|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji nestašluci
28.9.2012 18:20:36   
kameleon*
Moje dete je trazilo da jede mrave, gliste i puzeve user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dečiji nestašluci
28.9.2012 18:21:44   
Anoniman
Osim ako je dete tinejdzer, rekla bih da je to normalnouser posted image Moj i dalje pita da li sme da pojede slinu, zabu, puza, nešto iz kontejnera, i taaaaakouser posted image

(odgovor članu kameleon*)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dečiji nestašluci
28.9.2012 18:23:21   
kameleon*
da jeste normalno jer je mali, a sve to vidi i cuje u crtacima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dečiji nestašluci
30.11.2012 10:15:45   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Snjeska da me ne shvatis pogreno ja ne kazem deci kretenu,idiote ali ponekad pomenemo nekog iz zoo vrta


Heh ja jedan dan kazem T kozo jedna a ona ce meni Meeee user posted image

Jooj znam roditelje koji bas "caste " svoju decu raznim izrazima, to mi je groooznoooo user posted image

A nestasluci... pa pre par dana Hana je dobila kamen u glavu od Tare, ali stvarno slucajno user posted image nije bilo nista strasno.
-Hana se za njom popela na prozor...ja sirila ves, kad sam ih videla slogirala sam se!
-Redovno Taru uhvatim da se penje na neku igracku (puza) il na njenu foteljicu da dohvati nesto!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dečiji nestašluci
30.11.2012 10:27:59   
Modessty
slikao je vodenim bojama za stočićem u dnevnoj sobi dok sam ja u kuhinji spremala ručak. Bio je baš miran i zauzet slikanjem. Došao je jednog trenutka da mu operem "jukice" jer se umazao plavom bojom. Sklonili smo vodene boje i blok, i krenuli da se igramo sa kockama. I tek tad vidim da je išarao zid ispod prozora. Piatm ga zašto je farbao zid (to nikada do sada nije radio) a on mi kaže "mama ukjasio sam ga da bude lep"
i kako da se ljutim kad je tako sladak! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dečiji nestašluci
30.11.2012 10:29:51   
Lu
I nemoj da se jutiš ni da peješ touser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dečiji nestašluci
30.11.2012 10:34:00   
Anck Su Nmaun
Citam na prvoj strani Koka Loka sta je pisala pa se smejem... boze to svrljanje po citavoj kuci mora da se prezivi!

Kod nas je najgore to sto je Tara svuda isrtala zidove. Dnevna soba nam je uzasss uzasa, ja cesto kazem da smo kao oni prljavci,kad vidim slike kad se slikaju a u pozadini zidove user posted image user posted image

Markerom -Crvenim je iscrtala gliste i kisu , komodu crnim markerom (srecom skinulo se odmah), pa joj nekad i hrana posluzi za crtanje ... al rekla sam nema svrhe kreciti dok ne nabacimo onu masnu boju gde se lako brise, jer treba jos i Haninu umetnost preziveti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dečiji nestašluci
30.11.2012 10:37:28   
Cindarella
Perive boje,spaaas! user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dečiji nestašluci
30.11.2012 12:08:34   
lesica
Ja ne znam odakle da počnem sa hvaljenjem user posted image ostalo je još da se popne na plafon,a to oslikavanje...ja se ne potresam previše,ionako će se krečiti. Njoj je lepo i zabavno,i dokle god nema bojazni da se može povrediti što bih se nervirala. Na kraju smo se objasnile da je "taj" zid njen zid i uglavnom se po njemu umetnički izražava user posted image ,desi se da po malo žvrljne tu i tamo.

< Poruku je uredio lesica RR -- 30.11.2012 12:20:27 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dečiji nestašluci
30.11.2012 12:18:11   
Modessty
user posted image naši mali umetnici!
a i kako da se ljutim kad sam ja iscrtala ceo jedan zid samo za njega! user posted image Dete je na mamu, šta ćeš user posted image A tata će na proleće da kreči

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dečiji nestašluci
30.11.2012 15:11:01   
MajaMV
Zivimo u kuci, posle rucka stolnjak sa mrvama istresemo sa terase u dvoriste na trotoar da pticice pokljucaju, ali cesto moj sin pokljuca mrvice ne da pticicama, kaze to je njegov rucak:-)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dečiji nestašluci
20.12.2012 20:36:58   
sneza24
Malopre dok sam ja kupala Lanu David se popeo na kadu i tako slaže četkice iz jedne čaše u drugu.Zavšila sam sa kupanjem i otišla u sobu da je obučem a on je ostao u kupatilu.Kad sam otišla po njega imala šta i da vidim.Prosuo je prašak u kadu.Jedno deset onih merica sam uspela da skupim a jedno 3-4 nisam mogla.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dečiji nestašluci
18.2.2013 14:56:57   
Olga75
zvercica je bolesna i nije isla u vrtic i eto bese svacega a jos nije ni mrak
aliii danas je bila da je vidi majka i dok smo pokusale da razmenimo koju Marija cuti
naravno zvono za uzbunu se oglasilo ali kasno
gospojica je celo lice namazala nekim karminom , izuzetno kvalitetnim , rekla bih , jer to nema sanse skinuti
a probala sam : vlaznim maramicama , kremom , tonikom za skidanje sminke
eto , ona sad izgleda kao da je bila na hemijskom pilingu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dečiji nestašluci
18.2.2013 14:59:51   
lesica
Srce moje!
Razblaži alkohol u vodi i udri (meni je radilo posao za zid)

