|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada privikavati na nošu?
16.1.2017 9:11:14   
Maraj
Juce smo kupili nosu. L nece da sedne na nju nikako. Nisam ga ni terala mnogo. Samo sam pribala juce i danas. Ma kakvi. Nece ni da sedne tako da ga nisam terala da ga ne uplasim. Inace sada ima 15 i po meseci. Kako da ga privolim da sedne na nju. Za sad hoce samo da je gura po dnevnoj. Tako da se "upoznaju" za sad user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Kada privikavati na nošu?
16.1.2017 9:30:08   
Anck Su Nmaun
Maraj, sta da ti kazem kad se moja T plasila nose user posted image
Nosa bude u istoj sobi gde i ona , ona je bezala od nje. Pa smo polako poceli kroz igru. Kasnije se igrala sa njom, pa polako naucila. Mada smo mi mnogo ranije poceli sa oko godinu dana ali je tek pocela ono pravo koristiti tek sa nekih 20 meseci. Kad je pocela redovno da je koristi ujutru cim ustane i pred spavanje poceli smo sa odvikavanjem od pelena. Ma sve uz igru. Neka nek se igra s nosom pa polako.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.1.2017 9:31:11 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Kada privikavati na nošu?
16.1.2017 9:46:40   
wivern
Imam utisak da ce pre mene M priviknuti da nosim pelene nego ja njega da piski i kaki na nosi.
Sto je stariji to sve vise odbija i nosu i adapter.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Kada privikavati na nošu?
17.1.2017 9:28:39   
vocicana
user posted image slatko sam se nasmejala. Sada cu ti nesto na fb poslati

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 11:33:28   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Neke već privikavaju svoje bebice (8-10 meseci stare) na nošu, pošto im svaki dan kake u isto vreme...

Šta kaže struka i vaše iskustvo - Kada privikavati bebu na nošu?


Pa... V i mogu da predpostavim kad ce kakiti, skoro svaki dan isto kaki, e sad bas u minut ne znam.
Stavljala sam ga skoro na nosu ali bezi user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 12:48:21   
IvanaSK RR
I ja sam macu stavljala par puta na nosu, ni ne stavim je jos kako treba ona ode gologuza u svom pravcu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 12:51:17   
Anck Su Nmaun
Hahahah pa isto..kad ne znaju sta treba da obavljaju tu 😅

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 12:52:58   
vocicana
Probala ja opet, sto kaze Anck, svako jutro u isto vreme, alinece covek da sediu njoj, bice zurka. I sa tim sam zakasnila, kao i sa ogradicom. A sada kako jenjanjav nema nista od skidanja pelenica jos bar 3-4 meseca./

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 12:55:36   
IvanaSK RR
Voci, kako mislis da si zakasnila?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 12:56:33   
Anck Su Nmaun
Ih bre Voci gde zakasnila, ja sam srela mozda jednu zenu u zivotu da mi je rekla.da.su pelenu skinuli sa godinu dana.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 13:36:32   
suzi kju
Voci zakasnila?
Pa ja njih dve nikad ponudila nisam da sednu na nošu, a i nemamo je još uvek user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 13:45:06   
emicaa
Voci nisi zakasnila,pa on tek godinicu ima.Polako,nemoj zuriti sa tim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 13:48:44   
IvanaSK RR
Pa, ja uopšte ne planiram da je odvikavam od pelena sa godinu i tri, četiri meseca. Svaka cast ako uspete.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 13:52:09   
degu
Voci i ja sam Dodu tek sa 2 godine stavila na nošu i skinuli smo pelene brzo.Nisi nigde zakasnila.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 13:54:35   
MasnaMasnica
Vocicana ja ne znam sta si cekala do sada.😂user posted image user posted image
Mi cemo probati u avgustu kao sa Unom,uopste se ne opterecujem oko toga. Una je skinula za 10 dana, a da nikada pre toga sela na nosu nije.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 17:48:11   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Probala ja opet, sto kaze Anck, svako jutro u isto vreme, alinece covek da sediu njoj, bice zurka. I sa tim sam zakasnila, kao i sa ogradicom. A sada kako jenjanjav nema nista od skidanja pelenica jos bar 3-4 meseca./


Voci, ja nisam ni pomislila da probam u vašem uzrastu. Prvi put je seo na nošu sa skoro dve godine, i tada je i skinuo pelene. On bre ne zna gde mu je dupe a gde glava a ne da kaki u nošu. Gde zakasnila, ne zezaj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
3.4.2017 20:41:45   
Anck Su Nmaun
Dok dete ne bude spremno dzaba se.mi trudimo. Moji jesu stekli naviku za nosu oko prve godine, ali smo skinuli pelene tek sa dve godine.
Jos ja sa H kao iskusna mama pomislim da joj ranije skinem.oko 1.5 god. Ahaaaa kako da.ne...dok ona nije bila spremna nista od toga.
Ali da se upozna sa nosom to da.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.4.2017 20:42:31 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
4.4.2017 7:43:21   
Sanjica26 RR
Voci nisi zzakasnila. Kakvo kasnjenje. Polako. Mi jesmo krenule pre drugog rodjendana i pre toga smo skinuli.
Dete tako rano nece pokazivati zainteresovanost.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
4.4.2017 7:49:26   
vocicana
Ja kao probala, ali ni da cuje nece. Lesica je to odradila, svaka cast sa D. Pokusaacu kada prezdravi malo, nikakav je. JUce je ceo dan preplakao, msm da nikada vise u zivotu caj od kamilice nece da popije. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
4.4.2017 9:40:28   
veselicaa
Voci nigde ne zuri,moja A ostavila pelene sa 2,5 a S sa 2 godine.ranije je po meni nemoguca misija,svaka cast ko uspe.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
4.4.2017 11:25:20   
IvanaSK RR
Voci, nemoj da se ljutis, ali ja stvarno ne znam da sam skoro cula da je neko dete ostavilo pelene sa godinu dana. Niti znam odakle ti misao da ste zakasnili.
Lessicin D je skoro ostavio pelene, znaci sa dve godine.
A i ne znam zašto uporedjujes sa drugom decom. Svako dete je razlicito i prica za sebe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
4.4.2017 12:17:43   
Anck Su Nmaun
Bas danas citam da u par zemalja u Aziji imaju neki nacin za odvikavanje , kad deca reaguju na neke zvuke pa onda obavljaju radnju ali mislim da to kod nas nece zaziveti nikad user posted image
Deca su psihicki spremna tek oko 2 godine tako da mislim da nema potrebe sa tim zuriti , ali nije da se neki nisu odvikli i ranije. Samim tim je mnogo lakse kad je dete spremno, za par dana cao pelene!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
4.4.2017 12:26:25   
Duškić
I mi smo oko 2rodjendana skinule pelenu. A prvo smo skinule nocu kad spa a..bilo je tako vruce, odmah se ojede. Jedno vece prespava bez i posle sama trazila da joj se skine uvece. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
4.4.2017 12:27:33   
Zemunka85
Mi smo skinuli sa 20m, vrlo lako i preko noci. I dnevnu i nocnu. E sad, nama se jaaaako zurilo zbog onih urinarnih infekcija i ona je u predhodnom periodu cesto sedela na nosi, tako da nije bilo problema.
Po meni prvo sledece leto posle god i po je ok skinuti, sve pre toga je rano ....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
4.4.2017 12:40:43   
veselicaa
Zemunka i moje su ostavljale u isti dan i dnevnu i nocnu.Kada im skinem onda je to to,nema vracanja.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here