|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 16:11:47   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Spremaju se svekijevci danas popodne na svadbu, svekrva stavila viklere, puna joj glava, sedimo u dvoristu i pijemo kafu kad Ivka stade iza babe i za 3 sekunde sve pokvari! user posted image

Neka je,neka ide sveki cupava user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 21:41:21   
vikiveki
moj najmlađi malopre je zaključao taju u kući i izvadio ključuser posted image srećom taja ima i drugi ulaz sa terase

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 21:46:48   
mila83
Meni se to jednom desilo sa sinom.Mm je bio na poslu,ja izasla u dvoriste,Mima za mnom i Dimitrije nas zatvorio,a ta vrata iz kuhinje koja vode iza u dvoriste ne mogu spolja da se otvore,nemaju uopste onu rucku,samo iznutra.a ko za inat i mobilni mi ostao napolju.I lupkala sam mu na vrata i zvala ga,nista.Pocela dozivati komsije i posle 20 minuta dosla komsinica,sreca pa su mi ulazna vrata (koja inace uvek zakljucavam ! ) bila otkljucana ovaj put pa je usla i otvorila nam ova vrata iz kuhinje..samo opet razmisljam stada je sin izasao i na ta ulkazna vrata napolje a ja iza kuce,ne mogu do njega,imao je oko 3 godine..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 21:51:51   
vikiveki
Uh Mila,a šta da ti je izašao na ulicuuser posted image Ja se jako plašim pošto mi ovaj najmlađi od skoro počeo sam izlaziti iz kuće,ja dok radim nešto u kuhinji njega samo nestane,zna sad i kuću da otključa.Ja zato stavljam rezu na kapiji napolju,jer nju još ne može da dohvati.Jednom mi se desilo da nisam zaključala tu kapiju,a radila u kuhinji ...slučajno bacim pogled napolje a tamo S. otvorio kapiju i šeta se našom ćuprijom.Ja sam premrla,a mislila sam da se na spratu igra sa bratom što su i radili

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dečiji nestašluci
17.7.2015 22:05:36   
mila83
Pa to sam i napisala,ja i sada zakljucavam iako su veliki i ne bi izasli na ulicu.Ne znam kako mi se tad to desilo,sreca pa nije izasao a komsinica mogla da udje.Ja sam ga stalno na ova vrata zvala i kuckala mu,zabavljala i govorila da okrene kvaku da me pusti da udjem.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dečiji nestašluci
18.7.2015 11:09:51   
vikiveki
Evo upravo sad moj stariji je pokvario mašinu za zavarivanje kesa,hoće čovek on da nam pomogne i da zatvara kese sa mesom, pritisnuo jako i neka žica unutra pukla. Mm je poludeo a on mu je i dao da on proba da zavaruje kese,sada ne zna šta će i kako da to popravi a mašina nam treba.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dečiji nestašluci
18.7.2015 11:24:27   
LP mama
Joj, mila ja imam strašnu fobiju od njihovog zaključavanja ili tihog izlaženja napolje, često sam dok je Luka bio mali
zaključavala ulazna vrata i vadila ključ da ne bi izašao, jer sam ga jednom uhvatila kada je već otvorio vrata, a znaš koliko su
grozne one naše stepenice. Onda zaboravim da otključam, pa ako neko iz komšiluka dođe poljubi vrata, sad sam najveća čudakinja
u ulici, zaključavam se sa decom u kuću ?!?!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dečiji nestašluci
18.7.2015 15:52:13   
mila83

IZVORNA PORUKA: LP mama

Joj, mila ja imam strašnu fobiju od njihovog zaključavanja ili tihog izlaženja napolje, često sam dok je Luka bio mali
zaključavala ulazna vrata i vadila ključ da ne bi izašao, jer sam ga jednom uhvatila kada je već otvorio vrata, a znaš koliko su
grozne one naše stepenice. Onda zaboravim da otključam, pa ako neko iz komšiluka dođe poljubi vrata, sad sam najveća čudakinja
u ulici, zaključavam se sa decom u kuću ?!?!



