|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
19.1.2014 22:14:03   
Mille
Bojana, ti si zaista zena zmaj. Ljubi mi male smizle :-)

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
7.6.2014 23:28:28   
New Mom
Kad sam kupila wrap maramu Kolja je imao oko 3 meseca tad. Sad imam priliku da isprobam polozaj novorodjenceta. A i imam sad 2 marame da menjam (zahvaljujuci RR user posted image ). Obozavam to! Tako je lagano za nosanje da ne mogu da opisem.
Jedino sto se povremeno osecam kao neki eksperiment po nacinu kako me ljudi gledaju dok je nosam u marami.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
9.6.2014 16:20:33   
Mille
Ja bih probala sling maramu, imam utisak da se lakse namesti od wrap..a mora da je uzivanje nositi bebca uz sebe sa slobodnim rukama..

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
9.6.2014 16:30:32   
New Mom
Meni se nekako ovo cinilo sigurnije kad sam prvi put sve to videla. Namestanje je u 10 sekundi, pogotovo kad si to vec par puta uradila.
I zadovoljstvo je neprevazidjeno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.6.2014 11:25:22   
Mille
user posted image divnooo...definitivno cu probati..

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.6.2014 11:43:07   
Didy

IZVORNA PORUKA: New Mom

Jedino sto se povremeno osecam kao neki eksperiment po nacinu kako me ljudi gledaju dok je nosam u marami.user posted image

user posted image
Šta te briga. Ja sam zaljubljenik u sve te marame. Stefana sam baš mnogo nosila u slingu i isto su me ljudi čudno gledali. Boli te baš uvo!


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
11.6.2014 9:21:15   
Mille
Didy gde si kupila sling?

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
5.7.2014 23:25:40   
Sesilija 83
Ja sam dobila sling maramu,i namestim bebu samo u polozaj ka sebi,a onaj drugi da gleda u napred nikako , dajte neki ling=k ili mi objasnite...

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
6.7.2014 8:16:06   
big mum

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Ja sam dobila sling maramu,i namestim bebu samo u polozaj ka sebi,a onaj drugi da gleda u napred nikako , dajte neki ling=k ili mi objasnite...



Nikad nisam koristila sling ali sam pronašla KLIP

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
1.8.2014 16:44:02   
pari
Ja sam dobila Kekebu maramu...da li je neko koristio za novorođenče? Tj. Imamo 3 nedelje sad :-)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
2.8.2014 23:23:12   
Didy
IZVORNA PORUKA: Mille

Didy gde si kupila sling?


Poručila sam preko neta. Ubij me sad, nemam pojma koji je sajt, davno bešđe. Ukucaj u pretraživač, iskočiće ti sigurno ta naša domaća firma koja ih pravi (prava i one ja ih zovem "hranilice od tkanine", i to imamo, super je služilo kad smo negde van kuće).
Moji nisu hteli u položaj kad gledaju napred, tako da nisam previše navaljivala. Zato sam ovaj nama omiljeni znala u letu za 2 sekunde da namontiram.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.11.2014 21:24:50   
Jole84
Žene kad beba može u kengur nosiljku? Otpadoše mi ruke više, spaslo bi me user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.11.2014 21:27:22   
superm
Cim beba pocne cvrsto da drzi vrat. Mada, kengur opterecuje kicmu I maminu I bebinu!user posted image Meni su kolica spas.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.11.2014 21:30:00   
Jole84
Mislila sad kad počne da sedi user posted image Ispada da sam mogla mnogo ranije user posted image
ma ona me zeki sa kolicima, vraćam ih prazna kući...

