RE: koliko dugo bez nadzora (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: koliko dugo bez nadzora (16.9.2011 23:51:17)

Bas cu u drugoj temi da pisem o prelasku u krevet. To ce za nas biti nemoguca misija. Mozda se varam, ali sa njenim skakanjem ce biti malo teze. Jedino ako se kasnije smiri.




MarijaBg -> RE: koliko dugo bez nadzora (17.9.2011 0:01:45)


IZVORNA PORUKA: n i n a

Moja mama je sa osam godina silazila niz gelender sa drugog sprata i pala u betonski podrum na glavu-niko je eto nije pazio! 


I ja sam to radila [sm=zmeden.gif] Bas mi je to tad bilo zanimljivo [sm=smiley29.gif] Sama sam ostajala kuci od prvog razreda dok su mi roditelji bili na poslu, a mama me zvala svakih pola sata.




Ivanka 75 -> RE: koliko dugo bez nadzora (17.9.2011 0:04:58)

5 sekundi je dovoljno da nečujno otpuže negde[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Kad spremam ručak - samnom u kuhinji, na podu sa šerpama, činijicama, varjačama ili pored frižidera obuzeta magnetima, vrata zatvorena.
U WC-u - ispred vrata, dam joj moj neseser sa šminkom. Vrata susednih prostorija sva zatvorena.
U dvorištu - ili u kolicima vezana ili u ogradici, zavisi šta hoće da prihvati od to dvoje u tom trenutku.
Ako je u dnevnoj sobi a ja u kuhinji vidim je jer su vrata jedna naspram drugih.
Kad radim za kompom - pored mene ili ispod stola zanima se papirićima (odštampane slike životinja u boji, u stanju je po 2 sata da se zanima njima, gleda ih, protura meni ispod stola, razbacuej okolo, onda ih ja opet skupim u kutiju i tako u krug)
U suštini, nikad ne ostaje sama.




zoća -> RE: koliko dugo bez nadzora (17.9.2011 7:23:10)

ovaj nas zapostavljeni nije bez nadzora ni sekundu,jedino kada spava a i tada pravi gluposti tako da provera stalno postoji




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]