|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 10:00:31   
Gejsha
hvala, sada si me malo utešila! meni ovo izgleda više kao da se koža tako podigla na 2.3 mesta nego da je nešto izraslo. ipak sam zakazala kod ginekologa pa ćemo videti. pre neki dan sam i bris davala pa ne znam da li se tu može nešto videti?
porodila sam se pre 16 meseci i sada planiram drugu trudnoću pa se zato i brinem!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 10:12:53   
*Alexx*
Sad ću te malo uplašiti - moglo je da se desi da su narasle za to vreme. Koliko se sećam, brisevima se ne može videti da li imaš kondilome jer su to kao i svaka druga bradavica - izaziva ih HPV virus i povezane su uglavnom sa padom imuniteta. One se prosto vide (da li kolposkopom ili golim okom, zavisi kolike su). Njih obično prati peckanje, svrab, pojačan sekret. Ako nemaš ove simptome, verovatno nemaš ni kondilome.
Nije to ništa strašno. Pre 4-5 godina sam ih ja spaljivala, i bilo mi je prilično mučno, ali je kod mene bila velika površina u pitanju. U međuvremenu sam čitala da se mogu srediti i nekom kremom... nemam pojma.
Do odlaska ginekologu zaista nemaš razloga da brineš user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Gejsha)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 10:20:25   
Gejsha
imam samo pojačan sekret...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 10:22:24   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Gejsha

imam samo pojačan sekret...


Ja često imam pojačan sekret, tako da zaista nemaš o čemu da brineš. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Gejsha)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 10:24:11   
Gejsha
hvala puno na odgovorima, a ne znaš smeta li to nešto ako ostanem u drugom stanju? user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 10:30:09   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Gejsha

hvala puno na odgovorima, a ne znaš smeta li to nešto ako ostanem u drugom stanju? user posted image


Pa pretpostavljam da ne bi valjalo da se porodiš dok imaš kondilome. Dakle, moraš da ih se rešiš pre porođaja. Sećam se da mi je tadašnja doktorka pričala kako je imala jednu trudnicu kojoj je spaljivala kondilome.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Gejsha)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
26.1.2012 10:47:36   
Gejsha
ništa onda, sačekaćemo malo sa akcijom user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.4.2012 9:03:17   
anica74
već 3 godine se mučim sa kondilomima i posle tečnog azota prođe 3 meseca pa se ponovo pojave. čula sam da ima neki prirodni preparat-melem koji to uspešno rešava. ako znate koji i gde može da se nabavi javite odmah. hvala unapreduser posted image

(odgovor članu Gejsha)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.5.2012 20:02:09   
Iskra30
Možda glupo pitanje, ali, da li su kondilomi i polne bradavice isto ili ne?
Naime, kako je moguće da odem kod dermatologa koji mi kaže da to su to polne bradavice (jedna veća i dve sitne, gledala sam na netu kako izgledaju kondilomi, ne liči nikako, liči kao veća kožna bradavica, što sam i mislila da jeste), a kod ginekologa idem redovno i on mi je rekao da to nisu kondilomi.
Dr mi ih je tretirala azotom, idem opet za par dana.

(odgovor članu anica74)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.5.2012 21:01:25   
cockic
ja sam imala kondilome sa nekih 18 god posto tadasnji decko nije imao
isao je na ispitivanja rekose mi da je pad imuniteta.

e sad za tvoje pitanje kako izgledaju ja nikad lepo to nisam videla nego
jedino na netu,to mi je rekla ginekolog na pregledu cak i crtala.

ja sam to resila laserski i dao bog od tad sve ok user posted image

(odgovor članu Iskra30)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
25.5.2012 9:24:42   
*Alexx*
Koliko znam, kondilomi i polne bradavice su jedno te isto. Ima raznih vrsta kondiloma sa različitim pojavnim oblicima.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.7.2012 17:09:19   
Jole84
Danas mi je dr utvrdio kondilome,dao mi je vaginalete gino-daktanol,pošto sam u lutealnoj fazi pa dok se ne utvrdi da li je došlo ili nije došlo do trudnoće,ne sme ništa da mi radi.
Kakva su vaša iskustva vezano za lasersko uklanjanje? Vidim da mnoge hvale spaljivanje,a on je meni preporučio ovo skuplje,kaže da je efikasnije.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.7.2012 17:23:41   
cockic
ja sam isla laserom pre sest sedam godina vec zaboravi ustvari cetvrti srednje sam bila isla sam lasersko ali taj laser je bio kao neka olovka i sa njom ih je przila.mislim da se to sad radi malo drugacije ipak je bilo poodavnouser posted image pa sad malo se to savremenije radi ima i neka foto.... koliko sam ja sad negde citala manje bolno od ovog lasera koji pali pojedinacno

