|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: online kupovina
12.12.2015 21:33:37   
dddaca
Isti slucaj i kod mene. Narucila patike preko Djaka, a one male. Mrzelo me da se cimam sa vracanjem pa sam ih poklonila. Nego, ja sam prvenstveno mislila na kupovinu robe za decu. Kupila sam i nesto preko aliespresa, jos mi nije stiglo, ali kad sam se preracunala, kurs je bio previsok. Kod njih nema mogucnost placanja preko paypal, pa ne znam da li sam nesto pogresila oko odabira kursa, nacina placanja... Srecom pa je bilo nesto sitno, cisto za probu da vidim kako funkcionise

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: online kupovina
12.12.2015 22:05:26   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ana kako sme obuću preko neta? Ja iskreno samo za nike znam koji broj mi je taman, sve ostalo - krenem od 36, pa onda 37 i ako je kalup kao Nike, onda 38.



Pazi, ja iskreno ne bih smela. Ali on zna koja veličina po tim američkim i britanskim brojevima mu odgovara i usudio se. Nije se zeznuo, to je bitno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: online kupovina
12.12.2015 22:37:29   
veselicaa
Za obucu ima sve lepo napisano i objasnjeno,nema sanse da se neko zezne.Ja deci stalno kupujem jos se nisam zeznula oko velicine obuce.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: online kupovina
13.12.2015 8:48:44   
Anck Su Nmaun
Trazite da vam izmere gaziste.

Pre tri god sam sebi porucivala baletanke i stigle su bas takve, zadovoljna.

E prosle nedelje vidim na netu preeeeedivne cizmice za devojcice i odlucim da ih porucim iako je za decu bas cupavo naruciti a da ne probaju. I ja od prilike , mislim onako za jedan br. vece trazim da mi posalju velicinu gazista , izmerim njihove nogice i To je TO! Odusevila sam se cizmicama, a taman sam potrefila i velicine.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: online kupovina
13.12.2015 11:26:15   
Ana RR
Ne mogu na sport direct tražiti meru gazišta user posted image meni nije problem broj, znam koji nosim, ali recimo baletanke me uvek negde žuljaju, da li na prstu, da li sa strane ili pozadi, ali negde moraju. A sad je bilo baletanki za po 5-10 evra. Jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: online kupovina
14.12.2015 0:08:15   
bojana92

IZVORNA PORUKA: dddaca

Ova Forma Vs mozda ima sve ali cene nigde ne vidim.
Mene ova tema jako interesuje. Mame, gde jos kupujete online? Ja sam kupovala igracke preko ebay

Kupujem igracke preko fb-a,na stranicama koje se bave prodajom samo igracaka.Jesi li probala da kupujes preko aliexspressa? Tamo na neke proizvode ima besplatna postarina,ali ti treba internet kartica.:(

Ja se ne bih usudila da porucim sebi patike ili neke cipele sa neta,najvise zbog broja,jer nosim 40-41,pa zbog kalupa da mi ne budu ili velike ili male user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: online kupovina
14.12.2015 7:56:58   
tekilica
Moram samo da napravim malu digresiju. Kupila sam bluzicu preko neta i dobila je, ali tako da je samo jedan rukav funkcionalan :) Za drugu ruku nije bilo otvora u rukavu :) Sou :)

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: online kupovina
14.12.2015 8:32:09   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne mogu na sport direct tražiti meru gazišta user posted image meni nije problem broj, znam koji nosim, ali recimo baletanke me uvek negde žuljaju, da li na prstu, da li sa strane ili pozadi, ali negde moraju. A sad je bilo baletanki za po 5-10 evra. Jbg.

E Anči, sve da pitam pa zboravim, koliko plaćate poštarinu? Ima li veze da li postoji prodavnica u zemlji? Jer u Slo imamo sports direct, našla sam neke niske cipele za zimu, ne znam da li da ih poručim. NE rade im linkovi za isporuku

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: online kupovina
14.12.2015 10:15:09   
Mariya
Ja se isto ne usuđujem kupiti sebi obuću,a ni odeću bez probanja. Kupujem igračke , kućne aparate i svašta i zadovoljna sam,mada ja više volim da pogledam,pipnem,isprobam ono što kupujem😀. Jedino sam za L uzela gumene čizme vel.26-27,to je medubroj pa nisam mogla da pogrešim, ali ne bih ni njoj bez probe.

< Poruku je uredio Mariya -- 14.12.2015 10:21:42 >

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: online kupovina
14.12.2015 11:17:38   
mali_mis
Ja sam najvise knjige uzimala online user posted image Ja nemam zivaca da otpadam u knjizari i rovarim tamo na brzinu, ja to fino natenane izdvojim sat-dva i onda jedva cekam da mi stignu user posted image
Obucu nisam nikad, to mi je skroz nezgodno, to moram da probam.
Par nekih gluposti sam sa tmarta, i kad mi je carina izasla skuplja od vrednosti robe, zavrsila sa istim.
Nego sta je sa justclickom? Nesto ih ne vidim na fb, a i sajt im ne fercera.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: online kupovina
14.12.2015 11:28:17   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne mogu na sport direct tražiti meru gazišta user posted image meni nije problem broj, znam koji nosim, ali recimo baletanke me uvek negde žuljaju, da li na prstu, da li sa strane ili pozadi, ali negde moraju. A sad je bilo baletanki za po 5-10 evra. Jbg.

