|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
10.3.2017 22:07:44   
Sanjica26 RR
Jao Rosi divna je. Hocu i ja ovakvu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Haljine
10.3.2017 22:55:12   
Rosita
Fino skroz stoji. Htela sam da ne bude dole uz nogu, ako vozimuser posted image , tripujem se kad me steze. Tako utrosih oamomartovski poklon. A cena 1760, stvarno ok snizenje. Ajd u katrinuser posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 10.3.2017 22:56:19 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Haljine
10.3.2017 23:12:13   
Maraj
Rosi bas fino izgleda. Kakav je materijal? Vidim da zene nesto kritikuju Katrin sada , da su se iskvarili. Ja nisam bila 2 godine kod njih u radnji

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Haljine
10.3.2017 23:24:27   
Rosita
Gore je kao klizavo ( ne znam tacno kako se zove, malo finije), a dole... Pih kako nemam recnik za materijale :)... Nekako platneno. Mislim da pise sastav i tu na sajtu. Imaju oni neke haljine i suknje sa izvesnim delovima koji su skloni rutavljenju, ako se tako kaze. Taj materijal se lako prepozna. A ostalo je ok, po mom misljenju.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Haljine
11.3.2017 8:31:11   
Sanjica26 RR
Rosi imam ja jedan butik ovde gde ima njhovj garderobu. Mogla bih kad dodje mm cisto da pogledam. Meni treba 38. Ti si bas tankauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Haljine
11.3.2017 10:20:08   
emicaa
jel vi idete na posao u haljinama,gdje ih nosite user posted image ja citajuci ovde i gledajuci slike sve se vise mislim da sam musko user posted image vjecito u hlacama,jedino ljeti nosim haljinice,i to ponekad samo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Haljine
11.3.2017 10:29:40   
Sanjica26 RR
Emice, idem u haljinama na posao. Volela bih da izbacim pantalone ix upotrebe.Prosto kad mi je hladno one su mi najtoplije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Haljine
11.3.2017 11:42:05   
suzi kju
Hahahaha emice crkoh od smeha da sve vise misliš da si muško user posted image
Ja volim pantalone. Nosim i haljine i suknje ali ne puno. Ipak imam vise pantalona u ormaru user posted image
Masnice haljina je vrh,a biti zgodna.
Meni bi to stajalo ko slonu gaćice user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Haljine
11.3.2017 14:18:17   
Rosita
I ja najcesce nosim pantlone, haljine kupujem jedino za neku priliku, mada bih volela da ih imam vise. Sto se posla tice, bas mislim da su prakticne jer ne mislis o kombinovanju. Iako ih ja na posao retko nosim jer i nemam nekih za svaki dan, ponekad nosim suknje.

Sanjice, trebalo bi mi koje kilo, ali ne ide to lako uz moj zeludac.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Haljine
11.3.2017 14:20:29   
branki*
rosi,ok mi je ova tvoja.za posao jako zgodna.inace ,ja nosim haljine na poslu i to bas cesto,uske,siroke,ali obavezno duzina do kolena ili tek malo iznad kolena.kad su proslave,mogu i krace.meni su malo dosadile crne haljine sa cipkom...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Haljine
11.3.2017 20:38:40   
emicaa
Suzi ali stvarno.Ja obozavam kad vidim haljinu ali kad ja obucem nije mi to to.Ne osjecam se prijatno u tome.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Haljine
12.3.2017 8:17:20   
vocicana
Nosim haljine duge, kratke, siroke uske, leti narocito, ne izlazim iz suknjica, sortsevii. Zima mi je totalno depresivan period, samo da mibude toplo, nista me ne zanima, helanke, ponekad farmerice, mada stvarno imam par odlicnih ali ne volim da nosim.
KOnacno, haljinu sam nasla, Branki, cipka, ispod je zlatno platno, tako da sam i to resila. Bice lepo i elegantno. Bacam se u pretragu nekog sakoa.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Haljine
12.3.2017 8:38:21   
Sanjica26 RR
Odmah da vidim tu haljinicu Voci.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Haljine
12.3.2017 8:49:06   
vocicana
Dobices privatno user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Haljine
12.3.2017 9:54:01   
branki*
voci,deluje bas interesantno!super!jesi sila ili kupila gotovu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Haljine
12.3.2017 10:05:44   
mati
Rosi , ova haljinica mi se bas bas svidja.
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

jel vi idete na posao u haljinama,gdje ih nosite user posted image ja citajuci ovde i gledajuci slike sve se vise mislim da sam musko user posted image vjecito u hlacama,jedino ljeti nosim haljinice,i to ponekad samo

Emice, isti slucaj. Ja sam uglavnom u helankama i pantalonama sa elastinom, farmerice retko kad.
Ali leti se ne izvlacim iz teksas suknjice i sortsa. Imam par komada pa samo menjam.
Haljine samo za posebne prilike

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Haljine
12.3.2017 10:23:29   
IvanaSK RR
Meni se sve svidjaju user posted image
Slabo ih nosim jer sam niska i stoje mi samo krace. Leti nosim krace. Naravno, ovog leta preskacem, maca ce biti u fazi nesigurnog hodanja :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Haljine
12.3.2017 13:15:46   
Sanjica26 RR
Mato nekad si izbacila neku fotografiju. Jako lepo izgledas. Tako da nosi haljinice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Haljine
12.3.2017 14:05:05   
mati
Sanjice ako mislis na mene , hvala.
Ali ja nemam prilike za haljine, na ppslu sam u uniformi, do posla imam kodeks oblacenja, ispod kolena, bez dekoltea i golih ramena. Cak i helanke ne bi smela, ali pravicu se luda dok mi ne skrenu paznju. Kad sam sa decom, ja se skroz spustim na njihov uzrast, tako da ne bi bilo pametno nositi haljinu. user posted image
Ove sorcice i suknjice sto imam nosim tako za preko dana, ali samo leti... Mada i oni taman prikriju d...e.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Haljine
12.3.2017 14:06:39   
Sanjica26 RR
Na tebe mislim. Zeza me kucanje na mobilnom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Haljine
12.3.2017 14:11:09   
mati
I mene... Kad bi sve brzinski. Zato su mi sve poruke uredjene, posle ispravljam. Sta vidim , sta ne vidim, tumacite... user posted image
Nego, gde su te vase slike? Ja cekam...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Haljine
12.3.2017 14:58:35   
IvanaSK RR
Voci se plasi da cemo joj ukrasti haljinu preko interneta user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Haljine
12.3.2017 16:29:09   
choopa choops
Voci da stavis sliku kad budes isla da te vidimo user posted image

Ja inace do sada nisam nosila suknje iznad koljena, najviše radi vena, mada nisu mi ni noge neke. Imam ogromna koljena user posted image
MAda sad ako vene budu OK, ima da nosim iznad bar preko ljeta user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Haljine
14.3.2017 21:03:24   
vocicana
user posted image Haljinica za crkvu sa sakoom

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Haljine
14.3.2017 21:08:33   
vocicana
user posted image
Haljina za restoran kasnije. Ostala sam duzna user posted image Nameni ce biti prikazane posle krstenja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here