|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
8.6.2010 0:49:03   
cipiripi
najbolje je da pita pravnika na svom radnom mestu...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
8.6.2010 5:33:23   
Anoniman
Meni je trebala stara zdravstvena i nova lichna karta da predam kod muza u firmu. Slala sam i venchani list al to su mi odmah vratili

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
8.6.2010 14:40:49   
isidora88
hvala puno,znaci moram da vadim prvo licnu kartu user posted image ima da cekam mesec dana dok to ne zavrsim,uf poludecu zbog tih dokumenata

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
21.6.2010 22:40:16   
Anck Su Nmaun
Ja sam odmah LK promenila jer sta god da se radi traze prvo Licnu.... sve sam sredila samo jos vozacka ostala i to moram za koji dan ...  a zbog preomene preaimena  nemoze samo da se produzi nego sve jovo nanovo user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
30.4.2011 20:40:09   
moja ciklama
moram da Vas ptam:
kuma mi se udala, a nije diplomirala, a muž joj radi, pa nas zanima, pošto je do sada imala knjižicu preko biroa, da li da sada ide ponovo na biro sa lk (udajom je promenila prezime) i indeksom(de je devojačko prezime), kao ranije, ili MOŽE preko muževog osiguranja da ima zdravstvenu?

ja svoju imam kao zaposlena, pa pajma nemamuser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
30.4.2011 23:37:03   
sneza24
Mislim da mora da ima zdravstvenu preko muza.Tako su meni rekli kad sam ja pravila novu,pitali su me da li je mm zaposlen i da moram preko njega


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
11.5.2011 16:05:07   
moja ciklama
hvala!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
13.6.2011 21:36:53   
nina26
Da li neko zna, a pogotovu devojke koje su se udale preko, jel mora negde da se prijavi novi bracni status ili kako to vec ide ?

Ja sam izvadila novi pasos i lk al im nisam rekla da sam se udala, da ne bi prevodila bracni list, a pritom sam zadrzala svoje prezime.

I jos nesto, sta treba za novu zk ako se vodim kao nezaposlena. Odem samo u biro za nezaposlene u svojoj opstini ili user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
13.6.2011 22:08:55   
Anoniman
nina, ti ides sa papirima u konzulat ovde i oni te prijavljuju sluzbenim putem. treba ti izvod iz knjige vencanih overen apostilom i preveden, tvoj izvod mislim iz knjige rodjenih i knjige drzavljana i jedan papir koji ti oni daju tamo da popunis.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 11:56:47   
nina26
Na sta mislis da me prijave u konzulatu, za bracni status ?

Ja sam mislila za biro za nezaposlene kod nas da bih imala zdravstvenu knjizicu?

Joj moracemo o tome u 4 okauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 12:53:07   
Anoniman
da, za bracni status. nisam shvatila da ti mislis na biro i na zdravstvenu, ali u svakom slucaju i da treba tamo da prijavis, verovatno ce ti trebati npr. izvod iz knjige rodjenih u kom ce biti upisano tvoje bracno stanje ili izvod iz knjige vencanih. da, moracemo u cetiri oka da popricamo.user posted image

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 13:40:42   
nina26
Jel si se ti prijavila u konzulatu za promenu bracnog statusa?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 13:47:18   
Anoniman
da, tamo prijavljujes i bracni status i rodjenje dece.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 14:34:50   
nina26
I ovde prevedem vencani list, sa apostolom? Gde mogu to da uradim?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 14:51:55   
Anoniman
prvo overavas apostolom - to radis tamo u Kalamaria u Perifereii i za razliku od Srbije, ovde je apostil (iliti Haski pecat) besplatan. A onda odneses u neku prevodilacku agenciju, ja sam ranije isla u jednu koja je bila na pocetku Egnatije, ali je sad zatvorena, mislim da se penzionisao. i kad ti prevedu to sa apostilom, onda ides u konzulat.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 14:59:06   
nina26

IZVORNA PORUKA: ksena

prvo overavas apostolom - to radis tamo u Kalamaria u Perifereii i za razliku od Srbije, ovde je apostil (iliti Haski pecat) besplatan. A onda odneses u neku prevodilacku agenciju, ja sam ranije isla u jednu koja je bila na pocetku Egnatije, ali je sad zatvorena, mislim da se penzionisao. i kad ti prevedu to sa apostilom, onda ides u konzulat.



