|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
8.6.2011 17:10:47   
Ana RR
E Boko, i meni se vrat osuo. Nisu viseći mladeži već kao pegice, svetlije boje. Baš me nerviraju, ja volim čistu kožu bez mladeža (mada realno, to je kod mene nemoguće, jer su mi i mama i tata puuuuuuni mladeža). 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
8.6.2011 17:45:11   
Crvenkapa85
i meni je vrat boko kao kod tebe....i bas me nervira...

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
8.6.2011 17:51:55   
jance

IZVORNA PORUKA: *boka*

Jance ja sam pre trudnoce imala jedva nekoliko mladeza i to u nivou koze. A sada mi je ceo vrat prepun bas tih sitnih, visecih... u stvari ne bas visecih, ali su onako reljefasti i pojavljuju se stalno novi. Ja sam cula da je u trudnoci to potpuno normalna pojava i da je velika verovatnoca da ce sami pootpadati nakon porodjaja. Cak sam i po grudima dobila par komada i ispod pazuha.


pa da, i meni se ispod pazuha pojavio jedan, sreca pa je u nivou koze. jedino ovaj preostali na ramenu je kao mala loptica i kad podignem kosu svi mi ga zagledaju (vidi se kad pogledas u tom pravcu).. pitacu bas za svaki slucaj dr. opste prakse sta da radim sa njim, dal da ga skidam.. kaze mi komsinica da ih je ona skidala sa lica, 2000din je pregled a 500din je intervencija.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
8.6.2011 18:36:44   
Anoniman
Ma ja sam posle porodjaja vec ugovorila remon, a mladezi su na vrhu spiska. Poskidacu sve sto moze.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
9.6.2011 14:13:45   
*boka*
Nemojte se puno time opterecivati, ja sam pitala i rekli su mi da je to potpuno normalna pojava, kao i flekice po licu i telu (ja sam recimo te flekice dobila na nausnicama i sad sam brkataaaaa user posted image )
To se sve povuce nakon porodjaja, nekom u prvom mesecu, a nekom nesto kasnije. Vecina tih novih mladeza ce takodje izbledeti i nestati, a oni reljefasti ili sitni viseci ce se osusiti i otpasti. Meni se jedan sa desne strane vrata vec osusio i otpao sam od sebe.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
9.6.2011 14:17:25   
PoisonEve
Jedno pitanje: Imala sam mali mladez koji je poceo jako da me svrbi i napravila se kao neka mala krastica bele boje oko njega. Sad se to smirilo skroz,ne svrbi vise, pa ne znam ima li potrebe da ipak odem do dermatologa???

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
9.6.2011 18:36:04   
jance
PE, jesi ga nekako sa necim mozda povredila? ako je jos uvek takav ko sto si rekla, idi pa pitaj dermatologa.. znam, njakanje je, al bi prvo cistila sa acidi borici da se ne inficira, pa bi otisla makar na pregled....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
13.6.2011 14:50:46   
jance
dr. opste prakse mi danas rece da ono moje na vratu nije mladez nego fibrom (sad cu da izguglam sta je to)
poslala me kod dermatologa kod njih u DZ, kaze mozda ni neces morati na plasticnu, mozda ce oni sami otkloniti, pa ajd da vidimo. imam zakazano za sledeci utorak

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
14.6.2011 10:57:16   
magnetic
IZVORNA PORUKA: ielena

IZVORNA PORUKA: magnetic

E danas sam konacno bila na pregledu onog mog mladeza na stomaku,da bi dijagnoza bila da to uopste nije mledez nego keratosis(nadam se da sam dobro napisala jer sam prvi put cula za to).Uglavnom,sutra imam zakazano lasersko ukanjanje koje ce trajati 30-40 sekundiuser posted image
A gde uklanjas, koliko kosta i salju li na hp analizu?

U privatnoj bolnici za estetsku hirurgiju ovde u SU.Cena je 5700 + 1600 koje sam dala jos na pregledu.U cenu je uracunato i slanje na analizu

< Poruku je uredio magnetic -- 14.6.2011 10:58:59 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu ielena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
21.6.2011 13:28:15   
jance
evo vratila se od dermatologa, poskidase mi sve one visece mladeze sa vrata user posted image
bas sam zadovoljna. radila sam to u DZ, nije uopste bilo guzve, doktorka je bila izuzetno ljubazna, a ja sam bila gotova za 10min! a ni paru nisam platila. vec sam bila spremna da ako me posalju na polikliniku da cu radije da idem privatno. al i ovde imaju ono radiotalasno skidanje, bez ikakve anestezije, nista ne boli, samo onako kratko pecne, ko da ti je prsnula vruca mast na kozu. sad sam malko sva izlepljena sa gazama po vratu i malko smrdim na sprzenu kozu, al rekla mi je da mogu gaze slobodno da skinem i da samo cistim sa rivanolom i mazem sa embecin mascu...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
21.6.2011 13:34:56   
Anoniman
Ja tek sad čitam da se mladeži mogu pojaviti u trudnoći user posted image
Meni se ceo vrat bio osuo u onim malim visećim mladežima-izgledala sam k'o baba od 60 godina user posted image Toliko sam bila nesrećna, ali ja bila na moru, pa sam povezivala mladeže sa Suncem... Međutim, više ih nema! Sve se povuklo nakon porođaja, možda su dva ostala, a bilo ih je 20-ak, ako ne i više....
A imala sam u trudnoći i neke gadne fleke po butinama i guzi-kao podlivene bubuljice user posted image i to je sve prošlo nakon porođaja user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
21.6.2011 13:38:55   
jance
pa da, cekala bi i ja porodjaj al mi se jedan od njih upalio pa poceo da raste, otprilike je loptica bila vec velicine nokta, pa onda moras da ga pazis, da se za nista ne zakaci, i tako to. ovako ako se sve dobro i lepo zaceli, ja cu biti najsrecnija na svetu sto sam to tako resila.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
23.2.2012 7:51:12   
Anoniman
zasto ja ovu temu nisam videla ili potrazila ranije? ja danas imam zakazano kod dermatologa zbog mladeza koji mi se pojavio ispod pazuha, mali je, ali onako kao viseci i na takvom je mestu da je skroz neestetski jer ne mogu lepo da obrijem pazuh i uvek tu okolo ostane par dlacica. a mislim da mi se i na drugom pazuhu nesto malo stvorilo. mozda je trebalo da sacekam da prodje jos malo vremena posle porodjaja, mozda bi se samo povuklo. u svakom slucaju, videcemo sta ce dr danas reci.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
23.2.2012 8:06:22   
pahuljce91
Ja imam mnogo mladeza po kozi.Pogotovo po vratu.U poslednjih nekoliko dana su bas potamneli,neki me i svrbe.Da li je to neki znak trudnoce?user posted image

