|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
9.6.2017 9:18:42   
Sanjica26 RR
Probaj bez nocne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
9.6.2017 9:21:32   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: SunFlower

Moja ima 2 godine i 3 meseca. Mame, nije meni problem niti mi smeta piskanje/kakanje u gacice i po kuci. Problem je sto ona NECE da sedi na nosi niti da ista ikada obavi u nju. Place cim je pitam, a za piskanje i kakanje trpi. Ima neku blokadu iz meni nepoznatog razloga. Sve sam moguce probala, i pricanje, i nagrade, i da je animiram svime i svacime da bi sedela, lutkice koje imaju nosu, gledanje potty traininga na youtubeuser posted image
Da ona hoce bar malo da saradjuje nikakav problem ne bi bio, strpljenja imam i ne zuri mi se.
Inace psihicki mislim da je zrela odavno, jer kapira mnogo komplikivanije stvari od jedne nose. Mala je baksuzuser posted image

Ja sam u istoj situaciji.... samo sto smo mi malo mladji, i tek smo poceli sa skidanjem, ali ovaj Vas post kao da sam ja napisala 😊
Jeste li nasli neko resenje koje bih mogla i ja da primenim?



(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
9.6.2017 12:20:10   
SunFlower
Nisam, sta cu, za mesec dana idemo u srbiju na par nedelja i tamo cu je pustiti na dvoriste golisavu pa cemo se ceratiuser posted image Ja mislim da ona manipulise sa mnom, ali neka, ionako je zahladnelo pa cu sacekati. Sledeci put cu definitivno istrajati ma koliko plakala.
Dunja, i tu sam foru probala, cak sam je vodila u dm i pokazivala pakovanja pelena, i kao, eto vidis, to su sve male bebe, nema pelena za tako velike devojcice. Ali dzaba, kod nje nista ne pali, uzasno je tvrdoglava.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
9.6.2017 12:23:29   
vocicana
Mozda se iznenadis Sunflower, ja sam ga stavljala skoro na nosicu da sedi obucen, prvi put da se nije bunio. Inace prica o plakanju i vristanju mi je skroz poznata, ja samo probala, ali nije islo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 0:11:02   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sanjalice, ako se budi suv, skidaj i nocnu slobodno.

Ivana, jednom u 5 dana se upiški u toku noći. Mada, mislim da se čak i ne upiški u toku noći nego ujutru.
A nesigurna sam jer on uveče popije dosta mleka pred spavanje. To mu mnogo znači, a meni žao da mu ukinem ili smanjim. I onda kad vidim koliko mleka popije ne mogu da verujem da neće da se upiški pa mu zato ipak stavim. Ali kad budem videla da se duži period budi suv skinuću mu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 16:31:23   
vocicana
Sve razmisljam kako lice moj dasoni da se ponasa. Kadadodje vreme za to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 17:07:58   
Sanjica26 RR
Sanjalice, koliko on ima kad pije toliko mleka pre spavanja?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 17:32:44   
Sanjalicaaa
Sanjice, ima 17m. Popije 200-250ml mleka.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 17:39:16   
IvanaSK RR
Sanjalice, ja bih ukidala to mleko, al ja sam vesticauser posted image
Probudi ga nocu oko 12-1 sat pa ga stavi na nosu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 17:46:22   
Sanjica26 RR
Vreme je da se ukidauser posted image I ja sam vesticauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 18:08:25   
Sanjalicaaa
Stvarno mislite? Skroz?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 20:01:48   
Sanjica26 RR
Sanjalice, jel ti mi delujemo kao neozbiljneuser posted image Cim si mu skinula pelenu onda i nocno mlekce. Nema tu dileme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.6.2017 20:40:19   
IvanaSK RR
Sanjalice, nisi zalazila, verovatno, u temu o ishrani dece. Moja maca ne pije mleko ni ujutru ni uvece.
Ako toliko voli mleko nek pije preko dana.
On je veliki decak vec, skinuli pelene, slobodno ukidaj i vecernje mleko (samim tim i nocnu pelenu).
Prvih par meseci kad sam sinu skinula pelene izbegavala sam uvece da mu dajem mnogo tecnosti. Ako sam smatrala da je previše pio, budila sam ga u toku noći i stavljala na nosu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
16.6.2017 11:47:03   
Sanjalicaaa
Možda ste u pravu. Počeću polako da mu smanjujem. On baš voli mleko.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
16.6.2017 23:24:44   
Sanjalicaaa
Večeras sam mu dala 120ml meka, kao pola flašice. Nije mu baš bilo pravo.
Inače, danas je od mojih do Bgd-a izdrzao i nije piškio. Piškio je tek kad smo ušli u stan.
Inače, nosim nošu pa negde na autoputu stanem da gospodin piški.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
16.6.2017 23:57:34   
vocicana
Bravo Sanjalice, pa to je pravi uspeh.Eto fino, bice to brzoresena problematika, videces. user posted image za drugara.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
17.6.2017 0:08:04   
Sanjalicaaa
Hvala Voci. I meni se čini da je skroz savladao problematiku user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
17.6.2017 0:08:58   
vocicana
Divan je, bices srecna na svakusignalizaciju koju da. Macak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
17.6.2017 0:12:45   
Sanjalicaaa
A inače ne zna da kaže da mu se piški, nego stane ispred nekog od nas i uhvati se za pišu. Stvarno su genijalni.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
17.6.2017 0:20:48   
vocicana
Jedva cekam da vidim taj momenatkod mog pisorea, umirem od smeha sa njim i ovako i onako, a tada cebiti sou program.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
17.6.2017 11:36:28   
IvanaSK RR
Sanjalice, bravo sto si smanjila mleko. Uskoro cete biti i bez nocneuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
17.6.2017 11:50:12   
Sanjica26 RR
Super Sanjalice. Sto se tice mleka to im je preslo u naviku. Moze da pije preko dana ako bas toliko voli. Inace mleko pre spavanja nije dobro za zubice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
17.6.2017 14:31:35   
veselicaa
Sanjalice svaka cast on je bas mali.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
17.6.2017 18:16:15   
Sanjalicaaa
Da. Skroz sam zaboravila da nije dobro za zubiće. Taman ćemo se rešiti i flašice.
Veselice, pa onako, nije ni veliki ni mali. Tako sam i starijem.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
18.6.2017 12:19:27   
Sanjalicaaa
Jutros nije dobio mleko. Videću da mu dam u toku dana. Pa ako uspem ni večeras mu neću dati.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here