ako ima ta engleska marka što kaže ME, ja za tu nisam nikad čula.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Dečija garderoba
16.10.2017 19:17:13   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Sta vi kupujete recimo bratu/sestri slavljenika na ciji rodjendan idete? Jel to obavezno bude neki komletic ili nesto drugo?


Slatkiše, eventualno neku sitnicu. Mene malo nervira to očekivanje da i drugom detetu doneseš poklon. Ja volim decu i volim da ih obradujem ali nisam uvek u mogućnosti.

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.10.2017 19:19:54 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Dečija garderoba
16.10.2017 19:23:33   
Sanjalicaaa
Čokoladu uglavnom. Ako je mala beba onda čarapice. Uglavnom nešto simbolično.
IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Sta vi kupujete recimo bratu/sestri slavljenika na ciji rodjendan idete? Jel to obavezno bude neki komletic ili nesto drugo?



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Dečija garderoba
16.10.2017 19:39:26   
Duškić
Bas tAko, slavljeniku poklon, a bati ili seki neku sitnicu!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Dečija garderoba
16.10.2017 20:01:51   
Mala Elena
Mi skoro uvek isto kao slavljeniku...ako kompletic jednom, kompletic drugom. Isto vazi za igracke. Jednom smo isli na 1.rodj.kod sestrica, a sestricina koja je tada imala 5 god je na vratima otela kese i pitala nas pred svima sta je ona dobila za poklon user posted image i onda nam je bilo neprijatno a tada smo u Dexico potrosili silne pare , njoj smo cini mi se tada kupili sitnicu i cokoladu, ali eto...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Dečija garderoba
16.10.2017 20:55:05   
Ana RR
Znaš koliko se ja uzbuđujem zbog toga user posted image nikad nisam otišla negde praznih ruku i bez nekih sitnica za decu, ali zna se ko je slavljenik.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Dečija garderoba
16.10.2017 21:08:42   
Sanjica26 RR
I ja se ne tangiram. Kupim i drugom detetu nesto, ali sitnicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Dečija garderoba
17.10.2017 9:03:28   
krin 40
Slazem se sa Anom u potpunosti

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Dečija garderoba
18.10.2017 0:54:22   
MamaNecaVo
Ja sam imala situaciju nedavno da smo drugom detetu zaboravili poklon da kupimo.user posted image
Jednostavno,kupili za slavljenicu,krenuli do druge radnjei pokvari nam se auto.U svoj toj frci krece oluja,sta cemo tu smo sa bebom,uzeli samo kesu i moji nas pokupe.Odemo to vece na rodjendan i ukapiramo,bas mi je bilo bezveze.


Vidim da je neko pitao za Next.Ja cesto bebcu narucujem sa njihovom sajta.Prezadovoljna sam odnosom kvalitet-cena.Moderni komadi odeci,super pamuk.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Dečija garderoba
18.10.2017 8:05:56   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Sta vi kupujete recimo bratu/sestri slavljenika na ciji rodjendan idete? Jel to obavezno bude neki komletic ili nesto drugo?


Slatkiše, eventualno neku sitnicu. Mene malo nervira to očekivanje da i drugom detetu doneseš poklon. Ja volim decu i volim da ih obradujem ali nisam uvek u mogućnosti.


Slazem se sa ovim.
Jedino kome nosimo ovako je kumovima. I jednom i drugom.
E sad zamislite, ja imam troje dece. Bilo bi jako glupo da od svakog ocekujem poklone za svo troje...poceli bi ljudi da nam izbegavaju rodjendane user posted image user posted image Salim se naravno ali bati il seki cokoladu il neku sitnicu mislim da je sasvim ok. Sto neko rece zna se ko je slavljenik.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here