|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Online kupovina
2.11.2019 16:22:18   
mikica88
Mislim da nemaju, cak je i dostava skupa, jedjno ako nije porudzbina veca od 3500.

(odgovor članu VekiSaki)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Online kupovina
3.11.2019 19:17:23   
kamičak
Ima u Lilly online prodavnici Nivea box za muskarce za 999 din (snizen 50%), ako neko hoce da obraduje dragog.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: online kupovina bebi opreme
26.11.2019 21:35:55   
dunja RR
Kupila sam pamučnu trenerku sa stranice 3dtrenrke subotica, odlična je, dobro ukrojena, i veličinu sam potrefila što se retko dešava

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: online kupovina bebi opreme
26.11.2019 22:07:40   
mama Jo
Lepo i izgleda Dunja 😊
Je l' pamuk?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: online kupovina bebi opreme
26.11.2019 23:06:42   
dunja RR
Jeste,lep pamuk, udobna.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: online kupovina bebi opreme
26.11.2019 23:15:46   
MasnaMasnica
Ovo je moja komsinica na reklami😁 i ja se mislim neku da uzmem sebi, nisam uzimala kopije ali bi mi za fitnes dobrodosla neka.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: online kupovina
26.11.2019 23:39:19   
dunja RR

Ja sam zapravo tražila dobar donji deo, da nije uzak uzak, to ne volim, i jedino su ovi imali lep kroj ali nisu htelli da prodaju samo donji deo. Tako da uzeh komplet, ali ok je i gornji deo, lepo ukrojen u struku, može da prođe i kao neka prolećna jaknica.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: online kupovina
27.11.2019 17:09:40   
branki*
zavisi sta narucujes..uvek mozes da prodjes ok ,a mozes i da nagrabusis.kod garderobe uglavnom pogodim,desi mi se promasaj,to ranije dok sam po fb stranicama narucivala,razocaram se u materijal,velicina bude ok .obucu sam isto narucivala.a,uzimala sam inline i bolje firme,luna,vogeli,bude ok sve.
jedino skroz lose iskustvo jetse sa nadogradnjom za kosu,gde je pisalo ne znam koiko posto prirodne dlake,ali vise od pola,boja bebi plava,i dodje mi odvratna ,lose skrojena,pasticna dlaka,uzas zivi.kad sam htela da vratim ili zamenim makar,nisu mi odgovarali uopste.na fb je stranica bila sa perikama i nadogradnjom kose,tako nesto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: online kupovina
27.11.2019 21:31:07   
flamingos
Nemam taj običaj da poručujem-dok ne vidim,probam i budem sigurna u to śto kupujem-tada kupim.Postoje sajtovi,provereni koji su sigurni za kupovinu,ali-neka hvala😀


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: online kupovina
28.11.2019 0:44:08   
MamaNecaVo
ja uvek glredam da je to spram iskustva nekog prijatelja ili tome slicno.Imala sam par pehova i vise se ne upustam u online kupovinu tek tako.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: online kupovina
6.12.2019 13:11:55   
jess021
Da li je neka kupovala sa sajta Urban babe? Konkretno mislim na jakne. Deluju bas lepo, ali nije mala cena da bih eksperimentisala. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: online kupovina
6.12.2019 13:55:45   
Ana RR
Ja nisam, Jess.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: online kupovina
6.12.2019 13:56:45   
mama Jo
Nisam ni ja, a nisam ni cula za njih iskreno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: online kupovina
6.12.2019 21:40:01   
MamaNecaVo


IZVORNA PORUKA: jess021

Da li je neka kupovala sa sajta Urban babe? Konkretno mislim na jakne. Deluju bas lepo, ali nije mala cena da bih eksperimentisala. 





Gledala, merkala, planirala ali... Propustila sam. Zato sto nisma pronasla ni jedno pozitivno iskustvo 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: online kupovina bebi opreme
12.12.2019 11:51:02   
Milica911
Naravno,online kupovina je jako povoljna

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: online kupovina bebi opreme
12.12.2019 12:16:51   
Slavkic
Jednom sam kupovala preko nwta i nismo bas dobro proslo, veli ina nije odgovarala


(odgovor članu Milica911)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: online kupovina bebi opreme
12.12.2019 14:47:25   
Khaleesi
Ja sm svasta kupovala online i kako kad... 


(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: online kupovina
12.12.2019 16:09:49   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021

Da li je neka kupovala sa sajta Urban babe? Konkretno mislim na jakne. Deluju bas lepo, ali nije mala cena da bih eksperimentisala. 





Pre par dana sam videla da je Masine drugarice iz vrtica mama ostavila komentar da nije nikako zadovoljna, da nije dobila ono sto je porucila. I da su ipak boje su lepe a materijal ne daj Boze. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: online kupovina
12.12.2019 16:13:41   
Slavkic
Mi jedino igracke on line kupujemo i zadovoljni smo


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: online kupovina
12.12.2019 16:23:04   
Khaleesi
Ja sam preko nekih Nislija tj firma iz Nisa porucivala odelca i njihalicu svasta neato o super su. Ready group se zovu


(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: online kupovina
12.12.2019 17:57:01   
nata11
Ja kupila preko allia duzi sako za 0,75 E. Da dobro ste procitali. 🤣🤣🤣 Kao poslato je, na carinjenju u Kini trenutno. E sad ta radnja je odmah istog dana pobrisala sve artikle. Da li cu dobiti kesu ili su oni nesto zeznuli kod unosa cena videcemo. 😀

Javim svakako jer je bas komicna situacija. Sako inace ne izgleda uopste lose. 

_____________________________





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: online kupovina
12.12.2019 17:58:29   
nata11
Ja nisam zadovoljna Ready group-om. Same prodavnice su im totalno neopremljene, on line prodaja je spora a stvarcice-odeca su dosta nekvalitetne, brzo se ishabaju. 



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: online kupovina
12.12.2019 21:02:35   
Khaleesi
U bre Nato napljuva ih. Meni su ok bili. Lepe stvari za bebu pamuk inplis skroz ok. Nosile obe bebe. Njihalicu smo zajmili zaovama za njihovu decu jos je citava. I igracke au citave. A stiglo za tipa 4 dana i nesto smesno bila dostava... 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: online kupovina
12.12.2019 23:23:57   
bubulence
Mi smo od Ready g uzeli prvo cebence za najstariju cerku, zekice, kapice... Sve je bilo divno, cebence jos uvek imamo, ostalo smo podelili. Kada sam porucivala za mladju cerku kvalitet je bio dosta losiji. Ne znam kakvi su sada


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: online kupovina
12.12.2019 23:25:42   
Khaleesi
Pa ja sam 2012 porucivala za stariju i posle nisam. Ali sve je bilo divno. Ja sad doata kupujem u matexu deci. Pamuk je i lepo je a i nije skupo. I jako blizu. Skoknem za 5 min i kupim kada zafale tremerke ili pidzama... 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here