E Anči, sve da pitam pa zboravim, koliko plaćate poštarinu? Ima li veze da li postoji prodavnica u zemlji? Jer u Slo imamo sports direct, našla sam neke niske cipele za zimu, ne znam da li da ih poručim. NE rade im linkovi za isporuku


Trco, plaća dostavu u zavisnosti od težine paketa, mm je za patike i jaknu platio 16 ili 18 evra dostavu. Ništa drugo se ne plaća kada je porudžbina ispod 50 evra. Jakna je bila 14 evra, patike 24 i plus dostava. I opet je ispalo jeftinije nego da je kupovao negde u nekoj radnji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: online kupovina
15.12.2015 8:11:22   
tekilica
Pre neki dan sam htela nesto da narucim, ali nije uspeo IZ DRUGE ZEMLJE. Tog dana dostava je za tu gramazu bila 4, a vec narednog 7 evra. Ne znam koja je fora, ali eto...
Moj suprug isto obucu i odecu nikako online, ja bogme sve. Samo mi se sad desilo da ne odgovara,ali su ispravili. Sve drugo mi je stiglo ok. Naravno, prvo proverite ocene,pa onda. Ima ih bas sa losom ocenom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: online kupovina
15.12.2015 8:22:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Trco, plaća dostavu u zavisnosti od težine paketa, mm je za patike i jaknu platio 16 ili 18 evra dostavu. Ništa drugo se ne plaća kada je porudžbina ispod 50 evra. Jakna je bila 14 evra, patike 24 i plus dostava. I opet je ispalo jeftinije nego da je kupovao negde u nekoj radnji.


Hm, a ovo za prodavnicu u zemlji ne znaš? Videću ja da im napišem mail, jer ovde isporuka ide neka standardna, nevezano za težinu. Barem mislim da je tako.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: online kupovina
9.3.2016 15:49:47   
dunja RR
Žene, da li u Srbiji postoji neka stranica tipa hrvatske Šaptač cipalama KLIK

Ja kod nas naletim na mali milion nekih stranica, sa škart robom, sve mi izgleda bzv. A na ovom Šaptaču ima i kićerice ali ima i mnogooo dobrih stvari, i cene im nisu loše. A ne šalju za Srbiju.

Da li ima ovakva stranica i kod nas, a da ne prodaje samo kič?

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.3.2016 16:45:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu avias)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: online kupovina
9.3.2016 16:28:56   
nata11
Dunja ja znam za Vasposrednik

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: online kupovina
3.5.2016 8:22:50   
Trcosava
Žene imam problem, a ne nalaizim temu ili sam tupson. Naime, imamo mi paypal, ali je on vezan direktno na kreditnu od mm i na samom paypal računu nema para. A treba nešto da platim i ne prolazi mi uplata nikako. Ima li neko predstavu šta je u pitanju?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: online kupovina
3.5.2016 10:33:21   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Žene imam problem, a ne nalaizim temu ili sam tupson. Naime, imamo mi paypal, ali je on vezan direktno na kreditnu od mm i na samom paypal računu nema para. A treba nešto da platim i ne prolazi mi uplata nikako. Ima li neko predstavu šta je u pitanju?

Kolika je suma? Ako je manja od 1 dolara onda neće proći, jer kao naše banke imaju takav limit da moraš da platiš od 1 dolara pa naviše.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: online kupovina
3.5.2016 11:43:51   
Trcosava
Bubi 8e je u pitanju
We can't send your payments right now. If the problem continues please contact Customer Support.

to mi ispiše, iako na početnoj piše da ne moram da imam novac na računu da bi mogla da platim (verovatno jer je povezano sa karticom,a na kartici imamo novac)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: online kupovina
29.6.2016 9:27:40   
Khaleesi
Da podelim saznanje user posted image prosli vikend, nabasam na reklamu Planete na fejsu, i slucajno odem na sajt, kad tamo sve po 50-60 jeftinije zato sto se kupuje online, cak je i dostava besplatna bilo gde za bilo koji iznos, ja sam uzela patike za trcanje za 1700, u prodavnici su bile 2999 dinuser posted image ima i za decicu dosta obuce i odece

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: online kupovina
29.6.2016 10:06:16   
Ana RR
Da, tako je mm kupio papuče extra povoljno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: online kupovina
29.6.2016 13:43:40   
Khaleesi
Ja mom trazim papuce ali on one japanke ne voli, a one obicne nesto nemaju u ponudi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: online kupovina
29.8.2016 23:14:52   
BubaBubica
Jel neko naručivao direktno sa Carter's sajta?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: online kupovina
7.1.2017 15:48:23   
Ana RR
Devojke, da li ste nekad naručivale nešto preko sajta Dress link? Sviđa mi se neka bluzica ali nisu mi poznati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: online kupovina
9.1.2017 8:25:23   
vocicana
Ja sam sada pogledala, imaju sve i svasta, preletela, ali ja nemam devizni racun i ne mogu da placam tako, ne znam, nisu mi poznati. Nadam se da ce se neko javiti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: online kupovina
9.1.2017 8:40:36   
Valerie
ne moras da imas devizni racun, samo nasu visu ili master karticu. meni se u listingu pojavi u dolarima, ali naravno da konvertuju u dinare.
nikako da narucimo nesto sa sports direct, toliko stvari da ne mogu da se odlucim pa ne narucim nista user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here