|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje na javnom mestu
18.2.2015 11:29:51   
Anarunika
Mi smo pre dva dana bili u Tiršovoj zbog pupka. Kada se završio pregled,čekale smo mm da dođe po nas i naravno u međuvremenu sam je podojila user posted image . Iz pristojnosti sam stavila tetra pelenu preko nje mada to inače ne radim. I naravno, nema šta da se vidi osim lepog prizora sreće i ljubavi user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 18.2.2015 11:30:28 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Dojenje na javnom mestu
18.2.2015 11:31:01   
mama krava
user posted image user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Dojenje na javnom mestu
18.2.2015 15:03:03   
jovicaa
ja cu dojiti na svakom cosku ovaj treci put ako beba trazi, bez pardona definitivno. jedva cekam da bebac sisa, nadam se da ce sve biti ok i da ce sisatiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Dojenje na javnom mestu
18.2.2015 15:32:42   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: wivern

Ma idi bre, po gradu set_aju gola dupeta i ostale spodobe a ti se razmisljas o dojenju. Samo napred !

user posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 18.2.2015 15:33:09 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Dojenje na javnom mestu
11.3.2015 6:16:40   
Plavusa34
nisam za to mislim kome ne smeta pa neka al ja nebih nikad

(odgovor članu crvenkapica)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 1:17:05   
bojana92
Iskreno mene je jako sramota da dojim bebu pred nekim muskarcem (osim pred muzem),i u javnosti.Jer ne volim da mi svako gleda grudi.Svaka cast mamama koje doje u javnost.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 7:13:10   
branki*
Ja sam mislila da nikad necu moci da dojim bebu u javnosti zaista!ali,nikad ne reci nikaduser posted image prvih par puta mi je bilo neprijatno ,a posle niti imam izbor,niti mi je nelagodno.dojim je gde god da zatrazi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 7:54:42   
serpica
Branki meni je u pocetku bilo nezgodno da izvadim dojku na sred ulice,trebalo mi je vremena za to,u smislu sedim na klupi beba mi lezi u krilu a ja treba brzinski da izvadim dojku podignem bebu i to user posted image e posle toga smo se uhodali sad to mogu da uradim jednom rukom dok je nosim i moze da sisa dok hodamo,ustvari tako najvise i voli,i uopste se ne obazirem ko gleda i zasto gleda,ja imam jedno za cilj..da mi dete ne bude gladno,sve ostalo,bas me briga.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 7:58:12   
branki*
E,ovo cemo mi da vezbamo,sisanje u hoduuser posted image mi za sad moramo da sednemo,obicno na klupu,ali jednom nije bilo klupe u blizini,sela sam na neke stepeniceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 8:02:33   
serpica
user posted image ma gde god nadjes mesta,moja Manja je mnogo bila lenja prvih meseci pa sam izmisljala nacine i polozaje za dojenje,i kazem ti najvise voli da hodam i da sisa,cim primetim da se vrpolji i pomera glavu ja ustajem i setam user posted image dobra stvar je sto usput drugom,slobodnom rukom po nesto zavrsim

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 8:05:42   
branki*
Haha,koje smo ti mi mame supermeni,hodas,setas,nosis dete,dojis dete,drugom rukom kuvas rucak,ma sveuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 8:07:43   
eca89
Serpi, kraljiceuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 8:17:38   
serpica
Branki,Eco user posted image nauci se covek svasta kad mora user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 8:23:00   
milicicak
I opet, serpi zeno, moj naklon user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Dojenje na javnom mestu
6.12.2015 8:32:44   
serpica

IZVORNA PORUKA: milicicak

I opet, serpi zeno, moj naklon user posted image




Milicicak draga nije tema ali da napomenem da nije bilo svih vas od prvog dana ovde na rr tesko da bi sve izgledalo tako izmedju ostalog i dojenje za koje sam mislila da nece biti uspesno.
user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Dojenje na javnom mestu
24.7.2016 17:54:04   
muzicarka
Mi sisamo gdegod, ali nisam probala u hodu user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Dojenje na javnom mestu
24.7.2016 19:42:54   
isidora88
Ja nisam dojila na javnom mestu, niti bih, prosto sam neki zatvoreniji tip, jedva sam dojila pred sestrom i to pokrivena pelenom, ne znam zasto, ali nisam mogla da prelomim i izbadim sisu na javnom mestuuser posted image
Ali apsolutno podrzavam one koji mogu, samo nek ruckaju bebiceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Dojenje na javnom mestu
25.7.2016 9:43:17   
IvanaSK RR
I ja imam problem da dojim bilo gde osim u svojoj kuci. Nemam nista protiv da vidim druge mamice kako doje u javnosti, ali ja nikako ne mogu da se usudim.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Dojenje na javnom mestu
25.7.2016 10:32:38   
branki*
Meni je bila ogroomna frka u pocetku,ali boku je nemoguce eskivirati,ta kad zapne ili sisa ili pomozi boze!sad,uopste,ali uopste nemam nikakav problem ili nelagodnost sa tim,gde hoce,tu joj dam.mozda ne bih ,recimo,u sup-u,opstini,sudu,ali park,igraonica,javno mesto,ma daaaj,opusteno skroz!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Dojenje na javnom mestu
25.7.2016 11:10:29   
sonyasha
Ja sam se nekako oslobodila...probila jednom led i sada siki po potrebi bez dodatnih prekrivki, samo sam u košulji i dam mu! Shvatila sam da sa prekrivkama samo pravim cirkus i privlačim pažnju a pritom mi se dete kuva ispod! On je najbitniji, bebe moraj da nam ručkaju kada su gladneuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Dojenje na javnom mestu
26.7.2016 14:21:50   
Anck Su Nmaun
Gde god, kad god, pre neki dan smo se mm i ja secali gde sam sve dojila decu user posted image
I pre neki dan na Fruskoj Gori s drustvom , malo se prekrijem pelenicom i cao, po TC, plazi, parkicima i kaficima, igralista decija, kod mojih sednem u dvoriste , nemogu se svega ni setiti. Mislila sam ranije kako cu i sta a sad mi uopste nije bitno, samo da je on sit user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Dojenje na javnom mestu
26.7.2016 14:40:35   
Khaleesi
Ma kad god je trazila sisala je, gde god da smo, samo da imam gde da sednem, i nismo se krili, malo pelenom i to je to....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Dojenje na javnom mestu
11.6.2017 18:16:17   
krin 40
Apsolutna podrška dojenju na javnom mestu.Danas sam Ducija dojila na klupici kod hale Pionir😃Ogladnelo dete.Ako je normalno da jedu pljeskavice i kifle po ulici onda je ovo još normalnije

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Dojenje na javnom mestu
12.6.2017 13:06:35   
Nastas
Beba sisa na zahtev i nije mi neprijatno da sisa na javnim mestima...kome smeta neka ne gleda..ja sam uvek za dojenje i na svakom mestu..pozz za sve mame

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Dojenje na javnom mestu
12.6.2017 13:51:03   
Sanjica26 RR
Nisam u tom fazonu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nastas)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here