RE: Mladeži, benovi... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


vocicana -> RE: Mladeži, benovi... (13.10.2017 22:25:32)

E ovako, mladez, tj hiperkeratoznu groznu promenu uklonili smo pre dvadana. Ljudi moji, koliko je to krvarilo, pa to je bilo strasno. Samo sam okrenula glavu, videla 5 gaza natopljenih krvlju.
Kada je usio to, samo mi je rekao, a ovaj razliveni mladez ispod njega, ja cu i to da ti skinem, blizu je, pa hajde i to da uklonimo.
Sekao je covek, koren 4 cm dug, nalegao na misic, pa rezi mico, samo stote nema.
Onda me je fircao, usivao, da kao estetski bolje bude, nista osetila nisam, super sam prosla.
Poslatio je na HP, oba, neocekujem nistalose, ali javljam svakako.




Sarav -> RE: Mladeži, benovi... (13.10.2017 22:38:07)

Super[sm=bravo.gif], da ne razmišljaš više. I javi rezultate svakako!
Kad skineš konce verovatno će ti preporučiti nešto za ožiljke. Ja se mackala, al ostao ožiljak. Mada, ko ga šiša, zdravlje je bitno[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Mladeži, benovi... (14.10.2017 8:30:48)

Super Voci draga, [sm=bravo.gif], sacekaj rezultate i posto ce biti sve ok [sm=smiley1.gif] mozes da uzivas!




vocicana -> RE: Mladeži, benovi... (14.10.2017 14:37:17)

Sarav hvala ti na podrsci. Bice sve ok, najgoremi je sto od tih ostaju keloidi, a ja sam usput obavezno sa granulomima, kojima treba citava vecnost da se polako povuku, sve u krug.
Ne znam ni sta bimogla, da li Jomelop G ili mozda Contratubex. Videcu sta ce mi hirurg reci. Bas me je sinoc bolelo, nikako nisam mogla.




Sarav -> RE: Mladeži, benovi... (14.10.2017 21:13:40)

Voci, još pre skidanja konaca neki plastičari savetuju Hloramfenikol, a odmah po skidanju Contratubex. E sad, ja sam stavljala Jomelop, a i moja mala je nakon boginja bila puna ožiljaka pa je Jomelop fantastično odradio stvar. Vidi sa svojim hirurga svakako,ali svakako ćeš to nešto duže da mažeš. [sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Mladeži, benovi... (16.10.2017 7:24:12)

Voci, važno da si se toga resila.




krin 40 -> RE: Mladeži, benovi... (17.10.2017 7:59:23)

Voći već sam ti rekla bravo.Ja se plašim,jeza me hvata.Samo ako budem morala.Jeste primitivno da se plašim ali jače je od mene




choopa choops -> RE: Mladeži, benovi... (31.10.2017 22:38:28)

voci, bravo!![sm=bravo.gif] Tek sad čitam...

Što se tiče ožiljka, meni je Jomelop jednom rješioožiljak od cigarete na nozi, ostale rezove[sm=smiley36.gif], hvala Bogu nisam imala




Mala Elena -> RE: Mladeži, benovi... (1.11.2017 8:18:27)

Voci, jesi li se oporavila?




mama Jo -> RE: Mladeži, benovi... (9.4.2019 23:40:39)

Voci, iz kojih razloga si ti skidala mladez? Je l' to sa anestezijom? Na koji nacin se jos, osim laserskim putem, mladez moze skinuti? Zna li neko cenu laserskog uklanjanja, i moze li drzavno da se radi?




Misha i Ljisha -> RE: Mladeži, benovi... (10.4.2019 14:20:28)

Mama jo na poliklinici skidaju. Da ti uput dr opste prakse i odes na polikliniku. Ranije se npr pregledanje mladeza nije.zakazivalo a sad mislom da se zakazuje i slikaju ti mladeze i posle prate u slucaju da trrba

 Imas pravo cini mi se 3 mladeza da skines na poliklinici a ako hoces vise iz estetskih razloga mislim da se placa




mama Jo -> RE: Mladeži, benovi... (10.4.2019 19:08:34)

Ja tek treba da uradim pregled... ali u poslesnjih godinu dana je promenio i boju i izgled generalno i velicinu. Ja bih ga skinula, sad moram prvo videti sta kazu dr...