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.11.2014 21:30:10   
New Mom
Mogli ste vec. Al kengur se useca i znaju ledja da otpadaju. Marame su mnooogo bolja varijanta.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.11.2014 21:31:42   
Jole84
Oooo pa ja imam maramu, dobila sam od rr! Totalno sam previdela. Samo još da vidim kako se vezuje.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.11.2014 21:41:06   
superm
Meni se kengur nikako ne svidja, nije mi odgovarao. Maramu nisam probala, ne znam koji je maksimum kg bebe koji ona moze da podnese. Verujem da I marama opterecuje kicmu mame. Jole, ni moj mladji sin neko vreme nije zeleo da se vozi u kolicima. Kratko je trajalo negodovanje, samo treba naci nacin da im se skrene paznja. , naravno, deca su mali genijalci. Osete kada smo spremni da popustimo I kada nismo dovoljno cvrsti da istrajemo u onome sto nama odgovara. Kolica su zakon.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.11.2014 22:10:39   
Misha i Ljisha
sad je pitanje da li ce hteti da bude u tome user posted image ja imam hug bug maramu i sjajna je stvarno ali je htela da bude u njoj tek kad sam je stavila u pozu "zdravo svete" (cinni mi se da se tako zove poza kad beba gleda napred). Tad je vec bila teska i to je bilo relativno kratko pre prohodavanja tako da je nismo iskoristili do maksimuma, mada sam je kao bebu drzala u marami i usisavala kucu user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
11.11.2014 13:34:38   
Mala Elena
Imam kengura ali nema sanse da ga zakopcam kad sam sama. I to me ubija u pojam!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
1.6.2015 10:26:28   
wonderKID
Možda budim temu, ali pitam se (a i vas) da li ima neko slučajno da mu više ne treba taj ranac (Deuter, Ferrino..) za nošenje deteta, a hteo bi da ga proda??
Ako se neko takav nađe, slobodno neka mi ponudi, voljan sam kupiti.
Probali smo Chicco i nismo zadovoljni, uopšte, obzirom da šetamo malo više i po terenima van grada, potrebno nam je nešto ozbiljnije.user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
6.12.2015 12:31:19   
dddaca
Tek sad sam primetila ovu temu. Da prenesem i ja svoje iskustvo sa maramom, mozda ce nekome da znaci. Mi imamo Kikebu maramu od mozda 2.-3. meseca starosti. U pocetku nam je sluzila za uspavljivanje jer je moja malena htela po celi dan da bude na rukama, a potom i za setnje. Neko kaze da su kolica zakon, ali mi kazemo da je to marama jer kad idemo u kupovinu obe ruke su mi slobodne, uz to svima je to jako simpaticno i skoro nikad ne cekamo red user posted image , ako zaspi, lakse mi je da udjemo u kucu dok je u marami nego u kolicima, stalno je uz mene i to je smiruje. Sad je vec velika, ali jos uvek se nosamo. Nekad je okrenuta ka meni, nekad ka napred, da gleda kuda idemo. Jedino sto mi je letos bilo malo toplije zbog toplote tela, ali i to se da resiti tako sto sam stavljala pelenicu izmedju nas dve pa se nije znojila.
I zao mi je sto je nisam uzela jos ranije jer je stvarno super stvar

(odgovor članu wonderKID)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
6.12.2015 18:03:04   
madre
stvarno mi je bas simpaticno kada vidim mamu kako nosi svoju bebu u marami user posted image ali mi deluje nekako prekomplikovano za namestitii i pomalo nesigurnouser posted image mislim da ce je ovaj put obavezno nabavitiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
6.12.2015 22:28:08   
dddaca
Veruj mi da nije uopste komplikovano. I ja sam se plasila toga, ali vrlo brzo se nauci. Nisam merila vreme, ali mislim da mi sad ne treba vise od pola minuta da je vezem. Uz to sistem vezivanja je takav da nema sanse da ti beba ispadne cak i da ti se odveze marama. Naravno neces je nositi u odvezanoj marami, niti ce se ona tako lako odvezati, ali hocu da kazem da cak i da se to slucajno desi, osetices, i dok je pricvrstis nema bojazni da ce beba tresnuti na pod

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
17.2.2016 21:00:46   
pipi_coco
Ja baš razmatram da nabavim ovu sling maramu nekako mi djeluje praktično za krace relacije tipa trk do trgovine ili kratku šetnjicui sl. da ne izvlacim kolica stalno ili ne teglim onu nosiljku jaje.

Od koje dobi djete smije u sling ??

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
17.2.2016 21:23:45   
dddaca
Za sling ne znam da ti kazem, ali u maramu koju sam ja koristila beba moze prakticno od rodjenja.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here