|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Online kupovina
9.11.2017 15:24:43   
dddaca
Kako funkcionise sa tim sajtom za posredovanje? Sad sam pogledala, rekla bih da su iz Hrvatske. Kako placas, koliko cekas robu, platis li carinu?

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Online kupovina
9.11.2017 15:31:32   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: dddaca

Anck, u kom smislu posrednik? Posaljes mu link, pa on poruci za tebe ili mu posaljes sliku predmeta pa on nadje najbolju ponudu? Ako je ovo prvo, ne znam zasto bi mu davala jos 160 din. Mislim, nje neki iznos, ali sto?

koja je vrednost tog prsluka?

Pa , nadjes sta te interesuje i on ti poruci.
Ima njih vise koji rade, ja sam nasla nekog lika na FB. Al ne mora biti on...
Dosta ljudi ne zna da poruci preko njih ili se ne razume pa im odradi covek. Za svoju uslugu naplati u zavisnosti od iznosi koji porucujete. Za predmet od 25 -50$ je 160 din.
A ovaj prsluk sto sam ja videla je 26 $, znaci oko 14 evra..jel tako nesto dodje?

Al ne znam, razmisljam se, opet ne volim takve stvari da kupujem dok ne vidim , ne opipam.

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Ta sto uzima 160dinara je teski prevarant.
Trazi pare i za artikal pa nit poruci nit pare vrati.Pisano je o njoj ako mislim na iatu osobu
Upalo mi je u oko to 160dinara.

Pa ima vise ljudi sto to rade.. ne znam gde ste za to videli. Ovo je neki lik iz NS.


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.11.2017 15:32:21 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Online kupovina
9.11.2017 15:37:20   
mama Jo
Meni to ne izgleda kao prevara...
Srecko - zasto ti je upalo to 160 din.u oko? Pa kad od 5-6 koji naruce preko njega on sebi uzme 160 din.to mu je cisto, a toliko se otprilike placa i postarina recimo, pa je mozda na osnovu toga formirana cena...

Dok nije postojala Ikea kod nas nasa rodjaka je tako preko nekog posrednika iz NS narucivala robu iz Madjarske iz Ikee, i isto tako simbolicno je kostalo oko 200 din.,i uvek joj stiglo lepo sve sto je narucila...

< Poruku je uredio mama Jo -- 9.11.2017 15:38:04 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Online kupovina
9.11.2017 15:50:04   
dddaca
26 usd ti je oko 23 evra. Ne znam, ako nisi sigurna sama da porucis, onda probaj preko posrednika. Ja licno ne bih, ali tog sam stava verovatno zato sto vec duze vreme kupujem i placam online. Racunaj da dostava moze da potraje. Skoro mi je porudzbina stigla za 15-20 dana, ali desavalo se prosle godine da cekam skoro dva meseca oko novogodisnjih praznika. Moj ti je predlog da probas sa nekom sitnicom, tipa portikla, kapica, futrola za telefon, nesto sto ne kosta puno, cisto da vidis kako sve to funkcionise. I obavezno procitaj iskustva (Feedback), tu mozes da vidis komentare kupaca o proizvodu, odstupanjima od velicine isl. Sto se kvaliteta tice, to ne znam sta bih rekla. I ja volim da pipnem pre nego sto kupim, ali do sad nisam pogresila.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Online kupovina
9.11.2017 15:55:47   
Mala Elena
Ja nisam nista jos porucivala...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Online kupovina
9.11.2017 15:58:30   
dddaca
E da, obrati paznju i na shipping. Pojedini bas znaju da lupe neku visoku cenu isporuke.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Online kupovina
9.11.2017 17:58:08   
choopa choops
Ja nisam naručivala sa alija, ali jesam sa Ebay i to redovno. U principu sve što imaš na Ali, imaš i ovamo, a za mene je puno sigurnije. I brže (naručujem sa engleskog sajta). Inače, online ne naručujem nikad preko drugih, zato što sam se jednom zeznula preko neke žene iz NS, čekala sam robu jako dugo dok dođe, a ona mi se nije javljala, tako da sam tada rekla nikad više. Vodi računa o carini da ne bi došla skuplja pita nego tepsija.