vocicana -> RE: Mladeži, benovi... (11.4.2019 12:33:08)

Prvo sto cu da kazem je da me IZLUDJUJE ova kratka sesija za objavu posta!!!!! [sm=smiley35.gif][sm=smiley7.gif]




vocicana -> RE: Mladeži, benovi... (11.4.2019 12:34:51)

Mama Jo, prvo dermoskopija!
Sledece odlazak kod specijaliste za meka tkiv, mene je operisao onkolog. Apsoluno imas pravo na tu uintervenciju uz uput u bolnici.
Da mi ne bi istekla sesija opet, pisem treci post!




vocicana -> RE: Mladeži, benovi... (11.4.2019 12:37:54)

Trece, ja sam povredila hiperkeratpozu, nesto kao bradavica rascvetana, ogromna. Povredila sam i krvarilo je.
Nalazi su uredni. Javi sta si uradila. Treba da skines ako mozes i ja sam apsolutno za to jer se jezim na pomisao melanoma.




invazijaleptira -> RE: Mladeži, benovi... (8.3.2020 22:05:45)

Ja sam imala jedan mladez onako prilicno veliki koji je bio promenio boju i otisla sam u nanokliniku i skinula sam ga, sve je proslo hvala bogu a i nanoklinici super :) Moje preporuke za njih, nalaze se u Takovskoj u Bg-u.




Sanjalicaaa -> RE: Mladeži, benovi... (30.4.2020 8:06:46)

Primetila sam da je I izaslo par mladeza po licu , tacnije 6. Tri na celu, i tri iznad obraza. Bas sam se nesto uznemirila. Nisam do sada primecivala.





flamingos -> RE: Mladeži, benovi... (30.4.2020 9:53:27)

Sannalice,ne brini.Anđela ima baš dosta mladeža.Ništa joj ne smetaju.Ja imam jedan,i to na nozi-na istom mestu gde i moja majka,samo na drugoj nozi.





mama Jo -> RE: Mladeži, benovi... (23.6.2020 18:14:53)

Ja sam imala zakazano skidanje mladeza u martu. Sve je odlozeno zbogkorone 🙄
Drzavno u Klinickom centru. sam imala zakazano i totalno sam se smorila, jer sam prvo morala kod dr opste prakse po uput pa posle mesec dana u KC da ga pogledaju, pa mi zakazali za mart a to je sve bilo u oktobru. Znaci sad opet sve u krug lekar opste, pa pregled, paza godinu dana da mi zakazu.
Mislim da cu ici privatno.
Vec sam isla kod Nade Dive na pregled, oko 10000 din.sa biopsijom posle kosta.




bikicaV -> RE: Mladeži, benovi... (23.6.2020 19:23:12)

E , to je kod svakog tako bilo. Sve odlozeno.




mama Jo -> RE: Mladeži, benovi... (23.6.2020 19:46:54)

Pa znam. A bas sam mislila da cu odraditi.




mikica88 -> RE: Mladeži, benovi... (7.9.2020 14:20:50)

Imam na ledjima mladez, dt mj je rekla da pratim i mladeze u trudnoci.




mikica88 -> RE: Mladeži, benovi... (30.9.2020 13:20:57)

Jedan moj rodjak, operisao pre nekih mesec dana mladez, kaze malo poceo da se menja.
Kad u korenu , malignitet. Rekli su mu dr.da je zakasnio nedelju dana primao bi hemo terapiju.




Sanjalicaaa -> RE: Mladeži, benovi... (2.3.2021 21:09:05)

Bila veceras kod dermatologa, i moram da skinem jedan mladez. Isla sam privatno verovatno cu privatno i skidanje odraditi. Ono sto me brine, nisam pitala dr jer nisam to tamo primetila je da je mladez tacno iznad vene. Ne znam da li to predstavlja problem. Koliko duboko idu kada skidaju mladez? 




Maraj -> RE: Mladeži, benovi... (3.3.2021 7:31:52)

Jao ja sam posle trudnoca puna mladeza. I na licu su mi se pojavili. Najvise po ledjima i grudima. Ppsle 1.trudnoce sam skidala na vma mladeze sa vrata tj to su bili kao sitni polipi. I opet mi nisu sve skinuli. Imam ih i dalje po vratu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>