Ok, primila k'znanju.

p.s. haski pecat besplatan, dal je moguceeeeeeee user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 15:01:03   
Anoniman
da, da...i ja sam se bila psihicki pripremila da mi kazu neku veliku sumu (u srbiji je oko 20 e) kad ono....inace, ta kancelarija ti je odmah u prizemlju, ako se secam kad udjes ides na levo, u nekom cosku.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 15:06:03   
nina26

IZVORNA PORUKA: ksena

da, da...i ja sam se bila psihicki pripremila da mi kazu neku veliku sumu (u srbiji je oko 20 e) kad ono....inace, ta kancelarija ti je odmah u prizemlju, ako se secam kad udjes ides na levo, u nekom cosku.



jel ta periferia, ona kad smo studirali pa smo tamo isli po boravisne dozvole, bar smo mi tamo isli?

Moram, to ovih dana da pozavrsavam nema mi druge, a tako mi je mrsko... grcka birokratija je mislim gora od naseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 15:12:03   
Anoniman
oni potpisuju nase boravisne, ali ja sam boravisnu uzimala u tmima allodapon u centru, tako da ne znam gde si ti isla, ali ako je Kalamaria onda je to verovatno to.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 15:27:59   
vukosava

IZVORNA PORUKA: nina26

Da li neko zna, a pogotovu devojke koje su se udale preko, jel mora negde da se prijavi novi bracni status ili kako to vec ide ?

Ja sam izvadila novi pasos i lk al im nisam rekla da sam se udala, da ne bi prevodila bracni list, a pritom sam zadrzala svoje prezime.

I jos nesto, sta treba za novu zk ako se vodim kao nezaposlena. Odem samo u biro za nezaposlene u svojoj opstini ili user posted image


Maticar posalje dopis u tvoje mesto rodjenja i upisu ti u maticnu knjigu da si udata za tog i tog. Isto urade i njemu. Kad sledeci put izvadis izvod iz maticne knjige rodjenih pise u njemu ima jedan prostor za to.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
14.6.2011 16:21:40   
nina26
Hvala puno Vukosava, objasnila mi je Ksena kako to funckionise na divljem zapadu (citaj Grcka).

Sad samo da se naoruzam debelim zivcima i krecem da user posted image

< Poruku je uredio nina26 -- 14.6.2011 16:22:08 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
15.6.2011 16:19:10   
vukosava

IZVORNA PORUKA: nina26

Hvala puno Vukosava, objasnila mi je Ksena kako to funckionise na divljem zapadu (citaj Grcka).

Sad samo da se naoruzam debelim zivcima i krecem da user posted image


Ovo uradis u Srbiji, izvadis nas pasos i to ti je dokument koji mozes da nosas po inostranstvu da menjas ime...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
13.2.2012 11:38:36   
Nestrpljivaa
Meni je promenjena licna karta na novo prezime a z.k jos nije zato sto mi muz radi u vojsci i trenutno ne mogu da prave knjizice.Pa mene zanima da li neko zna hoce biti problema pri prijemu u porodiliste posto mi je sve na devojacko prezime.Ne znam kako to funkcionise u Novom Sadu.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
30.3.2012 14:21:01   
pocahontas
Nestrpljiva i mene to isto zanima a nikako ne mogu da saznam...Za dve nedelje idem na kontrolu kod doce i pitacu ga, posto on radi u Betaniji pa pretpostavljam da ce znati da mi kaze.
Javljam ti cim nesto saznam, a mozda se do tada i javi ovde neko ko zna!

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Promena dokumenata nakon udaje
7.4.2012 17:01:56   
gracia
Ja sam promenila lk i zk, ostala mi vozacka, nikako to da uradim... Rekose mi da mogu da mi naprave problem oko toga, ali bas me mrzelo da cekam u mup-u. Trebalo bi sad da iskoristim dok sam sa ovolikim stomakom, da me puste preko reda...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here