|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cyclo Proginova
11.7.2011 22:11:13   
milenatea
dobices u roku od sedam dana, ako ne idi kod dr. do srede sacekajuser posted image

(odgovor članu ljubav2)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Cyclo Proginova
12.7.2011 9:38:36   
ljubav2
danas bi trebala da pocnem da pijem ,do sad uvek kad popijem zadnju taj dan i dobijem ili sledeci dan user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Cyclo Proginova
12.7.2011 9:41:44   
milenatea
ako si zadnju popila u sredu, sledecu kutiju zapocinjes posle sedam dana pauze, znaci u cetvrtak trebas poceti da pijes. ja ih pijem pa dobijem 5 do 6 dana nakon zadnje tablete, ali ih 7 dana ne pijem. konsultuj se bolje sa dr

(odgovor članu ljubav2)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Cyclo Proginova
12.7.2011 20:00:20   
ljubav2
ja pijem vec drugu turu od 9 meseci i kutiju pocinjem 5 dan mece .ali od pocetka od kad pijem dobije kad popijem zadnju pilulu ili sutra dan .

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Cyclo Proginova
16.7.2011 13:20:41   
hope hope
ljubav 2
jesi li uradila test ? nsdam se daces ugledati user posted image user posted image

(odgovor članu ljubav2)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Cyclo Proginova
18.7.2011 1:38:35   
Pahulja21
Hej devojke i ja popila zadnju tabletu u petak i sad cekam da dobijem.. Rekao mi je doktor da napravim pauzu 7 dana pa nova kutija onda opet pauza pa nova kutija i kaze onda mogu raditi na user posted image do tada kaze ne... Kao da bi mi se sredila menstruacija.... Tako da ja moram jos da cekam, a vi koje radite na user posted image SRECNO!! :)Jedva cekam da prodju ta dva meseca pa da i ja radim nauser posted image

(odgovor članu ljubav2)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Cyclo Proginova
20.7.2011 17:53:40   
hope hope
nadam se da ce se i tebi srediti ciklus. meni je tacno u dan. ma tacno mi je u sat :) od ponedeljka nova kutija, ali od user posted image jos uvek nistauser posted image
pozdrav svima

(odgovor članu Pahulja21)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Cyclo Proginova
24.8.2011 15:13:15   
Nadez
Cao devojke... Opet ja.. evo pijem trecu kutiju CP i do sad nisam imala problema. Medzutim u zadnje vreme me grudi mnogo bole, a primetila sam i da imam neke grutke na grudi (blizu pazuva)... Dali neka je imala ovaj problem t.e dali e od CP ili da se obratim ljecniku?
Pozdrav svima

(odgovor članu hope hope)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Cyclo Proginova
21.10.2011 12:46:57   
hocu bebicu
Da li znate nesto vise o pojacanoj maljavosti koju izaziva cyclo progynova i da li je neka imala neko takvo iskustvo? Trebam za koji dan da pocnem da ih pijem pa bih htela da znam nesto vise o tome

(odgovor članu Nadez)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Cyclo Proginova
25.10.2011 0:20:43   
hope hope
cyclo ti ne izaziva maljavost. bez brigeuser posted image

(odgovor članu hocu bebicu)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Cyclo Proginova
25.10.2011 9:25:32   
mazinjo
Ja sam ih koristila i nikakvih problema nisam imala od njih,nista se ne sekiraj slobodno ih pij

(odgovor članu hocu bebicu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Cyclo Proginova
28.10.2011 1:11:55   
hocu bebicu
Hvala vam puno od user posted image

(odgovor članu mazinjo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Cyclo Proginova
16.12.2011 20:23:38   
makica015
cao svima, nova sam ovde, i tek pocela da pijem proginovu pre dva ciklusa. interesuje me da li neka zna kada su tacno plodni dani tokom terapije proginovom, otprilike na kojoj je to tabletici? da li kad popijemo bele tabletice, ili mozda kasnije? unapred hvala. :-)

(odgovor članu hocu bebicu)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Cyclo Proginova
20.12.2011 23:57:09   
hope hope
meni je ginekolog rekao da su plodni dani tacno na prelazu izmedju belih i braon tabletica.
a negde sam procitala, na jednom od foruma da ovulacija dolazi za vreme belih tabletica,a ako dodje do trudnoce da je braon tabletice "cuvaju"
mozda sam ti ovo malo konfuzno objasnilauser posted image
i ja sam na cyclo vec 10 meseci i jos uvek nista user posted image
zelim ti puno srece, kao i svima na ovom forumu.
i obavezno javi kako se ti osecas dok ih pijes,i naravmo,ako budu rezultati user posted image