To ono sto smo sinoc pricale...i ja bih zaljucavala i brinula se zbog onih vasih stepenica itekako.Sta te briga za komsiliuk i pojedince,bitno je da su deca bezbedna.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 8:15:15   
Anck Su Nmaun
Juce pita mene H , mama kad ces da ides da uspavas V? Pa da oes i ti sa njim da spavas?
Znala sam da nesto smera cim.me to pita.
Ja krenem da ga stavim da spava i legnem pored malo, medjutim nesto mi je trebalo iz kuhinje , ja ustanem kad ona sela u njegov dubakuser posted image bas se iznendaila nije me ocekivala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 8:36:03   
Mala Elena
user posted image ispipavaju...
E je sinoc prosula brasno sa kojim se igrala tokom dana, mesila testo..,na tepih. I tako...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 8:51:55   
vocicana
E jesu slatki, kod nas jos nema bisera. Ali sam se slatko nasmejala, Anck, mama kada ces da uspavas V pa i ti da spavas user posted image
Anck, kako napreduje dubkovanje?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 8:56:00   
Anck Su Nmaun
Hehe ma super je, samo me prati, i udara u noge user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 8:57:12   
vocicana
Poredtebe sam se ohrabrila da znas za mnoge stvari. Hvala ti Anck.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 8:59:05   
Anck Su Nmaun
Pa drago mi je ako sam pomogla user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 9:02:39   
Mala Elena
I mene E pita kad cu da uspavam bebu da dobije tel da gleda. Opasni su...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 9:05:23   
vocicana
Kako nisi. Mnogo mi to znaci. Inace sam se po pitanju hrane opustila posle druzenja sa jednom mojom dokttorkom i necu se ustezati. Bas mi stvarno mnogo znaci. ME smejem se. Mama kada ce beba na spavanje...?user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 9:07:58   
Anck Su Nmaun
Ma samo gledaju krivine da uhvate.
Juce ja izasla iz prostorije a H se igra sa lego lutkicama u akvarijumu user posted image otvorila poklopac i kupa ih user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dečiji nestašluci
23.12.2016 10:00:07   
Mala Elena
Sinoc uspavljujem tj dospavljujem bebu, E trebala da legne takodje, kad najednom (ugasena svetla, samolampice na jelki sijaju ) ona iskace iz kreveta i otrca u dnevnu. I sad ja cekam da se vrati. Nema je. Ja ustajem sa bebom u narucju , kad ona uzela cokoladni ukras sa jelke , otvorila i gura u usta. Majko mila, kad je nisam ubila !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dečiji nestašluci
6.3.2017 22:37:52   
Dragce86
Slatkisi nasi i njihovi biseri. Moja je jos uvek mala pa joj je sad najveci hir urlanje dok se ne ukljuci fen :D user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dečiji nestašluci
7.3.2017 18:00:32   
Maraj
Ova tema je ba razbibriga user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dečiji nestašluci
7.3.2017 18:04:35   
Khaleesi
Tema je da se pise do sutra... evo upravo idu sa nekim kanticama i varjacama po kuci i lupaju i kao pevajuuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2017 21:31:50   
vikiveki
Ma meni ne prođe ni jedan dan da bar neko od njih troje ne napravi neki nestašluk...danas je najmlađi u vrtiću obrisao ruke koje su mu bile umrljane od čokolade,o prvog druga pored njega. Ponela sam tu prljavu bluzu kući, i on je prao zajedno sa mnom.Tako mu više neće pasti na pamet da briše ruke o drugare

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dečiji nestašluci
31.3.2017 10:23:32   
Anck Su Nmaun
Pre.dva dana ja u sobi sa.bebom, mm na terasi sa gostom pije kafu a njih dve bacale neku igracku po dnevnoj sobi. U jednom.momwntu cukem.nesto pada i lomi se , puca!
One srusile.staklene ramove za slike loptom, koji su pali na akvarijum i slomili se i ramovi i akvarijum , srecom samo poklopac.

Dobro je kad se.one nisu isekle..puna kuca stakla je bila user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dečiji nestašluci
1.4.2017 0:59:51   
vikiveki
Jao Ank to mora da je bilo strašno ali najvažnije je da se deci nije ništa desilo.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dečiji nestašluci
1.4.2017 7:14:47   
Anck Su Nmaun
Ma smao kad se nisu povredile, a T stala gleda u mm i kaze ja sam kriva istuci me user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here