RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Queen Lady -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (15.9.2020 14:53:44)

Ja najvise volim da ukljucim masinu za sudove i ves masinu, pa one to odrade umesto mene.

Prasina - mrzim je
Usisavanje - mrzim usisavanje
Kuvanje - nisam ljubitelj kuvanja, osim mozda spremanje pice i testenine, ali generalno me zamara kuvanje...

Jedino za sta mogu da kazem da me opusta (ne znam koliko spada u kucne poslove) = kosenje trave.....




jess021 -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (15.9.2020 20:30:48)

Queen Lady, promašila si temu🤣





Didy -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (16.9.2020 1:39:24)

Ništa. Mrzim kućne poslove, a volim da mi je sve na svom mestu i onda se tako svađaju moje dve polovine - ona koja mrzi kućne poslove, smatra ih gubljenjem vremena i uvek razmišlja šta sam pametnije i kreativnije za to vreme mogla da uradim i ona druga polovina koja se pojede kad nije sve na svom mestu.




Misha i Ljisha -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (16.9.2020 8:01:52)

didy i queen lady moji ljudi [sm=smiley36.gif]

Dok sam spremala samo za sobom uzivala sam. Iskreno. Obozavala da ribam kupatilo. Od kad sklanjam i spremam za svima ne uzivam ni u jednom kucnom poslu [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (16.9.2020 8:44:20)

Meni nista nije problem ako imam vremena za to, a obicno ga nemam😉





mikica88 -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (16.9.2020 10:30:59)

E to i ja , da ukljucim masine,samo kad bi imao neko i sudove da redja.
Volim da uzmem prskalicu i osvezavam cvece




Didy -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (16.9.2020 11:19:35)

Pre par godina sam izgovorila - Pristala bih da ceo dan držim časove, samo da ne moram ništa od kućnih poslova da radim! Te godine sam radila u 4 škole, pa od 17 do 21h svakog dana još i u privatnoj. 😱 Odlazila sam ujutro od kuće i vraćala se kasno uveče, eventualno bih stizala kući na sta-dva da ručam. Tad sam imala ženu koja mi je spremala kuću, jer nikako nisam stizala da se bavim kućnim poslovima i uopšte mi nije prijao taj tempo. Sad nemam nikog da mi sprema kuću, nisam nikad bila zadovoljna kako je prebrisano, oribano, tako da sad mm i ja zajedničkim snagama uglavnom vikendom oribačimo sve i onda tokom nedelje samo ponešto i pomalo koliko stignemo. Kad sam na raspustu, onda se uglavnom ja bavim kućnim poslovima jer su mi tad to jedine obaveze, njega malo poštedim. U svakom slučaju, kućne poslove ne volim jer mi uvek deluju kao neke uzaludne radnje - radiš uvek isto i uvek u krug.





Queen Lady -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (18.9.2020 15:09:51)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

didy i queen lady moji ljudi [sm=smiley36.gif]

Dok sam spremala samo za sobom uzivala sam. Iskreno. Obozavala da ribam kupatilo. Od kad sklanjam i spremam za svima ne uzivam ni u jednom kucnom poslu [sm=smiley36.gif]


Kao da sam ja napisala. Od kada idem za svima redom i samo briskam i rasklanjam, uzas... Ranije sam volela da oribam kupatilo, sada.... Uffffff...




flamingos -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (19.9.2020 8:09:28)

Volim da kuvam,peglam,perem sudove,ribam kupatilo...❤





betibupbg -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (19.9.2020 9:42:49)

Volim da sredjujem cvece. Ribanje kupatila i sporeta nikako.





Dragica Draga -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (30.9.2021 10:23:30)

Da uzivam u kafi dok je sve sveze sredjeno [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (30.9.2021 10:29:37)



IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Da uzivam u kafi dok je sve sveze sredjeno [sm=smiley36.gif]
To je super posao.❤





Didy -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (30.9.2021 11:06:28)

Mrzim sve kućne poslove.





Sanjica26 RR -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (30.9.2021 11:18:36)

Kuvanje najvise volim. Nekad i peglanje, a sada više ne peglam od kako imam sušaru😁





Bambino1 -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (30.9.2021 12:58:41)

Sve sto se tice kuhinje. I peglanje. 😁





Dragica Draga -> RE: Koji kućni posao najviše volite da radite? (30.9.2021 13:42:49)


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Da uzivam u kafi dok je sve sveze sredjeno [sm=smiley36.gif]
To je super posao.❤




Najbolji [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]