Moja je isekla onim cik cak makazama sve rese na tepihu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dečiji nestašluci
18.2.2013 15:04:02   
NadaR
Opasne djevojke user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dečiji nestašluci
18.2.2013 15:08:35   
sneza24
Joj i naša soba je haos, sva je ižvrljana.
Čak je nacrtao i gusku i posle par dana shvatio da ona nema oči i nije se smirio dok ih nije nacrtao.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dečiji nestašluci
18.2.2013 15:13:40   
Olga75
joj Lesice pa ono je nesto uzasno fotkala sam je , videces ( kad jednom skinem fotke ) neki pigment sta li je , sva je crvena a i kapke je namazala , obrve , ma katastrofa user posted image
a sto se tice decije kreativnosti i murala : meni su svi zidovi sem kupatila ( tamo se kratko zadrzava ) prekrasno ocrtani , petroglifi , spirale , astronauti , porodicni portreti , sve imauser posted image
al ne sekiram se , krecimo kad dodjemo sa mora a do tada ljudi se dive i uzivaju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dečiji nestašluci
1.3.2013 19:05:24   
lesica
Dakle...današnji skor:
1. ubacila je psa u svoj krevetac, kako? ne znam!
2. ušla je u frižider i otvorila 3 voćna jogurta i teglu ajvara koja je na kraju završila na podu.
3. ušla je u svoj ormar i izvukla,da ne kažem lepo sortirala svoju garderobu na onu koju hoće da nosi i onu koju treba da bacim u smećeuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dečiji nestašluci
11.3.2013 10:58:43   
lesica
Jutros je pred vrtić, dok sam joj spremala doručak:
Ošišala dve lutke, odsekla pertle na cipelama, našminkala sebi čelo nekim pink karminom.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dečiji nestašluci
11.3.2013 11:08:58   
isidora88
mateja je prosuo puder, namazao je celu komodu za tvuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dečiji nestašluci
11.3.2013 11:11:53   
Sanja90
jao ove moje kad sam izasla napolje dohvatili iz kupatila moje sminke pa su se sroz umazale,aj sto su se umazale nego mi upropastile svu sminkuuser posted image user posted image user posted image poludela samuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dečiji nestašluci
11.3.2013 11:12:13   
Sanjica26 RR
Izgleda je svima omiljen puder za bebe.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dečiji nestašluci
11.3.2013 11:17:51   
minna
Nama se cesto desi da ga vidim da prolazi sa dzogerom za brisanje, odmah znam da je nesto prosuo, juce ga pitam ga sta je bilo, a on - nista mama, ne brini, samo malo caja, nista strasno, samo sto je malo ostalo u solji, a to njegovo malo je bilo na podu, al obrisao je samuser posted image
Ovo je bilo juce, i ne znam da li je bilo slucajno ili namerno, a inace ih bude dosta, ne mogu ni da ih popamtim, ume da vrslja po frizideru, ili sakriva patofne, igracke po ormanima, ali kako obozavam onu facu kad nesto smera, pa proverava da li ga gledam, pa kad uhvati moj pogled onda se iskeziuser posted image
Inace, pre neki dan sam mu kupila majicu nisam mogla da odolim iako mu je knap - here comes trouble makeruser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dečiji nestašluci
19.3.2013 17:08:29   
Figaro88
Andrea i Vuk su najgori kada su zajedno,kada su sami nisu toliko kreativniuser posted image Skoro su otisli na sprat kao da uzmu neku igracku,i proslo par minuta njih nema,mi gore a oni obuceni usli u tus kabinu i tusiraju seuser posted image Vuk je mojoj mami izvukao ono crevo za odvod iz masine,pa joj poplavio sve zivo.Andrea obozava da secka,juce je uzela da presece mm-ov punjac dok sam bila u kupatilu,a skoro sam je uhvatila kako krece da sisa sebeuser posted image Saranje po zidovima ih je proslo,a bili su katastrofa.Andrea obozava da se sakrije i da cuti.jednom smo je kod moje mame trazili sigurno vise od dvadeset minuta,ja poludela,mislila sam da je izasla na ulicu i otisla,a onaiza vrata u dnevnoj sobi stajalauser posted image Vole i da se penju,sto je nesto vislje to bolje,Vuk se okacio jednom o tv policu i prevrnuo je na sebe.Vole i da skacu,da trce,a one duboke muljave barice su im najdraze za skakanje pa isprskaju sve nas okolouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dečiji nestašluci
11.7.2013 16:34:17   
mati
Jao da li da se smejem ili da placem...
Dok se ja bavim sadjenjem na mojoj RR farmi, cujem Matu "pa moram da se obrisem"... Pogledam ga a on i lice i ruke do laktova umazao Niveom, krema ono najvece pakovanje.
" Pa sta to radis"- pitam ga ja bez vike
"Pa znas mama nisam mogo da napravim kucicu" user posted image
"Jao , gde brkas ruke?"
"U moju kremu, jer vidis?"
Inace, to je njegova krema zato sto je plava, i sve stvari deli po bojama, cak nece ni da boji crvenom ili roze bojom jer su one za devojcice...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here