RE: Začepljeni sinusi (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Mishica 77 -> RE: Začepljeni sinusi (10.2.2013 23:09:59)

Da li se ovde radi o reklami?
Na 4 mesta priča o istoj fitmi. [sm=zmeden.gif]




DUNDIKA -> RE: Začepljeni sinusi (11.2.2013 13:05:39)

ne radi se o nikakvoj reklami vec samo kazem sta je meni i mojim prijateljima koristilo.Pozdrav i svako dobro.




boba 11 -> RE: Začepljeni sinusi (11.2.2013 18:22:06)

za sinuse i alergije itd mojoj deci i meni je mnogo pomogla Ivina mast.Imaju sajt da sad ne trazim link i ne mogu da kazem da otklanja u potpunosti sve tegobe ali od kako ih koristimo uglavnom mast i prosle zime smo koristili neku smesu za jelo za imunitet a sad zbog finansija samo mast proredilo se katastrofalno stanje koje je bilo ranije sa prehladama i temperaturom.A sinuse svoje sam izlecila ne potpuno ali nemam vise one upale koje sam ranije imala sa zelenim slinama i bukvalno tvrdim sadrzajem iz nosa ,ponekad me zabole ali vrlo brzo prodje a ne pazim se ni blizu.Takodje sam se ranije inhalirala cajem od bosiljka koji je najbolji za sinuse ,i grejala morsku so u peleni.Za mast sam cula od tetke koja ima alergiju i nema vise ni blizu od tegoba koje je ranije trpele i uz presing.Fora je sto se ovim izbacuje stalno sekret i ne dolazi tako lako do hronicne upale




boba 11 -> RE: Začepljeni sinusi (11.3.2013 22:38:32)

Skoro sam pretrayivala internet jer me bas ulovila upala i jedino sto svi hvale je neka boca za ispiranje sinusa fizioloskim ili kapi na bazi morskog krastavca.Kod nas imaju da se kupe os Amer caja mislim da se zovu sinasin tako nekako oko 400-500 din su ali kad probam javicu vam efekat.Navodno bi trebalo da se smiri problem neko vreme od ovog krastavca ali kazu da je u vecim kolicinama otrovan[sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Začepljeni sinusi (24.12.2013 18:10:16)

Nigde teme Upala samo zacepljeni sinusi...pa valjda je to-to da ne otvaram novu temu!

Mislim da cu da se samoupucam vise!!! Vec 8-9 dana me svaki dan glava Rastura! Ne prodje ni jedan dan da me ne zaboli i da ne popijem nesto za bolove * obicno Brufen jer sve blaze ne deluje uopste [sm=smiley13.gif])
Antibiotike mi je dala cini mi se u cetvrtak il petak ... al meni to nista jos ne deluje [sm=smiley19.gif]
Ako ne sutra idem preksutra da vidim sta da radim vise. Inhalirala sam se svim i svacim, i cajevima ali meni to nista ne olaksava.


I da, pre bolova nedelju dana sam slinila i sve bilo zuckasto. Od kako su bocele glavobolje uopste ali uopste ne slinim... ne osecam se ni bolsenom dok ne pocne glava.[sm=smiley13.gif]




VVVV -> RE: Začepljeni sinusi (22.2.2015 20:49:52)

Ne nadjoh temu o sinusitisu kod dece, pa hajde ovde da pitam :)

Imate li neke sugestije o lecenju upale sinusa kod deteta (4. godine)

Zanima me sta je dobro dodati u inhalator osim fizioloskog? Imam berodual, ali koliko citam on je vise za bronhitis, ne znam da li pomaze kod sinusa.
Imate neki predlog?

I sta mislite o lecenju brufenom? Doktor je rekao da uzima svakodnevno, a meni malo frka. Mala mi je da sa 4 godine toliko pije brufen...

Pozdrav!




Anck Su Nmaun -> RE: Začepljeni sinusi (1.4.2016 19:09:16)

Pomagajte kako leciti upalu sinusa u trudnoci [sm=smiley26.gif]
Bila kod Dr. ona kaze ne bi mi davala antibiotike sem ako ne dodje do temperature.
Ja se inhaliram po citav dan ( inhalatorom za pantenolom, i nad serpicu topla inh.sa zalfijom) ali meni ovo nista ne pomaze, puca mi glava, i iznad i ispod oka, cela gornja vilica , zubi [sm=smiley26.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Začepljeni sinusi (1.4.2016 19:24:05)

Anck, probaj obloge od soli. Zagreješ so i staviš u krpu, ja stavim u tetra pelenu i onda greješ sinuse. Dobro je i za bol u uhu.




Ana RR -> RE: Začepljeni sinusi (1.4.2016 19:30:13)

Ank, da li smeš da prskaš rinofluimucil? Mm je to koristio kad je imao upalu sinusa ali ne znam da li sme u trudnoći.




Anck Su Nmaun -> RE: Začepljeni sinusi (1.4.2016 20:37:29)

Ana smem to, ali nisam nasla u apoteci... mislis da to pomaze, ako pozmaze prevrnucu citav grad da ga nadjem




IvanaSK RR -> RE: Začepljeni sinusi (1.4.2016 20:43:10)

Anck, probaj da se inhaliras i sa belim lukom, mozda pomogne.




Mariya -> RE: Začepljeni sinusi (21.2.2017 18:21:21)

Evo ako nekom zatreba, ja sam dobila za upalu sinusa u trudnoći panklav na 8h, grip stop sprej za nos, inhalacija toplim čajevima, panadol i dečije kapi za nos.




Anck Su Nmaun -> Upala sinusa (22.10.2017 18:06:05)

U sto glup naziv...bilo dobro promeniti u Upala sinusa

Ja opet u ovom problemu, prehladjena vec 4 nedelje [sm=smiley19.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]