|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:28:19   
Anoniman
Ma , kakav Koeljo , idem sutra da iznajmim svih 5 nastavaka knjige "Sve tajne džet - seta Srbije" i da uživam user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
19.5.2010 23:32:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:32:37   
jelena038
Čitajte Bukovskog! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:35:12   
anuksunamun
i ova ti je ideja super...sve je bolje od koelja i belosvetske pateticne knjizevnosti:)negde sam procitala recenicu na rr ,ja je izvlacim sada iz teme i konteksta "poznata Bosanska dzet seterica..."i pomislim sta su nam one devedesete donele...pa sve to naraslo u 21 veku ...bosanski dzet set ...zvuci kao i 20000 milja pod morem kada je knjiga u originalu izdata :):)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:37:00   
jelena038
ne drami, evo, vlatka pokos zavrsava knjigu... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 30
   [Obrisana poruka]
19.5.2010 23:38:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:41:20   
anuksunamun
LJUDI,HEJ,ZIVOT JE LEP !!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:41:56   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BubaMiro, imas nas, boli te D! 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Potraga za srećom
19.5.2010 23:44:24   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: jelena038

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BubaMiro, imas nas, boli te D! 
jasno ko dan..imas nekog ko te razume a ne moras da ga trpis ...idealno :):):)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Potraga za srećom
20.5.2010 0:10:15   
Nena81
IZVORNA PORUKA: jelena038

oh, bolan je bio put do tih reci.. user posted image napisala sam roman, dok sam spoznala. bukvalno, objavljen je 2007. godine user posted image
inace, milion puta sam pomislila - kako je super klincima koji prvi put citaju neke stvari, koji jos uvek mogu da osete ono ludilo odusevljenja dok slusaju neke bendove, i mogu da nadju nesto sto vec nisu culi... obradujem se kao malo dete knjizi koja me ostavi bez daha i sve stedim, da ne zavrsim, da jos malo traje... faza nepisanja je dobar znak, punis se, tugom i losim stvarima, ali ces samo odjednom poceti da sipas bisere. da li ces pisati, ili slikati, to ti najbolje znas, ali ja sam jedan dan samo obrisala nos njegovom majicom, otisla na akademiju i upisala dramaturgiju. u 27-oj. user posted image i evo me, mama, domacica, pisac, radijski voditelj, student - sto u jedan, trazim visi smisao u palacinkama i ucim da se smejem, ispocetka. zivot su ciklusi, udji u krug i pusti kosu, kad viori, romanticnije je user posted image



Sve je receno!!!!!
Jelo u srce me dirnu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Potraga za srećom
20.5.2010 0:13:36   
jelena038
padni mi na grudi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Potraga za srećom
9.8.2010 23:14:15   
Anoniman
Ne mogu više da verujem u frazu da "sreću čine male stvari" . Dosta mi je malih stvari . Hoću jednu veliku , instant sreću , oooogromnu ... A ne da je , kao puzzle , sakupljam iz sitnica ...
Nije ni to sa sitnicama loše , ali ne mogu više da prebiram po sitnicama , kao rešetom kroz mulj u potrazi za zlatom , umorila sam se .
Zamišljala sam sebe u 30-oj sasvim drugačije , zamišljala sam se na sasvim drugom mestu kako radim sasvim druge stvari ... I negde , usput do te 30-e , izgubih onaj elan , onu veru u sebe , onu snagu ... Izgubih SEBE . Ostalo mi je samo puko mirenje sa činjenicama , i naravno , sitnice ... Sitnice ... Fraza na koju postajem alergična ... Mislila sam da ću sa 30 biti svesna sebe , formirana žena , ispunjena , a osećam da se nekako praznim , umesto punim životom ...
Zašto je to tako ? Ne znam ... I kada razgovaram sa ljudima o tome - uvek me , negde iz prikrajka , dočeka ona najgluplja rečenica na svetu : "pa svima je tako" , ili "niko danas nije srećan , eh ..." Briga me za druge ... Ovo sam JA ... Ja , koja sam nekada vodila mnogo inteligentnije razgovore , učila od ljudi , uživala ... Sada gledam negde kroz njih , tražeći razne "smisle" , tražeći onu dobru staru sebe koja će razumeti o čemu ta osoba  preko puta govori ...
Neko mi je pre par dana rekao - "uf ... vi poetske duše ... ceo dan bi ste mogli da živite od osećanja . U međuvremenu bi se trebalo nešto i pojesti ." Naravno ... Naravno da me ne razumeš , ti glupi , prizemni čoveče ... I kako ja i šta ja da objasnim tebi , kojem je hrana jedino komad mrtve životinje termički obrađen i serviran uz salvetu ... Meni je hrana nešto drugo ... Naravno , ono čime se ja hranim tebi je čak i neobjašnjivo ... I ja ću , pored takvih duduka sa masnim bradama ceo život ostati gladne duše ...


