aparat za kuvanje na pari + blender (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


prase -> aparat za kuvanje na pari + blender (23.3.2009 9:58:36)

Ne znam da li je ova spravica pominjana u drugim temama koje nisam pratila - ako jeste, pucnite me po prstićima uz link [sm=smiley36.gif]

Dakle, kada sam bila u DZ, jedna od mama je svima preporučila spravicu koju ima - to je aparat koji kuva hranu na pari, a ujedno i blender kojim može da se samelje skuvana hrana sa svim sokovima koji su kuvanjem pobegli iz nje. Ona je preporučila ovaj:

KLIK

ali taj naravno ne može da se kupi kod nas... I sad, meni se ideja veoma dopala. Onda sam pomislila da ću naći adekvatnu zamenu, npr. od drugog proizvođača. Ništa. Vidim da na Chicco prezentaciji (global) postoji nešto ovakvo, ali na prezentaciji za Srbiju nema. Ima li neko ovaj aparat i ako ima - kako je do njega došao? Hvala...

P.S. Donekle je moguće da mi taj aparatić nekako dođe iz inostranstva, ali ja ne bih da komplikujem ako ne moram i naravno ne bih da platim porez na luksuz [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (23.3.2009 10:28:59)

Jao kako je slatka spravica. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Nisam zagledala takve stvari, obratiću pažnju pa ako nešto vidim, saznam - javlja.




Jeca* -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (23.3.2009 10:53:31)

Ja imam posebno aparat za kuvanje na pari (sjajna spravica) i blender [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] ali ovo je baš slatko




prase -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (24.3.2009 10:50:31)

Našla nešto slično i blago se razočarala:

KLIK

Ima i u "Enci menci" prodavnicama, za 2000 din više... a onaj Beaba aparatić je oko 120e [sm=smiley13.gif] Sad, tih 120e bih nekako prežalila, pošto planiram da imam još dece pa će da se otplati... a da li bih prežalila skoro 200e (čitaj: nagovorila mm da je to dobra investicija) e to već ne znam [sm=smiley13.gif]




Jeca* -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (24.3.2009 10:54:47)

Ja imam ovo i stvarno je prakticno i dobro. Ali nije multipraktik već samo za kuvanje na pari. Ipak, mislim da se isplati, premda ja još uvek Luki ne kuvam u tome...nemam pojma zašto. Sve mi nešto lakše u šerpici [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

KLIK




prase -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (24.3.2009 11:03:30)

I meni bi bilo zgodnije u šerpici, zbog zapremine, ko bi pokretao onoliki aparat za količinicu hrane koja je potrebna bebi... Osim toga, ja bih ovaj veliki aparat mogla da držim otprilike samo na glavi jer mi je inače sve natrpano u kuhinji, a za onaj mali bi se valjda našlo mesta [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (11.5.2011 20:12:03)

KLIK

Da li neko ima iskustvo sa ovakvim aparatom?




madre -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (28.5.2011 2:22:24)

sanjice, ja imam ovaj zepter-ov mixsy i prezadovoljna sam[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




madre -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (28.5.2011 2:27:24)

nego, ja sada jurim aparat 2 u 1, za kuvanje na pari+blender.
vidim da postoje chicco i avent... zna li neko nesto o tome?




Sanjica26 RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (28.5.2011 9:22:27)

madre, meni kad bude stigao aventov recicu ti kakav je[sm=smiley1.gif]




Vika -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (30.5.2011 22:25:12)

I meni je zapao za oko taj Avent, ali je preskup, tako da rešavam štapnim mikserom i super ispasira




Sanjica26 RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (31.5.2011 7:45:12)

I meni je on preskup, ali mi brat donosi iz Engleske. Mnogo je jeftiniji nego kod nas.




prase -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (24.6.2011 1:00:05)

