RE: Cyclo Proginova (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


milenatea -> RE: Cyclo Proginova (22.5.2013 14:50:00)

llea to ti niko ne moze precizno odgovoriti, jer nema pravila. samo folikulometrijom mozes ustanoviti kada su ti ovulacije i pored toga sto pijes ciklo.
pozdravljam te




Llea -> RE: Cyclo Proginova (22.5.2013 15:30:47)

Hvala, ali tako sam zbunjena neko govori da je moguca trudnoca dok se pije cikloproginova a neko da ne moze, tj. da ne dolazi do ovulacije.U svakom slucaju Hvala [sm=smiley1.gif]




Llea -> RE: Cyclo Proginova (26.5.2013 18:37:01)

7 dana nakon zadnje tablete cikloproginove nisam dobila menstruaciju...[sm=smiley19.gif] Trudns nisam... Ima li iko iskustva sa ovim




zeksi -> RE: Cyclo Proginova (26.5.2013 22:02:22)

Trudnoca je moguca dok se pije cikloproginova. Ipak ti proveri dali si trudna.




Llea -> RE: Cyclo Proginova (26.5.2013 22:27:34)

Da sam bar [sm=duda.gif] Radila 3 testa i nista...




Vodolija79 -> RE: Cyclo Proginova (28.5.2013 16:52:07)

Ukoliko vec nisi, poseti ginekolaga. Trebalo bi da dobijes u roku od 4 dana do 7. Mozda ti terapija ne odgovara, pa ti promeni. Javi sta se desava [sm=jezicek.gif]




Llea -> RE: Cyclo Proginova (29.5.2013 14:20:35)

Bila 8 dan... kaze da nastavim piti cikloproginovu, jajnici ok , sa folikulama 13x13....navodno od stresa, da sama blokiram u glavi koliko im je za vjerovat, pocela sa novom kutijom pa ako ne dodje za 20-tak dana trazim novog doktora jer ovako mozemo u nedogled [sm=smiley13.gif]




Vodolija79 -> RE: Cyclo Proginova (29.5.2013 17:45:53)

To im je najlakse reci stres. Kazes posle cikle uopste nisi dobila? Verovatno ti organizam na nju ne reaguje. Koliko vec dugo imas amenoreju? Ja sam je pila 6 meseci i posle svake kutije dobijala za 3 do 4 dana. Sada sam stala ali od [sm=hudicek1.gif] nista. Cekacu bar mesec dana pa onda idem ponovo i verovatno sve u krug.




Llea -> RE: Cyclo Proginova (29.5.2013 20:10:30)

Peti mjesec, sad sam ukljucila macinu travu,femisan kapi...Ako ovaj mjesec ne dodje idem endokrinologu, koji stres?! Samo se izvlace to i jest[sm=smiley13.gif]e najlakse reci.Sad imam osjecaj da ce mi jajnici eksplodirati




Vodolija79 -> RE: Cyclo Proginova (29.5.2013 23:15:21)

Bas me cudi da posle cikle nisi dobila. Ne kazem da stres ne utice, nego oni umesto kad je tako da napisu uput za dalje pretrage, hormoni, endokrinolog...oni nastavljaju da daju tablete bez bilo kakve analize. Ja sam proveravala stitnu i to je hvala bogu u redu ali mi je trazila da uradim hormonski status ali tek posle 2,3 meseca kada se organizam ocisti od cikloproginove. Sad sam trenutno na cajevima [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]




madre -> RE: Cyclo Proginova (25.10.2013 16:56:58)

danas mi je moj dr savetovao da pocnem da pijem CP. bas sam se iznervirala, jer sam mesecima pila yazz, kao da regulisemo ciklus, prestala sredinom avgusta i sada ce ovo kao da resi sve moje probleme[sm=zmeden.gif] znam ja, a i on sam da to tako ne moze!




17 joka -> RE: Cyclo Proginova (25.10.2013 17:05:08)

Ja znam da meni te kontraceptivne pilule bas ništa nisu pomagale. Ciklu sam pila jedan mesec pre Vto. Ali ako imas konkretan problem onda bolje nadji nekog ko ce se pozabaviti istim.




madre -> RE: Cyclo Proginova (25.10.2013 23:20:11)

imam konkretan problem = neredovne menstruacije ( ovulacije ), izostaju i po nekoliko meseci, ali jos niko nije uspeo da ustanovi zasto! pa me tako kljukaju cime god stignu...




Nonitza -> RE: Cyclo Proginova (17.3.2014 0:49:09)

Pijem cyclo vec godinu dana jer imam insuficijenciju jajnika i usla sam u prevremeni klimaks. Problem je sto sam zaboravila dva dana da popijem tabletu i danas sam dobila menstruaciju ranije. Sta da radim sad, posto mi je ostalo jos dve tabletice da popijem? Da nastavim normalno da pijem ili da pocnem posle nedelju dana sledecu kutiju (kako bi trebalo da sam ispila sve pravilno)?




