|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Boja kose i ociju kod beba
14.4.2011 18:39:47   
Ana007
Moja Vanja kad se rodila,imala je crnu kosu i neke teget oči,pa joj je otpala ta kosica,sad joj je svetlo smeđa i ima braon oči.

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Boja kose i ociju kod beba
14.4.2011 20:44:57   
LillyT
Lara je na rođenju imala neke metalik plave oči, sa sve tamnim krugom oko njih, a kose baš i nije imala. Onda je sa nekih 5 meseci bila skoro ćelava (ko je čitao Alan Forda, može da vizualizuje i da skonta da je ličila na Broja 1 jer je imala 3 dlake na glavi i to svetle) i  bila je bela kao sir. Sada ima neke čudno zelene oči. Mm ima lepe zelene, a ja tamne, tamne. Kaže mi sveki da će imati oči kao on, iskreno i ja bih volela. Kose sada ima malo više i neka svetla je... valjda... pojma nemam ni kako mi dete izgleda user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Boja kose i ociju kod beba
14.4.2011 21:20:49   
minna

IZVORNA PORUKA: Ana007

Moja Vanja kad se rodila,imala je crnu kosu i neke teget oči,pa joj je otpala ta kosica,sad joj je svetlo smeđa i ima braon oči.


Ovako isto i moj bebac. Sad je svetlo smedja (ono sto imauser posted image ), ali sigurno ce vremenom biti tamnija

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Boja kose i ociju kod beba
14.4.2011 21:24:56   
Brana
Moj Laki je bio crn kada se rodio,sada je plavusan,a boja ociju mu je zeleno-plava sa primesama braonkaste...znaci ima sucmuraste okice.user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Boja kose i ociju kod beba
14.4.2011 21:35:10   
madre
Bogdan kada se rodio imao je tamno smedju boju kose i teget oci. vremenom i kosa i oci su posvetleli, kosa je svetlo smedja a oci izrazito plaveuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Boja kose i ociju kod beba
5.9.2011 14:44:31   
dejana007
moj sin ima plave oci, dojim ga, i ima skoro pa 5 meseci. ocekujem da ce ostati plave user posted image kosa mu je svetlo smedja. sve je na mamu user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Boja kose i ociju kod beba
5.9.2011 14:53:27   
Anoniman
moja mala ima smedju kosicu i kose plave okice. okice su na tatu definitivno i volela bih da takve i ostanu. user posted image sto se kosice tice, mm je bio celav do druge godine user posted image , a posle toga plav. a ja sam se rodila sa crnom kosicom, koja se posle isprala, pa sam i ja bila plava. tako da se nadamo da ce i nasa devojcica biti plavokosica i plavookica.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Boja kose i ociju kod beba
15.9.2011 18:58:24   
maliska
moja ima jos plave okice(3m.),kosa joj je bila crna kad se rodila,sad je svetlo smedja,ne znam kad pocinje da se menja boja ociju,posto ja imam tamno braon a mm zelene.Nadam se da ce biti na tajuuser posted image Da li to zavisi od toga dokle beba sisa?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Boja kose i ociju kod beba
15.9.2011 19:38:03   
bea83
I mm i ja imamo plave oči, šta mislite jel će nam beba imati plave okice 100% ili može da ima i neke druge boje? Čisto me zanima mišljenje, ili neko iskustvouser posted image

(odgovor članu maliska)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Boja kose i ociju kod beba
15.9.2011 19:47:05   
maslackic
hihi,kad bi mi mogli da biramo...
Bea,moj tata je imao prelepe zelene oci,a mama braon a sestra moja ima jako svetlo plave...povukla na babu...hiihi,ja imam zelene na tatu...mislim da moze da bude kod vas slucaj user posted image mislim da bude plavooko a ne zelenooko na mene,razumes?? user posted image user posted image

< Poruku je uredio maslackic -- 15.9.2011 19:48:42 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Boja kose i ociju kod beba
15.9.2011 19:49:04   
bea83
Ma može i da povuče i na babu (mm-ova mama ima zelene) ili na dedu(moj tata ima plavo zelene) samo ne mora na drugu babu-moju mamu ona ima žućkasteuser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Boja kose i ociju kod beba
15.1.2013 12:31:47   
Bebilina
Cera je rodjena sa tamnom kosicom, obrvama i trepavicama i tamno teget ocima. Ta kosa je odmah opala i izrasla je plava. Oci su joj postepeno menjale boju do svetlo smedje sa zlatnim i zelenim krugom, kao mm-ove, jako interesantne. Mislim da su vec sa godinu dana bile takve.
Sin je isto imao tamnu kosu na rodjenju, svetle trepavice i bele obrve i srednje plavo-sive oc. I njemu je kosica opala i zamenila je prljavo plava, kao mm-ova. Oci su sa neka 3m dobila svetlo smedju straftu na njegovom desnom oku u gornjem desnom uglu. Sad ima 5.5m, samo je dojen i za sad se nista ne menja oko boje.
Ja sam tamno smedja sa kestenastim ocima, mm prljavo-plav/svetlo smedj sa svetlo smedjim-zuto-zelenim ocima. Mislim da ce i sinak imati njegove oci, i ostati svelte kose, a ceri opet njegove oci, ali ce joj kosa verovatno potamneti (sudeci po obrvama i trepavicama).

