|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
18.10.2017 19:54:32   
Mala Elena
Jesu prakticne za leto, ali ranije sam ih mnogo vise nosila. Sada kada su deca mala, savij se ovde, onde...prakticniji mi je sorts.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Haljine
18.10.2017 20:24:37   
Dragica Draga
ME i to si u pravu isto 😊 samo neka duga, siroka je najprakticnija 😊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Haljine
18.10.2017 20:39:00   
isidora88
Ne nosim haljine, nosila sam na maturama i na svadbi vencanicu. I imam jednu haljinu za plazuuser posted image
Volim da vidim haljine ali ne znam da ih nosim

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Haljine
18.10.2017 20:45:17   
Sanjica26 RR
To ti mislis.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Haljine
18.10.2017 21:16:49   
Ana RR
Isi, tu sam negde kao i ti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Haljine
18.10.2017 21:54:08   
Sarav
Obožavam haljine! Imam ih gomilu, nakupi se godinama user posted image
Sad ih slabo nosim jer sam na porodiljskom pa sam uglavnom kući, ali od marta kad krenem na posao eto mene opet u haljinama 👗
E da, i za svaku svečanu priliku nosim isključivo haljine. Pantalone neke elegantne nemam.

< Poruku je uredio Sarav -- 18.10.2017 21:55:01 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Haljine
19.10.2017 8:47:58   
Mala Elena
Kako ne znate da nosite haljine?
One lepe, sexy, duge...one su mi vrh, u njima zena nikad ne moze da izgleda lose.user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Haljine
19.10.2017 9:08:39   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Haljine
19.10.2017 9:11:44   
Dragica Draga
Sanjice, Ana mislim da ste previse samokriticnd 😊😊
Jeste da vas nisam.videla u haljinama, ali verujem da ne moze a da ne bude zenstveno i lepo 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Haljine
19.10.2017 14:37:57   
Ana RR
Nosim duge haljine, ali ne kratke. Nedavno sam bila na nekoj proslavi i obukla sam mini haljinu, drugarice su se šokirale user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Haljine
19.10.2017 14:40:37   
Sanjica26 RR
Dragice, ja nigde nisam napisala da ne volim haljine. user posted image Ja ih imam gomilu i volim da ih nosim.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Haljine
19.10.2017 14:42:59   
Tatjana.87
Volim haljine,da vidim na nekome ali sama se prijatnije osećam u pantalonama imam dosta haljina većinu sam ih kupila eto da kažem da imam haha a poslednje su mi na spisku za oblačenje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Haljine
19.10.2017 17:08:21   
MamaNecaVo
Volim haljine i dok se beba nije rodila bila sam u njima svaki dan.
Vecinu sam podelila,ali od nedavno sam se bacila u potragu za novih.
Naravno,one za svaki dan koje idu i na patike i na cizme.
Obozavam ih!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Haljine
27.10.2017 17:28:24   
Anck Su Nmaun
Ima svadbu za mesec dana..i mislim se sta obuci user posted image
Da li haljinu ...koje nosim samo za svadbe..i tako ih imam krs i samo stoje user posted image al neznam sta drugo da smislim vise user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Haljine
27.10.2017 17:45:00   
mama Jo
A kosulja i suknja?
To je super jer kasnije mozes i jesno i drugo da kombinujes sa drugim stvarima...
Super su mi i odela za zene, neke suoer lepe moderne pantalone i sako na stikle moze savrseno da izgleda, uz neku majicu cipkanu, kosulju, korset sto da ne? 😊
Ja sam u junu isla na 10 god.od srednje skole i obikla pantalone i cipkanu majicu bas mi je bilo udobno u tome....
To je kao slicna svecanost pa kao predlog eto 😊

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Haljine
27.10.2017 19:30:44   
Mala Elena
Jedino ako su ti dosadile haljine, mozes i neki kombinezon uz sako i stikle.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Haljine
27.10.2017 19:52:20   
Sanjica26 RR
Anck, a zasto ne bi haljinu kad ih imas dosta i nemas gde da ih nosis. Meni je predivno kad neko obuce haljinu.
Ja uvek oblacim haljine i za posao.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Haljine
27.10.2017 20:24:16   
mama Jo
Pa da, mozes neku sto vec imas, ne moras kupovati, uz neke druge cipele i sa drugacijom frizurom i nakitom moze da izgleda potpumo drugacije 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Haljine
27.10.2017 20:51:09   
Anck Su Nmaun
Hmm ne znam, imam ih al uglavnom sve nesto letnje. U stvari 90 % su golih ruku i ramena user posted image
Nego kad gledam posle slike sa svadbi, a sve mi stoje zajedno vrtim iste haljine user posted image

Sanjice to nisu haljine za svaki dan, a i posao mi nije takav da bi ih nosila, u stvari sve i da jeste ne bih taj tip haljina user posted image

Videcu ako nadjem nesto povoljno mozda ipak bude haljina naj vise i volim da ih nosim na svadbama.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Haljine
28.10.2017 8:25:23   
Sanjica26 RR
ANck, nisam mislila na svecane haljine za posaouser posted image Ni ja to ne nosim. Nosim klasicne haljine za posao.
Koliko sam primetila sada samo vidjam haljine bez rukava i kratkih rukvava. Nigde duge da vidim. Ne znam zbog cega.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Haljine
28.10.2017 9:19:31   
Anck Su Nmaun
Ma verujem Sanjice ali kazem ja ne volim obicne haljine za svadbu, a takvu ne mogu svakako na posao, na to sam mislila user posted image
Pa bar da nadjem neku na polu ramena, moje su sve na bretelice neke.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Haljine
10.11.2017 16:08:00   
mama Jo
Jel ima jos uvek ta opcija da se kupi 5 kom.Desiguala po povoljnijoj ceni?
Ja stalno merkam i cekam neka snizenja 😊
Imam jedne pantalone i jednu haljinu, a tako bi mi godila jedna odlicna torba njihova, uz sve da je nosim...
Cak sam gledala i na limundu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Haljine
14.11.2017 23:58:35   
MamaNecaVo
Meni je Desingual outlen u Indjiji zakon.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Haljine
15.11.2017 12:53:57   
mama Jo
Stvarno? Ja u outletu kad god sam bila (a cesto odem) uvek budu jake cene desiguala... nekada vece snizenje bude u F&F u NS

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Haljine
15.11.2017 13:05:21   
Anck Su Nmaun
Evo i moje haljince

user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here