*biberce* -> RE: Cyclo Proginova (26.3.2014 20:06:00)

madre idi dalje kod nekog ko ce te poslati kod endokrinologa itd.Tako su i mene zavlacili godinama sa anti bebi pilulama, mogla sam jos odavno da otkrijem da imam problema sa insulinom i da je to cesta pojava kod policisticnih jajnika,ali sta ces.Nestrucni kadar zna da upropasti coveka...dobro da sam sad na terapiji pa znam bar sta se desava i zasto.
Nonitza ako si dobila,nemoj da nastavljas i da se vracas sa ciklom,kreni sa novom kutijom kao kad si staru ispila




mala roda -> RE: Cyclo Proginova (26.4.2014 19:37:39)

Evo da i ja iznesem svoje iskustvo sa ovim lekom.
Na savet ginekologa, zbog neredovnog ciklusa (na 35- 40 dana), pocela sam da ga pijem. Pila sam ga 7 meseci. Za sve to vreme pokusavala sam da zatrudnim i nista. Ginekolog je znala da ja pokusavam da zatrudnim i da zelimo bebu.
Kad sam promenila ginekologa, (jer me je prethodna samo zamlacivala sa nekim brisevima). taj novi mi je rakao # Pa ne mozete ostati trudni dok pijete te hormone, to je trebalo da vam kaze prethodni lekar!!# Mozete da mislite koliko sam poludela!
Eto tako, ja mesec dana ne pijem Ciklo, i nadam se [sm=smiley1.gif][sm=rozacrtici.gif]





lesica -> RE: Cyclo Proginova (3.5.2014 21:28:45)


IZVORNA PORUKA: emi1

pozdrav svima molim za odgovor prvi put uzimam ciklo proginova jer hormon estrogen i progesteron su mi niski dali imate iskustva kolko meseca je potrebno uzimanje te tablete jer se ja iskreno nadam da je moguce da se srede te hormone i sa jednom pakovavku 21 tabletu jer koje popio te tablete sigurno zna kakav je to pakao [sm=smiley13.gif]


IZVORNA PORUKA: Verolina

Emi, to sve zavisi od slucaja do slucaj, mozda mesec mozda nekoliko meseci.





anna2 -> RE: Cyclo Proginova (29.11.2014 13:23:30)

cao,

Imam jedan problem koristim cyclo vec mesec dana a trebam jos 5 meseci,citala sam upustvo a i moj ginekolog mi je rekao da sedam dana paze ide posle 21 og dana uzimanja e ovako ja sam prestala da pijem 26 a vec 28 og sam dobila i to mi je tamno braon boje,da li bi mi neko mogao da kaze nesto o tome?hvala




Peace* -> RE: Cyclo Proginova (22.6.2015 9:30:40)

Pomoć!

Uopšte ne znam čemu služi ova Cyclo Proginova, a nisam u mogućnosti da iščitam sve.

Poznanica je bila kod ginekologa, dr rekao da ima miom, dao joj da pije Cyclo Proginova, ona popila 12 kom, ponovili UZ, i konstatovali da miom nije miom nego trudnoća, u 8oj nedelji. Dakle, Cyclo Proginova je pila negde 4-5 nedelja.

Mišljenja lekara su podeljena, neki tvrde da treba skloni plod, a neki da Cyclo Proginova nije idikacija za prekid trudnoće.




wivern -> RE: Cyclo Proginova (22.6.2015 9:49:45)

Koristila je moja prijateljica za smirivanje jajnika pred VTO, ali nemam pojma ima li nuspojava u trudnoci.
Ja bih tog dr-a odrobijala, kakav kreten. Nadam se da ce sve proci dobro tj onako kako ona zeli.




sonyasha -> RE: Cyclo Proginova (22.6.2015 9:54:08)

S obzirom da imam baš pozitivno iskustvo vezano za ovaj lek, htela sam to da podelim sa vama.
Imala sam veliki stres pre deset godina koji je trenutno uzrokovao da vanredno dođe veštica a onda nakon toga ništa 5 meseci! Vozali su me i privatni i državni lekari! Kao ma mora da si trudna, samo što nije došao menzis - ja sam se samo gojila i bila sve vreme kao tempirana bomba (kao pms)! Kada sam došla kod "ozbiljne"doktorke ona se šokirala! Dobila sam prvo tablete za izazivanje menzisa i ciklo 6 meseci! Prva dva meseca se organizam navikavao, ali posle toga sam se osećala odlično! Kada sam prestala da pijem dobijala sam regularno!
Rekli su mi da uz ciklo može da se planira trudnoća i da se pazim ako je ne želim!




Peace* -> RE: Cyclo Proginova (22.6.2015 13:00:25)


IZVORNA PORUKA: wivern


Ja bih tog dr-a odrobijala, kakav kreten. Nadam se da ce sve proci dobro tj onako kako ona zeli.


Ništa ne govori! [sm=hudicek1.gif]

Hvala vam




nata11 -> RE: Cyclo Proginova (22.6.2015 16:58:58)

Stvarno da ne poverujes [sm=smiley13.gif]




Peace* -> RE: Cyclo Proginova (23.6.2015 7:46:07)

Bila je juče kod mog ginekologa, i dr reče da slobodno zadrži trudnoću. [sm=bravo.gif]




wivern -> RE: Cyclo Proginova (23.6.2015 8:34:29)

Juhuuu Tasho to su super vesti. [sm=bravo.gif]
A trebalo bi javno napisati ime i prezime onog koji ne zna da prepozna trudnocu, de zene ne idu bzvz kod njega. Kreten.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>