RE: Pokloni za krstenje (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


Sarav -> RE: Pokloni za krstenje (12.3.2018 20:30:50)

Ja kupujem zlato. Sad tražim zlatnik za krštenje moje bebe, ali zlato veće finoće. Ne znam da li manje vredi posle kad se prodaje.




mama Jo -> RE: Pokloni za krstenje (12.3.2018 21:35:48)

Ja isto kupujem zlato. A mislim da najbolje u nekoj proverenoj zlatari da se proveri kakvo je zlato.




jess021 -> RE: Pokloni za krstenje (13.3.2018 5:13:33)

Von, u zlatarama Celje imas njihove kartice sa 1g, 2g ili 5g zlata. Imaju razlicite teme, a mozes i sams napisati tekst, ali mislim.da se to dodatno placa.
Moje su dobile nekoliko za 1. rodjus, meni je to super poklon.




vonavoj -> RE: Pokloni za krstenje (13.3.2018 8:32:53)

Hvala!!




mama Jo -> RE: Pokloni za krstenje (13.3.2018 8:40:15)

Jeste, i mi smo to dobili od rodjaka odlicna stvar, skroz sam na to zaboravila... a posebno za decaka 😊




AnaTamara -> RE: Pokloni za krstenje (13.3.2018 10:28:28)

Mi smo u novembru kumovali, kupili lancic i krstic. Hteli smo dukat ali mi za budzet od oko 120e mocnije izgledao lancic i krstic.




vocicana -> RE: Pokloni za krstenje (13.3.2018 13:52:58)

AnaTamara, u pravu si, tako je. Nekada su nam zelje daleko vece od realnih mogucnosti u datom momentu.
Ja volim zlato, ali moj sin nista takvo nije dobio.Mi za sada jos uvek nismo kumovali, a nismo ni vencani. d kuma je dobio novac i poklone u sreebrnom posudju od stare kume i malo novca.
Lepo je kupiti zlato. To je vecna stvar.




Sanjalicaaa -> RE: Pokloni za krstenje (7.3.2020 17:32:05)

Sta kupiti devojcici od godinu dana za krstenje i prvi rodjendan?

Kupila bih zlato, jer kao to se kupuje, ali to ona verovatno nikada nece nositi. Ali eto ostane kao uspomena.Da dam novac mi je bzv. Nista mi drugo ne pada na pamet.




nata11 -> RE: Pokloni za krstenje (7.3.2020 17:43:41)

Sanjalice kada spominjes zlato meni se svidja zlatnik sa porukom ili likom deteta.







dunja RR -> RE: Pokloni za krstenje (7.3.2020 20:05:34)

Mi smo dobili od kumova minđuše, i sigurno ću joj ih staviti, kada probušimo uši. Minđuše baš volim da vidim na ženama/ devojčicama /ne baš i na bebama, ostali nakit, baš i ne, kako šta.

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Sta kupiti devojcici od godinu dana za krstenje i prvi rodjendan?

Kupila bih zlato, jer kao to se kupuje, ali to ona verovatno nikada nece nositi. Ali eto ostane kao uspomena.Da dam novac mi je bzv. Nista mi drugo ne pada na pamet.





bubulence -> RE: Pokloni za krstenje (7.3.2020 20:41:27)

Pare... Moja starija cerka je dobila brdo zlata, nikada nista nije stavila. Minđuše nosi tek sada sa 8,5 god i to srebrne. Mladja cerka je dobila manje zlata ali opet, nista od toga ne nosi osim jednih mindjusa ali i ona vec sada sa 5 god trazi srebrne. Mislim, bolje dati i 10e nego platiti nesto 80/100e a da nikada dete ne iskoristi... Eventualno one plocice od 1/2/3/5 grama... Kod mladje cerke u grupici (slucajno smo se dotakli teme na proslom roditeljskom) samo 2 devojcice imaju probusene usi... 


I vidim da to vise nije popularno, sada kao svi pustaju decu da sama odluce da li ce busiti i to onda uglavnom bude u nekim kasnijim godinama kada ih zlato vise ne privlaci. 




princezica1 -> RE: Pokloni za krstenje (7.3.2020 23:02:12)

Zlatni dukat ili plocice pa nek prave deca sama sta zele kad dodje vreme.




jess021 -> RE: Pokloni za krstenje (7.3.2020 23:22:06)

Sanjalice, u zlatarama Celje imas poklon kartice sa 1, 2 i 5g zlata. I sa posvetama. Imaju bas lepe za krstenje 





dunja RR -> RE: Pokloni za krstenje (8.3.2020 0:21:22)

Ovo nije loša ideja + i ovo što Jess reče, uvek sam za zlato pare se potroše, bzv mi je pare dati za tu priliku, što reče Sanjalica.

A sada razmišljam, koliko ja minđuša imam, raznoraznih, od toga dosta neobičnih (totalni sam fan minđuša), ostaće joj da menja svaki dan [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: princezica1

Zlatni dukat ili plocice pa nek prave deca sama sta zele kad dodje vreme.






Sanjalicaaa -> RE: Pokloni za krstenje (8.3.2020 9:03:55)

Hvala drage moje na idejama.


Evo sad sam gledala te zlatnike sa slikom. Najjeftiniji je 240e. To mi je puno. Ne znam.




princezica1 -> RE: Pokloni za krstenje (8.3.2020 11:22:05)

Plocice ne bi kupovala?




bubulence -> RE: Pokloni za krstenje (8.3.2020 11:28:36)

Kod nas se pare ne potrose, cuvamo im pa neka kupe sebi jednog dana sta zele. I ako budu zelele zlato moci ce da kupe. 





princezica1 -> RE: Pokloni za krstenje (8.3.2020 11:44:09)

I to je u redu. Meni je ipak lepse da se da konkretan poklon ovim povodom.




mikica88 -> RE: Pokloni za krstenje (30.9.2020 19:30:44)

Trudis se da budes razlicit, da odaberes pravi pokolon i na kraju je pitanje da li si u uspeo. Novac u kovertu i mislim da je to naj.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]