Edit 26$ ti je oko 22€.

< Poruku je uredio choopa choops -- 9.11.2017 17:59:20 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Online kupovina
9.11.2017 18:30:19   
Anck Su Nmaun
Odvartile ste me od porucivanja...ne isplati se , ko zna sta ce mi stici a usteda i nije neka.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Online kupovina
9.11.2017 18:50:50   
dddaca
Uh, nije mi to bila namera. A razmisli, pa probaj da porucis neku sitnicu od 1-2 evra. Cisto da vidis kako sve funkcionise

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Online kupovina
9.11.2017 18:53:09   
mama Jo
Da, bas sam to htela da napisem... sve zavisi i sta se narucuje... ja nlr.mozda ne bih garderobu porucila jer sam od dosta ljudi cula da je garderoba totalna sintetika i neudobna - na Ali tu mislim prvenstveno.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Online kupovina
9.11.2017 19:04:04   
isidora88
Ja ne bih porucovala preko alli i tako tih sajtova, ipak je kvalitet upitan, ono sto je kvalitetno, to i kosta. Vecinu koja porucuje sa tih sajtova uzimaju sitnice, futrole za telefone i tako to. Cula sam da naplacuju carinu i na neke sitnice jer nasa carina proceni da nesto vise vredi od naznacene cene. Anck koji je profil tog posrednika?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Online kupovina
11.11.2017 0:41:45   
Srecko47E
Gareroba je jako losa sa nerealnim velicinama.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Online kupovina
11.11.2017 0:44:55   
mama Jo
Ja sam cula samo da je sintetika i skroz neudoban materijal

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Online kupovina
11.11.2017 7:21:52   
Anck Su Nmaun
Haha a vi sad napale sintetika pa sintetikauser posted image , ni nasi nisu nista kvalitetniji ali bar mogu da vidim i opipam i na kraku naj vaznije probam ono sto kupujem. Nemam para za bacanje .
Prvo sam htela cizme, er mi je jedna devojka bas rekla da je od njih poricivala.i da je bila bas zadovoljna.
Ja sam pkrucivala.obucu sa nasih sajtova al to su nasi pa lepo pitas sve sto te zanima a ovako mi nesigurno skroz.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Online kupovina
11.11.2017 7:48:35   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: isidora88
Anck koji je profil tog posrednika?

Isidora nasla preko neke mame sa MN

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Online kupovina
11.11.2017 9:14:44   
Mala Elena
I ja sam vise za porucivanje nekih sitnica nego garderobe, skepticna sam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Online kupovina
11.11.2017 9:18:08   
isidora88
Ja nesto nemam poverenja da ikom uplacujem novac unapred.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Online kupovina
11.11.2017 9:19:22   
dddaca
Anck, sta ti je to MN?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Online kupovina
11.11.2017 16:26:22   
Anck Su Nmaun
Novosadska grupa na FB - Mame Novosadjanke

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Online kupovina
11.11.2017 16:32:49   
dddaca
user posted image Nije ni cudno sto ne znam

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Online kupovina
11.11.2017 16:39:55   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I ja sam vise za porucivanje nekih sitnica nego garderobe, skepticna sam.

Da al nikad se.ne bih bakcala sa sitnim stvarima na taj nacin.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Online kupovina
11.11.2017 17:05:48   
isidora88
Ni ja, jos ti rokovi isporuke po 45 dana, mene to smara, ja kad nesto zamislim hocu to odmah, a ne za 2 mesecauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Online kupovina
11.11.2017 17:27:37   
dddaca
Ja kad nesto hocu odmah, to i kupim odmah user posted image Ali ako ga negde nadjem duplo jeftinije, a nije mi hitno, onda i sacekam

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Online kupovina
11.11.2017 17:39:07   
Anck Su Nmaun
Pa obicno mi i treba u nekom kratkom roku.
Zato za tw sitnice ne bih trosila ni vreme ni zivce. Toga ima i u nasoj okolini a usteda za par dinara user posted image mislim bzvz se gnajviti uopste.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Online kupovina
12.11.2017 1:18:42   
MamaNecaVo
Garderoba je uzasnog kvaliteta ja sam se par puta opekla dd tada porucujem samo sitnice.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here