Happy end moje price od onomad je da mi je stigao Beaba aparat za 100e - doneo mi kolega iz Belgije. Prezadovoljna sam: bila onda, a opet sada. Od iseckane hrane do kasice za bukvalno 20 minuta sa sve hladjenjem. Kuva smrznuto, kuva presno, podgreva, ono sto se lako kuva skuva za 3 minuta (tipa jabuka, kruska) a posle okrenes prekidac na drugu stranu i eto kasice! Mnoooogo mi se isplatio. Sada sticajem okolnosti imam ogromnu kuhinju i opet glasam za ovo nasuprot serpice i kuvanja u serpici. Ne samo sto je teze nesto skuvati u serpici pa onda prebaciti i umiksati/ispasirati, nego zato sto sve sto je dobro u povrcu i vocu ostane u vodi od kuvanja koja ne moze u potpunosti da se iskoristi. Sa ovim malim cudom nemam taj problem. Jednom u nikad ispadne redje, onda samo dodam kasiku pirincane kasice ili u poslednje vreme mlevenog Plazma keksa i problem resen. Svi vitamini, minerali, sta god vec tamo gde im je i mesto - u kasici [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Vika -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (15.7.2011 16:25:55)

Doduše, moram da se dopunim, da nisam već imala aparate za kuvanje na pari, blendere obične i štapne, grdne dodatke za mikser itd. verovatno bih ga kupila!

U nekoj emisiji sam videla i prihvatila logiku, da cenu neke robe podeliš sa brojem upotrebe da bi procenio da li je skupo. Stoga ako košta 16.000 a upotrebićeš ga npr.1000 puta, cena po upotrebi je 16 dinara što mi dođe kao 1 pampers

off: nešto me danas krenulo ser..danje




Tea2 -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (15.7.2011 16:57:28)

I ja ovo zelim da imam.




Sanjica26 RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (17.7.2011 23:34:51)

Konacno sam uzela aventov kombinovani multipraktik.[sm=bravo.gif] Ja sam odusevljena kako to cudo radi. Kuva na pari i ujedno pravi kasicu. Za 20 minuta sve bude gotovo i ima tajmer. Ko ima nekog u inostranstvu moze da poruci, jer jeftinije nego kod nas.




Sanjica26 RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (17.7.2011 23:39:51)

Evo pogledajte na kraju stranice kako radi ovaj aparat




Ana RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (17.7.2011 23:43:40)

Sanjice, mnogo je dobro [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] koja je cena?




Anoniman -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (18.7.2011 0:33:45)

sanjice, videla sam odavno reklamu za ovaj aparat i odusevila se! uopste nisam vidjala da ima kod nas da se kupi. a kolika bi bila cena, i mene zanima?




Sanjica26 RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (18.7.2011 7:21:16)

Meni je brat doneo iz Engleske i platila sam 80 evra. Inace kod nas je 15.000.[sm=smiley29.gif] Inace, zaista vredi imati ovakav aparat. Kasnije mozemo i mi sebi da spremamo neku hranu.




Ana RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (18.7.2011 8:56:30)

Pa skoro je duplo skuplje kod nas. Užas. Meni bi tata mogao da kupi u Nemačkoj kada bude došlo vreme za kašice. Baš je praktično, brzo se sprema i ne isprljaš ništa od suđa.




Sanjica26 RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (18.7.2011 9:19:06)

Anchi odlicna stvar. [sm=smiley1.gif] Brzinski spremis ruckic za bebicu i samo tu jednu posudu isprljas. I sto je bitno drzi dugo toplom spremljenu kasicu. Radujem se tom aparatu kao malo dete[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (18.7.2011 9:29:01)

15000 [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley29.gif[/image] stvarno je previse!
ali definitivno odlicna stvar!




dunja RR -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (24.8.2014 13:14:48)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Konacno sam uzela aventov kombinovani multipraktik.[sm=bravo.gif] Ja sam odusevljena kako to cudo radi. Kuva na pari i ujedno pravi kasicu. Za 20 minuta sve bude gotovo i ima tajmer. Ko ima nekog u inostranstvu moze da poruci, jer jeftinije nego kod nas.



Sanjice, jel imaš neki link da vidim?

Dolazi mi drugarica iz Dubaia pa bi joj rakla da tamo uzme nešto tog tipa, jer je kod njih tehnika duplo jeftinija.

Ako uzmem nešto tako kombinovano, ne treba mi posebno blender za kašice?




Leptiric123 -> RE: aparat za kuvanje na pari + blender (24.8.2014 13:29:23)

Ja sam čula da je ekstra taj multipraktik. Ali preskup je...a realno jako kratko se koristi, nekih 6 meseci ako ne i manje.
Ja imam delimano za kuvnje na pari i običn blender i to je bil ok kombinacija, a ima upotrebu i za nas....čim su izašli zubi prestale su da je zanimaju blendirane stvari tako da bolje sto nisam kupila multipraktik.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>