(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Potraga za srećom
10.8.2010 7:45:39   
New Mom
Hm... nekad sam mislila da ću do 30. imati izgrađen život - završen faks, bar 2 dece, putovanja, ljubav,... ja ostvarena, srećna, zadovoljna... onako ambiciozna, oštra...
Sad... ljubav je tu, bebi je tu, ALI... Nisam ostvarena. Bojim se... bojim se da ću se pretvoriti (ili već jesam) u ono ogorčeno gunđalo "kad bi bilo-šta bi bilo"..
Trebam li vijati snove ako pokazuju da im je vreme prošlo ili ne odustajati jer ih vijam toliko dugo?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Potraga za srećom
10.8.2010 11:00:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: New Mom

Trebam li vijati snove ako pokazuju da im je vreme prošlo ili ne odustajati jer ih vijam toliko dugo?


Fantastična rečenica , fantastično pitanje . To se ja pitam svakoga dana ...
Ako olako odustanemo od svojih snova - šta nam onda ostaje ??? Nemamo više ćemu da stremimo , ostajemo da bivstvujemo na planeti sa šačicom ispunjenih dremanja , ne snova ... Ostajemo bez one fantastične kutije sa željama , nadanjima , maštanjima , koju smo punili još od detinjih dana ...
Za neke će nestanak te kutije biti neizmerno olakšanje , jer će napokon moći da odahnu , okrenu se , i počnu da žive sa onom velikom prazninom u sebi , prazninom koja je ostala na mestu odakle je isčupana ona kutija ... Takvih ljudi je najviše ... Gledam ih svakoga dana , prolaze pokraj mene , namršteni , idu negde , trudeći se da stignu na vreme , a ne znaju ni kuda hitaju ... Kod njih je sve mehanizovano - radiš , spavaš , tu budilnik , tamo parking , utakmica - vičeš , posao - ćutiš , laktaš se , mrštiš se . Smeješ se (retko) . Stariš (često) . Proteza u čaši , snovi uz Bensedin . I , milina , moj bato ...
A šta je sa nama , sirotanima , koji i dalje , kao najveći zavisnici , čekamo da procveta lipa ? Da se , kao pod opijatima , spustimo na neku klupu , izvadimo svoju kutijicu , i papirić sa "to do" spiskom , pa masnom olovčicom prežvrljavamo želju po želju sa spiska ? Gde smo mi ??
Mi smo otputovali negde duboko u SEBE , posustali , desetkovani , izgladneli , osedeli ... Otimamo se svakoga dana sa Đavolom oko te naše kutije , on vuče na svoju običnu stranu , pregovara lukavo , nudi šačicu osmeha do kraja života , pravilno raspoređenih , naravno ... I skoro pa iskrenih ... I možemo napokon da počnemo da živimo "kao sav NORMALAN" svet ... Ah ... Kakva izazovna ponuda !!!  A za uzvrat - dovoljno je samo da pustimo iz ruku našu kutiju ... Samo to ... Da mu predamo naše želje , i masnu olovčicu i papirče ... I naravno , da zgroženo odmahnemo glavom na svaki zalazak sunca , na svaku pesmu Mike Antića , i na svaki prvi sneg ...
Mnogi su se predali ... Gledam ih , prvih par dana pobedonosno marširaju pored mene , rešili su se kutije , sad mogu da žive ...
A ja ? Ja sam ludak , pajac , koji se i dalje batrga ... Ja sam ona u koju će Đavo i njegovi pripravnici bar još neko vreme uperati prstom , kao nepismen u Bukvar , i govoriti " šta li ona ima u toj svojoj kutiji pa je toliko čuva" ??? Sorry , druškane ... Nećeš saznati ... Bar ne u skorije vreme ...

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Potraga za srećom
10.8.2010 12:06:52   
Vučko.ba.
BubaMirouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i ako ja vidim da vas ima sanjara...ne zanima me sta ko nosi u svojoj "kutiji" dokle god ne ugrozava mene....ali ja sam veliki realista i meni je taj navijen sat sasvim dovoljan...ooooo da se ne varamo imam ja jako mnogo želja... neke sam ostvarila, neke ću ostvariti a neke mozda neću....... međutim sretna sam

sretna sam jer imam 31 godinu i imam sve što mi je potrebno za normalan zivot, imam ono najvrijednije i Bogu hvala na tome a to je moje dvoje djece... imam muza s kojim se jako volim ponekad i posvađati... i mogu slobodno reći ja sam sretna... i ako mi nekada kad ostanem sama cijelih pet minuta na um padne a šta bi bilo......jer i ja sam čovjek

