|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
18.11.2019 15:29:00   
branki*
videcu tacno koja je duzina kad mi zaova proba u radnji,a,mozda do tad i nadjem nesto drugo sto mi zapadne za oko,a da bude cena pristojna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Haljine
18.11.2019 16:23:38   
smeško
Нека ти фотографише хаљину у природи. Умеју баш и да не личе на оне са њихових фотографија.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Haljine
18.11.2019 16:25:36   
branki*
umeju,snesko,da.ja sam pisala vec da sam se razocarala kad sam licno bila u njihovoj radnji,na slikama to deluje wauuu,pogotovo na snimcima,sve bljestavo,svetluca,materijali skupi,a u radnji nije bas tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Haljine
19.11.2019 9:56:58   
nata11

IZVORNA PORUKA: nata11

Lucido na instagramu. 





Meni se inace ne svidja materijal od koga oni rade haljine. To je sve pamuk sa elastinom. Lepih modela ima ali meni licno to nije to. Haljine elegantniji model a materijal za svaki dan. Poslednja crna koju si izbacili je bas lepa.

< Poruku je uredio nata11 -- 19.11.2019 10:07:13 >


_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Haljine
19.11.2019 17:36:39   
branki*
bila zaova sad u sel_ection i zove me.uopste nisu tako kratke haljine.ova moja plava je tek nesto iznad kolena ili do pola butina ,na nasu visinu 160 cm.manekenka je ili visoka ili podize haljine za slikanje.tako da sam joj rekla da joj saljem novac i da mi kupi.pustam slike kad bude proslavauser posted image

< Poruku je uredio branki* -- 19.11.2019 17:37:48 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Haljine
19.11.2019 18:07:01   
mama Jo
E, veruj mi da sam ja u jednom momentu htela da kazem da mi se cini da ona podize haljinu na slici... samo da bi ispala tako provokativna. Dobro je branki, sigurno si srecna user posted image
Cekamo slicice sa proslave da te vidimo 🙃

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Haljine
19.11.2019 18:33:02   
Mirko Svirko
Branki rekla sam i pre. Haljina je bas lepa. Samo da nije kratka mnogo. A kako kazes da nije onda top. Videcemo slike kad se skockas  👍

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Haljine
19.11.2019 18:33:57   
branki*
e,jesam.rekao bi covek da sam zamlata cime se opterecujem,ali srecna sam.drugaRRkeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio branki* -- 19.11.2019 18:38:34 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Haljine
19.11.2019 19:34:40   
Mirko Svirko
Ako si srecna. Pa moramo da ispunimo sebi zelje 🤗Drago mi je zbog tebe. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Haljine
19.11.2019 19:45:01   
mama ivane
Super branki bas mi je drago sto ti je haljina po meri bas je prelepa i ja bih je nosila , samo da nemam oko 15 kg jos da smrsam


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Haljine
19.11.2019 19:56:32   
branki*
hvala svima na savetima i komentarimauser posted image
mama ivane,smrsaces,to nam je za drugu temu,jos jednu od mojih uvek aktuelnihuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Haljine
21.11.2019 9:06:35   
emicaa
Branki zbog tebe ulazim i trazim da vidim tu famoznu haljinu 😂

Ja se slazem sa Anci,ni ja nisam u tom fazonu.Ali nekako tebe mogu zamisliti u njoj.A nesto ne znam koliko imas godina,ali koliko god je to znaj da izgledas mladje 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Haljine
21.11.2019 9:24:10   
smeško
Salji slicice Branki! I ja volim da vidim lepe zene.😂

Ako se tebi svidja ja podrzavam, jer je najgore kada obuces nesto sto ne mozes da izneses. A to najcesce budu stvari koje ti se me dopadaju. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Haljine
21.11.2019 23:29:25   
branki*
haha,saljem,draga moja emice i smesko cim proslavimouser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Haljine
22.11.2019 0:22:38   
MamaNecaVo
Kako kazu,lepoj zeni sve lepo stojiuser posted image
Meni je u poslednje vreme problem kod haljina duzina,nisam porasla,jesam se ugojila mrvicu ali ne do te mere da mi haljinu povuce stomakuser posted image
Salu u stranu,bice da e do velicina.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Haljine
15.12.2019 19:38:17   
Ivanka 75
Kupila sam roze cipkanu haljinu bez rukava u Katrin outletu, za tricavih 1350din 😊
Slika ce biti kad se namontiram za proslavu😁

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Haljine
15.12.2019 19:39:58   
mama Jo
Cekmo, cekamo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Haljine
16.12.2019 16:07:31   
branki*
Ivanka, daj sliku, makar samo haljine. A, posle kad se namontiras, onda sve. Ja videla isto jednu prljavo roze bez rukava u jednom butiku, ali 3000.nije za proslave, moze za posao, kaisic tanki i super je. Dole kao vez neki ima, koncem radjeno... Super je materijal. Mozda i uzmem. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Haljine
16.12.2019 16:24:47   
mama Jo
Branki, kad bese ona tvoja proslava, kad cemo da te vidimo u onom top haljincetu?user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Haljine
16.12.2019 16:54:02   
branki*
Mama jo, haljina je tu, a proslava je 29.bice slika😁

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Haljine
16.12.2019 17:55:53   
branki*


user posted image
user posted image Ova je od prošle nove godine.do kolena je .blago iznad .sel_ection ima istu ove godine.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Haljine
16.12.2019 18:26:27   
Ivanka 75
Wow! Diva! 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Haljine
16.12.2019 18:31:49   
lepic
Extra je sve u kompletu!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Haljine
30.12.2019 21:55:28   
branki*


user posted image Nisam se slikala.prvo sam kasnila.posle igrala.ali haljina je ok skroz.ko voli taj fazon,naravno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lepic)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Haljine
30.12.2019 22:48:43   
vonavoj
Haljina je odlicna,mocna..i odlicno ti stoji!Volim da vidim devojke poput tebe.😍😍

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here