|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji nestašluci
1.3.2018 22:34:59   
mama Jo
Jaoj kako su svi isti znaci haos 😊
J.samo trazi vodu da kupa redom sve igracke... ne mogu docekati leto da odemo kod mojih na dvoriste pa da se igra sa vodom ceo dan

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Dečiji nestašluci
1.3.2018 22:38:22   
Mala Elena
Elena pere garderobicu od lutaka i bebine carapice.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Dečiji nestašluci
1.3.2018 23:29:51   
mama Jo
😊 J.kupa igracke, isto pere garderobu od lutaka...a obozava ispred sebe da stavi 5 razlicitih casa vode i onda sa kasicicom da pije...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Dečiji nestašluci
1.3.2018 23:44:48   
Mala Elena
Ma i bombonice jedu na kasicicu. I presipaju vodu iz case u casu, omiljeni deo.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Dečiji nestašluci
1.3.2018 23:46:56   
mama Jo
😂 oni su haos... svi! Veceras kad smo posli na tusiranje morali smo da nosimo posudice razne... voda je zakon!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Dečiji nestašluci
1.3.2018 23:50:17   
Mala Elena
Pola gumenih i plasticnih igracaka zavrsilo je u kupatilu. Dok mm nije poludeo user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Dečiji nestašluci
2.3.2018 0:16:27   
Srecko47E
I mi se kupamo sa posudicama.pocepa sam da skupljam sve moguce posidice od krema.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Dečiji nestašluci
2.3.2018 0:24:31   
Mala Elena
I mi ih imamo, tu trpaju sitne igrackice, magnetice ...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Dečiji nestašluci
2.3.2018 0:26:18   
Srecko47E
Izgleda da tako sva deca rade.user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Dečiji nestašluci
8.3.2018 10:33:23   
Dora89
Toliko joj se svidelo bacanje đubreta u kantu da sadržaj u kanti mora dobro da se proveri pre iznošenja! user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Dečiji nestašluci
8.3.2018 10:34:07   
mama Jo
Kod svih je to u jednom periodu interesantno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Dečiji nestašluci
30.3.2018 14:29:21   
Dragce86
Moja V baca magnetice sa frizidera u kantu za djubre - to obozava! :D

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 212
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here