|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.5.2016 8:38:11   
mila83
Daco,tako je i meni bilo ispocetka,sto se tice zatezanja,dok ne vidis koliko bebi treba...Moja je super prihvatila....sad je nemirna pa je skoro i ne koristimo,mada po kilazi mogla bih jos dve godine da je nosim sigurno...Mozda leti bude bebi vruce jer je uz mamu,ali za vecernje setnje npr..uzivancijauser posted image

Nama je i tata koristio maramu,letos na Zlatiboru i bas se pravio vazan!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.5.2016 8:41:41   
Mala Elena
Daco, pa dobro, bila je okrenuta ka meni, doduse stisnuta ali nije se bunila user posted image jedva cekam setnjicu...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.5.2016 8:48:45   
emicaa
Ja sam sa Dorom sve po stanu završavala a ona u marami,sad ne znam da li ću koristiti,da neće bebi biti vruće u sred ljeta zalijepljenom za mene user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.5.2016 9:08:41   
mama krava
Ja sam imala za malca HUG BUG maramu i stvarno je super. Može od rodjenja i ne opterecuje mami ledja, a bebi su noge sklupčane i suuuuper je. I naš tata ju je ponosno nosio. Jos bila i neka zima pa ga ubacio u janku. Ma preslatko, ako mali miš.

< Poruku je uredio mama krava -- 26.5.2016 9:10:21 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
26.5.2016 12:40:25   
MishMash
Mama krava, je l' komplikovana za vezivanje ta hug bug marama? Ja bih je koristila za neke kraće relacije, da odvedemo seku u vrtić itsl.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
27.5.2016 13:48:10   
mama krava
Nije, imaš na youtube-u i prvi put bude čudno a posle udješ u fazon.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
28.5.2016 18:45:46   
amelia
Mi koristimo kengur nosiljku i super mije i to neku baby relax koji je kostao 30-tak eu znaci jeftino ali super.
Pocela sam ga stavljati sa 2 meseca ranije me bilo strah. Ne znam kako ide to sa maramom meni je izgledalo komplikovano pa prilikom kupovine nisam ih ni pogledala a vidim da svi hvalite maramu. Sada mi je kasno da mislim o kupovini marame mi punimo 9 meseci user posted image . Boze zdravlja kupicu za drugu bebu user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
4.7.2017 12:16:55   
Sarav
Jel koristi neka mama Mei Tai nosiljku i od kog uzrasta? Piše na sajtu da može kad beba drži glavu samostalno, a savetnica na jednoj grupi kaže od 5.meseca. Moja beba ima 3 puna meseca i sama drži glavicu. Ne znam da li još da čekam ili da kupim maramu pošto mi svakako treba nešto za nošenje, ovako moram svuda da vučem kolica.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
4.7.2017 12:19:37   
IvanaSK RR
Sarav, ja mislim da mozes da porucis pa da vidis kako ce funkcionisati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
4.7.2017 12:20:09   
Duškić
Ja nemam pojma. A bebu sam jako puno nosila u kenguru. Ima vise polozaja. Meni je to super prakticno.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
4.7.2017 12:28:38   
Sarav
Nosila sam i ja prvu bebu u kenguru ali su me leđa mnogo bolela. Sad je fora sa ovim novim maramama i nosiljkama da su zdravije za bebe u smislu pravilnog položaja nogica i kičme, a roditeljima manje "puca kičma" user posted image S obzirom da sam je našla jako povoljno, kupujem je odmah pa ću da sačekam sa nošenjem ako bude neophodno.

< Poruku je uredio Sarav -- 4.7.2017 12:30:29 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
4.7.2017 12:30:51   
IvanaSK RR
Super. Onda naruci. Javi kad je dobijes.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
4.7.2017 12:39:22   
Dragica Draga
A gde moze da se kupi HUG BUG?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
4.7.2017 12:54:32   
Sarav
Javljam obavezno! Hug bug imaš na stranici koja se zove Dve mame, to ti je prvi rezultat kad kucaš na Google. Nisu skupe, samo što su to elastične marame i ne znam baš koliko su prijatne za nošenje leti.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.7.2017 0:10:34   
Sarav
Evo mene. Stigao nam je mei tai, montirale smo se par puta na kratko i trebaće nam neko vreme za privikavanje. Beba se stalno vrti da gleda napred. Inače, nosiljka je divna, udobna, ne znoji, težina se ne oseća.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.7.2017 11:47:41   
IvanaSK RR
A ne moze jos napred da je okrenes?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
10.7.2017 12:22:13   
Sarav
Ne može. Može da se nosi na leđima i na stranu, ali beba uvek mora da bude okrenuta prema telu majke. Jedino kad se nosi na leđima može da gleda preko mafini ramena.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
11.7.2017 10:10:24   
IvanaSK RR
Ja sam imala Kikebu maramu, okretala sam bebu i napred u njoj.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
20.7.2017 10:46:05   
Anck Su Nmaun
Imali kengura po par puta ih stavili u njega i dosta. Bas nismo puno koristili.
Tako da nw vih davala neku vecu sumu novca na to. Naj obicniji .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
20.7.2017 10:53:49   
Duškić
Bas sam malocas spakovala da vratim sestri kenguraaa..hoce da ga da na koriscenje nekoj drugarici , njena beba ima 4 meseca.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
20.7.2017 17:59:16   
dddaca
I ja sam koristila Kikebu maramu i prezadovoljna sam bila njom. Mislim da sam vec pisala o tome. Za mai tei sam citala da je takodje dobar, ali nisam imala priliku da ga vidim i koristim

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
20.7.2017 18:14:34   
Sarav
Dobila sad od drugarice na korišćenje tkanina maramu. Ali mei tai de prosto divan. Baš se lako upalu jesmo, beba odmah zaspi. Još je laneni pa nam prija na ovoj vrućini. Sve preporuke!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
12.8.2017 8:22:44   
branki*
imam kengur,plave boje,svetlo plave,nov,mozda jednom koriscen.ako nekom treba,poklanjam,neka mi se javi.imam i onu kikebu maramu,i nju poklanjam,plave boje,samo treba da je nadjem,isto nekoriscena.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
12.8.2017 10:16:11   
Sarav
Može meni marama? Imam par drugarica sa kojima razmenjujem nosiljka, pa da ubacimo i Kikebu u opticajuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
12.8.2017 10:43:41   
branki*
moze,naravno,idem da je potrazimuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here