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Potraga za srećom
10.8.2010 12:56:16   
Anoniman
Drago mi je user posted image . Volim kada vidim da je neko pronašao savršenu harmoniju u onim svakodnevnim "običnim stvarima" tako što ih je začinio i nečim "neopipljivim" . Ti si srećna , i to je dovoljno . Jedna si od retkih koja bi mogla u podne - u ponoć opušteno da izgovori "da , ja sam srećna" . Malo je takvih ljudi , zaista . U svom pređašnjem postu sam opisala "vrstu" koja je drugačija i od tebe i od mene , ljude koji i ne žele da budu srećni ili nemaju vremena da budu srećni . I , što je najgore , ne žele da priznaju da nisu srećni , uz uvek univerzalan izgovor da je "sve baš onako kako su želeli da bude ". Dakle , velika je razlika između ovih večitih harlekina , poput mene , koji bi mogli da žive samo od lepe reči , i ljudi - robota , koji ne vole ni kad ih neko voli .
Kada bih ja , bar na trenutak , skinula ove moje roza naočare - videla bih , očima "običnog" čoveka , da sam i te kako srećna . U tom nekom svakodnevnom životu pronalazim se vrlo zadovoljnom - imam posao , nešto malo muža user posted image , i uskoro ćemo dobiti najlepšu bebu na svetu user posted image . Sve super , i , zaista , dovoljno . Ali , kako sam , po rođenju , zaražena emotivnom pantljičarom , ne mogu a da ne gledam stvari i iz malo "pomerenog" ugla i ne mogu a da ne budem u stalnoj potrazi za nečim što bi nahranilo ovu gore spomenutu neman . Da bih bila srećna i "nahranjena" , u stalnoj sam potrazi za razgovorima , osmesima , lepim rečima , još lepše ispunjenim danima ... A nažalost , hrane za ovu moju posebnu vrstu sve je manje , i bojim se , padam u anoreksiju user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Potraga za srećom
10.8.2010 12:59:57   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Kada bih ja , bar na trenutak , skinula ove moje roza naočare - videla bih , očima "običnog" čoveka , da sam i te kako srećna . U tom nekom svakodnevnom životu pronalazim se vrlo zadovoljnom - imam posao , nešto malo muža user posted image , i uskoro ćemo dobiti najlepšu bebu na svetu user posted image .


trudnoća je čudo... kad se porodiš... vidjećeš tek onda kroz ružičasto (bez naočara za uljepšavanje) svojim očima , svojim sopstvenim ja da si jako sretna

živi bili pa vidjeli user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Potraga za srećom
20.1.2011 20:07:47   
bebać
Kod mene je to zbog toga sto sam ja uvek imala potrebu da budem bolja, ne od drugih, nego od sebe juce, stalno sam citala, pitala, gurala se svuda, da vidim, osetim, znam i onda se desilo to da su, kad sam se samo jednom okrenula, svi oko mene bili, nekako, dole... sa svojim glupim plitkim fazonima, dosadnim zivotima, lakim nasladama, niskim strastima, i besciljnim trajanjima. Osecaj je uzasan a velikih ljudi je tako malo da zadnji atom snage trosis da ih nadjes.


ovo si tako divno rekla....ovo kao da je misao iz moje glave!Bravo dragauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Potraga za srećom
20.1.2011 20:23:17   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Kada bih ja , bar na trenutak , skinula ove moje roza naočare - videla bih , očima "običnog" čoveka , da sam i te kako srećna . U tom nekom svakodnevnom životu pronalazim se vrlo zadovoljnom - imam posao , nešto malo muža user posted image , i uskoro ćemo dobiti najlepšu bebu na svetu user posted image .


trudnoća je čudo... kad se porodiš... vidjećeš tek onda kroz ružičasto (bez naočara za uljepšavanje) svojim očima , svojim sopstvenim ja da si jako sretna

živi bili pa vidjeli user posted image

Bravo Vule, ovo vrijedi i za meneuser posted image user posted image user posted image
I svakim danom sam sretnija uz svog sinčića,  mužića (kojeg fizički imam vrlo malouser posted image ), sve svoje obaveze, svoje slobodno vrijeme... za sve što imam u životu, HVALA TI BOŽEuser posted image
Čovjek se s vremenom nauči da živi SVOJ život i uživa u njemu a ne da vječno teži za nekim drugim, drugačijim...život se ne sanja život se živiuser posted image
Ne kažem da ne treba imati "snove", ja bih rekla ciljeve, treba ali ne smijemo dozvoliti da nam oni postanu život!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Potraga za srećom
20.1.2011 20:33:07   
pepeljuga
... JA NE UMEM VIŠE DA BUDEM SREĆNA .



