|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako fetus štuca? :-)
12.7.2013 8:26:28   
anci kv
i moja dijana stuca,redovno.pocela je negde u 7 mesecu

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako fetus štuca? :-)
25.10.2013 19:51:24   
dijana1*
Sada sam prvi put osetila kako bebac stuca, nadam se da je to to, pih kako je slatkouser posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako fetus štuca? :-)
3.2.2014 16:37:24   
jana*30
Ja sam prvi put osetila bebino štucanje u 7 mesecu i prvo nisam znala šta se dešava. Beba se naguta plodove vode zato štuca, ali ume da me nervira taj osećaj mada mi ga je i žao jer ne znam da li to njemu smeta. user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako fetus štuca? :-)
3.2.2014 16:46:06   
Milica cica
I moje bebe štucaju svaki dan, ne verujem da im to nešto smeta, to je normalno.

(odgovor članu jana*30)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako fetus štuca? :-)
3.2.2014 17:29:28   
Anck Su Nmaun
Ma neee, ne verujem da bi smetalo, sa T se secam skoro svaki dan je znala da stuca user posted image sa H malo manje.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako fetus štuca? :-)
11.2.2014 16:53:34   
Mara1986

IZVORNA PORUKA: jana*30

Ja sam prvi put osetila bebino štucanje u 7 mesecu i prvo nisam znala šta se dešava. Beba se naguta plodove vode zato štuca, ali ume da me nervira taj osećaj mada mi ga je i žao jer ne znam da li to njemu smeta. user posted image

Ne brini nesmeta im jer nije isto štucanje njihovo i naše... pa čak kad traje i po 30 min. mada mene to malo iritira... kao da te neko lupka po glavi.... samo što je ovo u stomaku user posted image

(odgovor članu jana*30)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako fetus štuca? :-)
11.2.2014 17:06:56   
buba m
Moja beba štuca svaki dan, nekad i po više puta u toku dana. To štucanje traje po pet minuta i stane.

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako fetus štuca? :-)
11.2.2014 21:08:11   
Jole84
Mislim da sam pokapirala štucanje user posted image ako je to to jako je simpatično ali i malo grtko. Mene je osećaj terao da zamislim kako se beba igra sa pupčanom vrpcom,pa mi landra tamo-vamo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako fetus štuca? :-)
14.12.2014 12:41:26   
SunFlower
Mene zanima kada beba stuca, koji je to deo tela koji mi osecamo da lupka? Moja stuca svaki dan, a stucanje osecam u donjem delu. Bila mi je beba na zadnjem uz karlicno a sada imam utisak da se okrenula jer ne osecam pokrete na istim mestima gde i ranije. Zato mislim da je to glavica dole sto stucka :-)


_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako fetus štuca? :-)
15.12.2014 1:23:36   
Anoniman
da, trebalo bi da ti se beba okrenula. grudni kos joj se pomera kada stuca. ako osecas dole onda je glava dole (ona je sklupcana u fetusnom polozaju, ne lezi pravo). tako je bilo i kod nas, po stucanju sam znala da se okrenula kako treba.

(odgovor članu SunFlower)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako fetus štuca? :-)
28.9.2015 22:36:54   
dijana1*
Upravo stucamouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kako fetus štuca? :-)
29.9.2015 11:15:34   
Anoniman
Moja stuca upravouser posted image sa desne strane u dnu osecam, i dosta je neznije nego sa Unom, nije toliko glasnouser posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kako fetus štuca? :-)
29.9.2015 13:59:19   
janabons
Evo, i moja sad stucauser posted image U prvoj trudnoci nikad to nisam osetila, u ovoj od sestog meseca redovno osecam stucanje, traje po par min i stane, zetrese mi skoro ceo stomak, i ne prija mi bas, pogotovo kad smo van kuce...sva sreca,pa traje par minuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kako fetus štuca? :-)
29.9.2015 14:00:49   
Anoniman
e jana meni se to desavalo da se trese ceo stomak sa Uuser posted image , sada samo osecam kao kucanje srca kada stavim na to mesto gde stuca, lepo ja kazem, neznija je od sestreuser posted image

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kako fetus štuca? :-)
29.9.2015 14:03:33   
janabons
A ova moja obrnutouser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kako fetus štuca? :-)
29.9.2015 14:05:13   
Anoniman
ahhaha Jana oseticemo cari skorpijica, samo neka su zive i zdraveuser posted image

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kako fetus štuca? :-)
23.11.2015 22:04:52   
pipi_coco
Mislim da sam upravo maloprije osjetila da beba štuca user posted image

Tacno ko otkucaji srca u jednakim razmacima user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kako fetus štuca? :-)
24.11.2015 7:42:15   
MAMAMAJ
Pipi, divnoooo... user posted image
Moja beba štuca skoro svako veče kad legnem... user posted image
Nisko, na dnu stomaka pulsira, malo mače....

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kako fetus štuca? :-)
24.11.2015 9:49:46   
Animsaj9
Ja imam osećaj kad stuca da mi je srce sišlo u karlicu user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 119
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here