(odgovor članu makica015)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Cyclo Proginova
21.12.2011 18:46:35   
makica015
pa ja se osecam super, nema nikakvih promena od kako ih pijem. javljam ako nesto bude. pozzz i srecno, sta da kazem. user posted image

(odgovor članu hope hope)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Cyclo Proginova
14.3.2012 10:30:17   
jbojana1980
devojke, da li neka od vas pije cykloproginovu? ja sam pila cycloproginovu godinu dana zbog neredovnih ciklusa. sad idem kod druge dr koja mi je rekal da je vise ne pijem... nije mi rekla zasto... ovo mi je prvi ciklus bez cikle i evo danas mi je 38 dan, a nisam trudna... da li je to normalno? sad se plasim da li cu uopste dobiti u neko skorije vreme?user posted image

(odgovor članu makica015)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Cyclo Proginova
14.3.2012 11:24:32   
hanka
Ju Bojana jos nisi dobila,a jel si 100% sigurna da nije trudnoca?
Ako nisi,dobices sigurno verovatno dok se sve to sredi a mozes i da je pitas da uzmes orgametrril?

(odgovor članu jbojana1980)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Cyclo Proginova
14.3.2012 12:21:20   
jbojana1980
Radila sam juce test i nistauser posted image , jednom mi se desilo da dva meseca nisam imala... sad se toga placim

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Cyclo Proginova
14.3.2012 12:23:18   
hanka
Oooooooooo samo neko cekanje i nateznje,sto ne zoves Jasminu?

(odgovor članu jbojana1980)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Cyclo Proginova
22.4.2012 22:57:06   
sojcica
Meni je doktorka rekla da uzmem cyclo proginovu.Pocinjem da je pijem 24.04,tada mi je peti dan ciklusa.Malo sam prosarala po ovom forumu,pa cu sutr detaljnije da procitam svaki post.Interesuje me da li je neka imala pozitivne rezultae.Moj ciklus je do skoro bio veoma uredan, na 28 dana.Poslednjin godinu dana neso mesetari.U vecini je i dalje onih 28 dana,ali se pojavljuje i na 26,27.Npr.predzadnji je bio na 27,a zadnji 26,a pre toga tri-cetiri meseca je bio 28-og danauser posted image .

_____________________________

Moje zastave,uvek su iste boje,nad njima ljubav caruje.Moje zastave, nikad na pola koplja,ljubav se ne predaje

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Cyclo Proginova
16.5.2012 14:45:17   
snemi
Devojke da li mi neko moze pomoci, pocela sam da pijem Proginovu prvi mesec zbog hormonsko poremecaj - stres, a pokusavamo i da zatrudnimo user posted image Pila sam ih 10 dana a onda od 11 dana su mi pocele velike nesvestice i to uglavnom ujutru kad ustanem iz kreveta, posle toga pomalo mi se manta i neka blaga mucninaali nistra strasno. Mislim da je od tabletica, doktorka mi kaze da moza a i ne mora biti od njih. Da li je neko ima slicna iskustva sa njima????

(odgovor članu sojcica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Cyclo Proginova
18.4.2013 17:56:41   
Jasminaa
Cao devojke,nova sam na ovoj temi i sve sam porukice detaljno procitalauser posted image samo me zanima da li je neka imala pozitivnih rezultata sa ovom terapijom ili bar znala za slucajeve trudnoce zahvaljujuci CP? Veeliki pozdrav za sve i naravno navijamo za user posted image

(odgovor članu snemi)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Cyclo Proginova
14.5.2013 21:33:52   
Vodolija79
Ja sam pila Cikloproginovu 6 meseci za uredjivanje ciklusa. Prestala sam pre mesec dana, sada cekam da vidim da li cu da dobijem bez nje. Inace, citala sam po forumima da su devojke uz njenu pomoc ostajale trudne. Koliko je ti pijes?

(odgovor članu Jasminaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Cyclo Proginova
20.5.2013 12:53:58   
Vodolija79
Cure, da li se nekoj desilo da se posle ovog leka ciklus ustalio? Molim ako moze neko da podeli svoje iskustvo sa ovim lekom. Meni se sve cini da tablete samo deluju dok ih pijes, a valjda bi trebalo da uspostave hormonski disbalans. Hvala puno user posted image

(odgovor članu Vodolija79)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Cyclo Proginova
22.5.2013 13:05:24   
Llea
Cure trebam pomoc, drugi mjesec uzimam cikloproginovu kao terapiju zbog hormona (imam 37 godina)
Zanima me kada nastupa ovulacija dok se uzima cikloproginova i kako se ona racuna u tom periodu... user posted image


(odgovor članu Vodolija79)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here