ja do sada uopste nisam videla ovu temu... a danas mi je bas ovo palo na pamet i rekoh tu recenicu svojoj kumi/najboljoj drugarici/kao da sam sama sebi rekla user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Potraga za srećom
20.1.2011 21:46:55   
Diabla
Jao Lu, ovo ja ponavljam svaki dan... ovako razmisljam... mada i meni dodju neki bzvz dani kad pocnem da preispitujem sebe, zasto nisam ovo, zasto nije ovako... ali onda pogledam oko sebe, I prvo sto ugledam je ona mala cupa glavica koja viri i samo kazem u sebi HVALA TI BOZE!!!
[/quote]
Bravo Vule, ovo vrijedi i za meneuser posted image user posted image user posted image
I svakim danom sam sretnija uz svog sinčića,  mužića (kojeg fizički imam vrlo malouser posted image ), sve svoje obaveze, svoje slobodno vrijeme... za sve što imam u životu, HVALA TI BOŽEuser posted image
Čovjek se s vremenom nauči da živi SVOJ život i uživa u njemu a ne da vječno teži za nekim drugim, drugačijim...život se ne sanja život se živiuser posted image
Ne kažem da ne treba imati "snove", ja bih rekla ciljeve, treba ali ne smijemo dozvoliti da nam oni postanu život!

[/quote]

< Poruku je uredio Diabla -- 20.1.2011 21:48:32 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Potraga za srećom
21.1.2011 2:35:54   
aleksandraz
Citam vase postove i sta vise reci kad mene je sve na jedno mesto zbunetost,strav,radost,sreka,neispolnetos, na mamenti mislim da ludim i da ja stvbarno ludim ne znam sta cu sama sa sobom a ne i sa drugima.Na momenti imam sila i vijla za se a veke naredniot moment padam u haossss i rasejanos panika i milion pitanja vo glava sta ?kako cu? koga cu?Jel sam  normalna ili pocinjem da ludim?

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Potraga za srećom
21.1.2011 8:59:30   
bebać
Ali , kako sam , po rođenju , zaražena emotivnom pantljičarom , ne mogu a da ne gledam stvari i iz malo "pomerenog" ugla i ne mogu a da ne budem u stalnoj potrazi za nečim što bi nahranilo ovu gore spomenutu neman . Da bih bila srećna i "nahranjena" , u stalnoj sam potrazi za razgovorima , osmesima , lepim rečima , još lepše ispunjenim danima ... A nažalost , hrane za ovu moju posebnu vrstu sve je manje , i bojim se , padam u anoreksiju



Znaš šta Bubamirouser posted image ti tako divno pišeš i kažeš to sve u par rečenica,na šta bi ja potrošila čitavu stranu a opet se ne bi izrazila kao ti.user posted image

Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image

Ovo je baš tako,a ovakvi ljudi su skoro 'izumrli' kao dinosaurusiuser posted image

Razlog:možda je sve lakše nego biti ustvari ono što jesi.user posted image




_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Potraga za srećom
21.1.2011 17:39:08   
Anoniman
Oživela moja tema , a ja i dalje tragam , k'o neki večiti putnik sa zavežljajem preko ramena .

I sve manje svoja , sve više ničija ...

Pre neki dan sam razmišljala o životnim promašajima , i htela o tome da diskutujem ovde , na RR sa ostalim ženama .
Da sam , kada su mi godine i pubertetski vetar u leđa bili naklonjeni , nastavila sa žvrljkanjima po svojoj sveščici , pa onda lepo posle par godina pokušala da od žvrljkanja napravim i hobi , i posao , i ljubav - ja sam , nagnječena praktičnošću i frazom " da se od nečega mora živeti" upisala medicinsku školu .
Da li postoji tako precizan kantar koji može izmeriti moje kajanje zbog te odluke ??? Mislim da ne ... Ok , reći će većina , baviš se humanim poslom , bla , bla ... Jeste , potpisujem , ali je taj beli mantil potpuno prekrio i sve moje lude misli , sanjarenja , a onaj bolnički miris uvukao se u pluća , pa i u okolinu , tu negde levo od duše . Zaboravila sam na sveščicu , zaboravila na reči , morala sam da zapisujem konkretnije stvari , da zbrajam ampule i množim tegobe ...
Ne znam ... da li je sada kasno da menjam kajanje za nešto udobnije ? Bojim se da jeste ... Sada želim da stvaram , da budem živa i ispunjena kao nekad , ali jednom kad prospeš nadahnuća - tek-tek po koje uspeš ponovo da pronađeš ... Ali sebe - retko kada .

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Potraga za srećom
21.1.2011 17:47:51   
Anoniman
Ne budi luda ! Nikada nije kasno za velike stvari,uostalom `Sabrani postovi BubaMire` meni su svakodnevno stivo user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here