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
10.4.2012 14:52:35   
MaryJane
Drage moje, vidim da imamo manje-ličnih problema, ali ono što mene interesuje je da li je moguće hirurško uklanjanje mladeža u trudnoći?
Ja imam na leđima, na kičmi, jedan veliki mladež, koji je narastao do prevelikog u prvoj i sad je prešao u ogroman u drugoj trudnoći. Mislilm i da sam ga povredila, jer ima na njemu nešto kao krastica.
Šta mislite?

(odgovor članu pahuljce91)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
10.4.2012 15:04:09   
jance
ako se dobro secam magnetic je uklanjala jedan bas sa stomaka hirurski pod lokalnom anestezijom. ja sam uklanjala valjda jedno 15kom fibroma (onih visecih) sa vrata radiotalasno u 20oj nedelji trudnoce bez anestezije bez problema. moj savet ti je, idi i resavaj to, ide leto , znojenje i svasta, da se ne iskomplikuje, to je ionako lokalni zahvat, ne moze da skodi...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
10.4.2012 15:13:19   
MaryJane
E, Jance, bas ti hvala.
Ja sam skinula dva pre trudnoce, i ovaj mi je ostao "za drugi put". Izgleda da ce drugi put da dodje vrlo brzo.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
21.6.2012 20:55:08   
nina26
Dobro je da sam nasla ovu temu, nije aktivna, ali je jako korisna.

I ja sam isto primetila (sad sam 5 mesec) u poslednje vreme da su mi izasli po grudima i stomaku mali mladezi tackice i to bas dosta njih. Inace imam malo a ovo mi je bas zapalo za oko.

Onda primetim na pupku, bas unutra, isto kao dva mala mladeza, prvo sam mislia da su neke bubuljicice, sta znam od znoja i to, kad vidim posle potamneli i malo su ispupceni, bas kao male bubuljice.

E sad ono sto mene brine, najveci mladez koji imam je na rebrima sa desne strane, on je jedino bio ispupcen, i sad je bas narastao.
Ne mislim nesto preterano, ali se uvecao definitino,.

Da li je i to normalno, da nam se vec postojeci mladezi uvecaju?? Ja se uprpila samo takouser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
21.6.2012 21:11:37   
Anoniman
nina, mislim da jeste. ja sam pre mesec dana isla kod dermatologa da mi spali jedan koji se pojavio u trudnoci, rekao je da se to cesto desava, da to nisu pravi mladezi nego nesto sto se stvara...da ne lupam sad.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
21.6.2012 21:17:43   
nina26
dobro za ove nove, to mi je jasno, a ovaj stari sto mi se povecaouser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
21.6.2012 22:28:08   
Anoniman
ako se plasis, mozes da odes kod dermatologa. mogu da ti dam i podatke ovog kod kog sam ja isla, temeljan je.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
22.6.2012 10:26:06   
nina26
Posalji na pp, pa mozda zatrebauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
31.10.2012 8:38:10   
Anoniman
Pisala sam da su mi od prve trudnoće ostali neki mladeži... E sad, jedan od tih preostalih u poslednjih par nedelja je baš porastao (bio je oko 1mm, sad je duplo i jače), viseći je i na vratu, kad ga pipnem onako kao da imam iglicu u njemu bocka, malo je okolo crveno, ali to verovatno što ležim, pa ga stalno kačim... Ja se sve nadam da će se smiriti, nakon porođaja, ali strepim da ga dotle ne zakačim jer baš visi...

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
31.10.2012 9:50:37   
jance
jeli bas taman ili je onako svetliji? ja sam u prosloj trudnoci imala jedan na vratu, kacio mi se za kosu, upalio se i porastao do velicine nokta, isto se onako drzao na jednom koncu... pitam za boju, jer su mi rekli da ako su svetlije boje onda su u pitanju fibromi. ja sam otisla u nas dz kod dermatologa i ona mi ga je skinula radiotalasno, i jos valjda 15kom takvih po vratu za koje nisam ni znala da postoje... potpuno je bezbolno, malko te pecne i to je to. trajalo je 15min...
ako imas dermatologa u dz onda te savetujem da odes da ti ga skinu, pa da ne razmisljas dalje, stvarno nije vredno pacenja kad se tako lako skidaju...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mladeži i belezi u trudnoći
31.10.2012 10:30:24   
Anoniman
Svetlo smeđe boje je... I znam i da je bezbedno i sve to, ali mi nekako frka sad pred kraj trudnoće još i time da se patim....

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here