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Boja kose i ociju kod beba
15.1.2013 12:35:09   
Bebilina
Inace sam citala da se bebama oci najvise menjaju izmedju 6 i 9 meseci. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Boja kose i ociju kod beba
15.1.2013 12:40:23   
branki*
boza je rodjen sa plavim,skoro teget ocima i tamnijom kosom koja je jako brzo posvetlela.plava boja ociju se zadrzala dosta dugo,vec je napunio i godinu dana.oci su sad smedje,svetlije,a kosa je i dalje plavauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Boja kose i ociju kod beba
16.1.2013 1:26:11   
Figaro88
Andrea je imala svetlo plave oci,i crnu kosu,sestre su je zvale plavusice a ja sam ih tupavo gledala,sad ima zelene oci i tamno plavu kosu....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Boja kose i ociju kod beba
16.1.2013 9:10:34   
cockic
lena i dalje ima oci onako tamno plave teget oci e da li ce se jos menjati ne znam sad ce godiny dana,a sin je vec od 6 meseca imao svetlo plave oci takve sy my i sad sa skoro 3 godine ty nema promene sigyrno ali za leniny bojy mislim da moze da varira y tim svetlim tonovima mozda joj ostany tamnije plave a mozda i postany zelene jer sam ja imala teget dygo a sad sy mi svetlije zelene maslinasto zelene.mada ja vise volim plavy bojy ocijy ali mi nije ostala.mada nema ko mi nekaze da imam lepy bojy ocijy a ja to neprimecyjem user posted image a mm ima onako boje lesnika mada njemy boja nikad nije ista sve zavisi sta obyce ako ima zeleny majcy njemy se zelenkaste oci user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Boja kose i ociju kod beba
16.1.2013 9:18:24   
cockic
a da boja kose leni je bila crnja kad se rodia ali nije ima nesto pyno kosice najvise pozadi i na temeny,a peki je bio celava beba do prvog rodjendana tek onda my se zgysnyla do kolicine ko lenine sa rodjenjauser posted image i evo kako smo ga sisali par pyta gysca my je sad na prolece masinicom i nadam se da ce biti jos gysca.mene mama zezala kaze ja sam se plasila za tvojy kosy vidim decy tvog yzrasta devojcice gyste kose samo tako a tebi se providi teme a zato sad imam kose za tri glaveuser posted image nema to veze jos peki je decak pa se neopterecyjem sa gystinom kose.a lena ima onako vec kosicy jos malo pa palmicy pravimo mada nema ni ona nesto pyno ima bas kosate dece ali i ovo sa godiny joj je dosta.s obzirom da je bata bio celav do tad.a on je kad se rodio te dlacice koje je imao sy bile svetlo plave pepeljaste i inace je svetle pyti dok je lena tamnija na taty.moja kosa je smedja prirodna,mm crna koliko ja vidim.a pekisa je plav ne znam na koga mada kazy da ce i on potamneti sad je plav ali vyce na sivy bojy ima bolji pigment od mene i lene lena vyce na crvenkast.bice ljybomorna na batiny bojy kasnijeuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Boja kose i ociju kod beba
11.3.2013 12:06:36   
Sandricak
mi smo jos svetli skroz, oci su nam plave, a kosa svetlo smedja... svi me pitaju jel to moje dete jer smo muz i ja tamni skrozzzzuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Boja kose i ociju kod beba
11.3.2013 12:42:20   
cockic
sin bio celav sa tri dlacice plave boje kosice,a oci je imao svetle.njemu su bas svetlo plave.kosica mu je sad pepeljasto plava.
a cera je smedja sa tamno plavim okicama.bila joj je crnja kosica kad se rodila posvetlela joj je malo.svetlo smedja je sad.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Boja kose i ociju kod beba
11.3.2013 12:44:43   
Sanja90
kad mi se prva cerka rodila imala je bas tamnu kosu i tamne oci,ova druga kad se rodila je bila skoro celava sa tamnim okicama,sad su obe svetleuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Boja kose i ociju kod beba
11.3.2013 12:53:30   
little_one
Curica mi se rodila cupava sa tamnim okicama....u medjuvremenu joj je jedno oko nekako bilo svjetlije od drugog i vukle su na zeleno...sad od zavisnosti od svjetlosti nekad su tamno zelene a nekad smedje...mada na prvi pogled djeluju da su crne user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Boja kose i ociju kod beba
11.3.2013 13:08:18   
mamamikka
Aleksa na rođenju crnokos sa plavim očima, sad su zelene, David plav (više ćelav doduše) sa plavim očima a i sad je isti. Videćemo kad kosica ozbiljnije poraste user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Boja kose i ociju kod beba
11.3.2013 16:29:40   
mica0
moja ima sivo plave oci...

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Boja kose i ociju kod beba
11.3.2013 16:37:32   
isidora88
mateja ima divne plave oci na meneuser posted image
kosa mu je smedja, mislim da ima istu boju kao moja prirodna user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Boja kose i ociju kod beba
11.3.2013 16:39:47   
New Mom
Kolja rođen da crnim očima i crnom kosicom, a i nova koja je izrasla je crna.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here