RE: Proširene vene u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


MimaKos -> RE: Proširene vene u trudnoći (4.6.2018 19:11:07)

Ja ih nisam imala u trudnoci, ali sam se bas iznervirala jer vidim da su mi se pojavile sada posle porodjaja, da li je neko imao slicno iskustvo? Inace me ne peku i ne bole, kao sto neke mame navode gore, ali je estetski bas bezveze..




mama ivane -> RE: Proširene vene u trudnoći (8.8.2018 17:21:44)

Imam problemma sa venama pojavile su se u prvoj trudnoci i ev jos su tu uzasno me bole [sm=smiley19.gif] operacija cim se porodim




mama Jo -> RE: Proširene vene u trudnoći (8.8.2018 18:11:52)


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Imam problemma sa venama pojavile su se u prvoj trudnoci i ev jos su tu uzasno me bole [sm=smiley19.gif] operacija cim se porodim


Jesi probala mozda sa onom carapom?
Kazu da ublazi bolove...




mama ivane -> RE: Proširene vene u trudnoći (8.8.2018 18:26:14)

Samo mi je jos gore sa caqrapama upali mi se noga cela poludeh [sm=smiley19.gif]




mama Jo -> RE: Proširene vene u trudnoći (8.8.2018 18:47:37)






IvanaSK RR -> RE: Proširene vene u trudnoći (8.8.2018 20:50:54)

Mislim da je Vonavoj operisala pre godinu dana. Moja mama ih ima ceo život i znam da uzasno bole.




vonavoj -> RE: Proširene vene u trudnoći (9.8.2018 2:12:01)

Ja sam ih operisala prosle godine,taman pre trece trudnoce..a mene cak nisu ni bolele,samo je bila visoko prosirena i u preponi nije dobro radila...pisala sam u temi..sad sam super.
A kreme ne pomozu nista..




mama ivane -> RE: Proširene vene u trudnoći (9.8.2018 5:29:23)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam ih operisala prosle godine,taman pre trece trudnoce..a mene cak nisu ni bolele,samo je bila visoko prosirena i u preponi nije dobro radila...pisala sam u temi..sad sam super.
A kreme ne pomozu nista..

i
Da li te je bolela operacija , i kako to izgleda mozes da mi kazes, jako se plasim tog zahvata!




vonavoj -> RE: Proširene vene u trudnoći (9.8.2018 6:01:46)

Ma jok,pazi bils sam pod totalnom anest,pa me nije bilo..
Posle je vise neprijatno,pecka,zateze..taj dan me bolelo,mozda vise kao utrnutost,jer su ti noge u zavojima.
Posle se 7 dana nose zavoji,a posle caraps 3 nedelje. Mesec dana traje oporavak..normalno se ponasas,osim sto ne smes dugo da sedis,stojis,sto vise da se seta i noga u vis.
Mada sam ja posle nedelju dana pocela da radim,inace preporucuju bolovanje od mesec dana...




mama ivane -> RE: Proširene vene u trudnoći (9.8.2018 8:29:32)

Jesu li ti vadili celu venu ili stavili cevcice? Cula sam da vade celu venu zato pitam




mama Jo -> RE: Proširene vene u trudnoći (29.3.2019 22:16:03)

Pisacu u ovoj temi iako sad ne mislim samo na prosirene vene u trudnoci nego i inace.

Da li je neko koristio gel Varikosette? I kako ste zadovoljne?




magdolna -> RE: Proširene vene u trudnoći (30.3.2019 17:04:56)

drage trudnice nemojte dangubiti s tim kremama one sluze za zataskavanje otoka i malo maskiranje isharanih nogu.najbolji lek je laser, a za laserko uklanjanje vam je trenutno, ali sta trenutno verovatno i deceniju vec, ako se ne varam, najbolji doktor Dragic iz Beograda.Dobio je vec drugu nagradu u Americi za svoje tehnike uklanjanja vena i kapilara.Nisam jos videla da je neki doktor tamo nagradjivan a moze vam biti od velike koristi.
u Brazilu su mu dodelili titulu ambasadora venske estetike.Znate kako izgledaju zene na onim njihovim karnevalima takve bi i kod nas mogle da budu.Njihovi doktori znaju te tehnike lecenja i ulepsavanja nogu pa kad su naseg proglasili svojim predstavnikom ima nesto u tome. [sm=bravo.gif]
https://zena.blic.rs/zdravlje/hirurg-koji-je-uradio-najveci-broj-laserskih-operacija-na-svetu-otkriva-evo-zasto-je/b0h4n3b




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]