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.7.2012 17:27:05   
Jole84
Hvala ti Cockić,znači efikasno je user posted image
Košta oko 15000,tako mi je reko.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.7.2012 18:58:02   
cockic
ja kad sam radila radilo se pojedinacno sa laserom kao olovka.i malo je bolnije efikasno jeste i tad je bilo oko 8000dinuser posted image
vidi ti mislim da ima jos neka bezbolnija metoda i da je isto ok.doduse ja sam imala samo spoljasnje kondilome nisam unutrasnje.moja sefica je imala na grlicu pa se to drugacije radi.i mnogo je ozbiljnije nego ovi spoljasnji.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 12:42:51   
Jole84
Ja koliko sam razumela dr,imam ih i unutra i spolja..ne znam kako se to dogodila,bukvalno preko noći sam osetila.
Sada mi je najbitnije da to uklanjanje ne šteti eventualnoj trudnoći,pa ću da trpim i ako boli.
Jedino me strah da se ne prošire za ove dve nedelje,koliko ću da čekam na ciklus..


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 12:55:07   
cockic
ma nece se tako brzo prosiriti,mene je dr iz doma zdravlja prvo davala neke kreme multi mam neki njihov gel.
i tek sam mozda otisla posle 3-4 meseca da ih uklonim ali ih nisam imala unutra nego samo spolja i ka ulazu ali unutra ne.

dao bog do sad mi se nisu vracali sad treba da odem i ja na pregled nisam jos bila posle porodjajauser posted image tako sam i sa sinom tek posle 6 meseci.
cekam da mi prodje pa zovem da zakazemuser posted image vreme mi leti cas posla prodje sest meseci.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 12:58:09   
Jole84
Hvala ti,baš si me utešila user posted image
Nisu se vratili sigurno,držim palčeve da sve bude ok user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 13:00:47   
cockic
i tebi ce jole biti sve ok user posted image

samo da znas da posle intervencije se nemaju odnosi mesec dana.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 13:04:20   
Jole84
Pretpostavila sam da je tako,dobro da nije duže od mesec dana..
Nego imam još jedno pitanjce,izvini baš sam te ugnjavila user posted image Jel ti muž isto išao da mu skinu? Mm ima samo crvenilo,nema kao ja ispupčenja,a baš sam čitala da moraju i oni da idu.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 13:33:35   
*Alexx*
On ide kod urologa. Ako urolog kaže da ima kondilome, mora da skida i on.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 13:34:27   
Jole84
Hvala Alex user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 13:59:24   
cockic
to mi je bivsi decko sa njim sam bila kad sam ih imala,ali on je isao kod urologa i nije ih imao user posted image
kazu da to moze kad padne imunitet da izadje,desava se i kod nevinih devojcica,tako da se ne prenose samo polnim putem.

ali oni se vide koliko sam ja svatila isto kao izraslenine pricala mi kuma njen decko je isao da mu skidaju.znaci nisu ravne sa kozom nego kao i obicne bradavice samo na ne zgodnom mestu user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.7.2012 14:01:22   
Jole84
Sad mi je jasnije user posted image
poslaću ga kod urologa,pa nek pregovara.
Pao mi je imunitet,garant je to i doprinelo.Nikad mi se nije desilo čak ni grupa sekreta da mi je loša,a kamoli i kondilomi i gljivice..bukvalno preko noći.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
1.8.2012 14:24:09   
Jole84
Mene je dr prevario da imam kondilome.Proverila sam kod drugog i kaže da nema ni traga.
Za sve žene kojima utvrde "kondilome" jedan savet-odmah potražite mišljenje još nekog.Slažu cure da imaju pa im onda "skidaju" i naplate 150evra.To bre doktorska mafija user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here