|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cyclo Proginova
22.5.2013 14:50:00   
milenatea
llea to ti niko ne moze precizno odgovoriti, jer nema pravila. samo folikulometrijom mozes ustanoviti kada su ti ovulacije i pored toga sto pijes ciklo.
pozdravljam te

(odgovor članu Llea)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Cyclo Proginova
22.5.2013 15:30:47   
Llea
Hvala, ali tako sam zbunjena neko govori da je moguca trudnoca dok se pije cikloproginova a neko da ne moze, tj. da ne dolazi do ovulacije.U svakom slucaju Hvala user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Cyclo Proginova
26.5.2013 18:37:01   
Llea
7 dana nakon zadnje tablete cikloproginove nisam dobila menstruaciju...user posted image Trudns nisam... Ima li iko iskustva sa ovim

(odgovor članu Llea)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Cyclo Proginova
26.5.2013 22:02:22   
zeksi
Trudnoca je moguca dok se pije cikloproginova. Ipak ti proveri dali si trudna.

(odgovor članu Llea)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Cyclo Proginova
26.5.2013 22:27:34   
Llea
Da sam bar user posted image Radila 3 testa i nista...

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Cyclo Proginova
28.5.2013 16:52:07   
Vodolija79
Ukoliko vec nisi, poseti ginekolaga. Trebalo bi da dobijes u roku od 4 dana do 7. Mozda ti terapija ne odgovara, pa ti promeni. Javi sta se desava user posted image

(odgovor članu Llea)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Cyclo Proginova
29.5.2013 14:20:35   
Llea
Bila 8 dan... kaze da nastavim piti cikloproginovu, jajnici ok , sa folikulama 13x13....navodno od stresa, da sama blokiram u glavi koliko im je za vjerovat, pocela sa novom kutijom pa ako ne dodje za 20-tak dana trazim novog doktora jer ovako mozemo u nedogled user posted image

(odgovor članu Vodolija79)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Cyclo Proginova
29.5.2013 17:45:53   
Vodolija79
To im je najlakse reci stres. Kazes posle cikle uopste nisi dobila? Verovatno ti organizam na nju ne reaguje. Koliko vec dugo imas amenoreju? Ja sam je pila 6 meseci i posle svake kutije dobijala za 3 do 4 dana. Sada sam stala ali od user posted image nista. Cekacu bar mesec dana pa onda idem ponovo i verovatno sve u krug.

(odgovor članu Llea)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Cyclo Proginova
29.5.2013 20:10:30   
Llea
Peti mjesec, sad sam ukljucila macinu travu,femisan kapi...Ako ovaj mjesec ne dodje idem endokrinologu, koji stres?! Samo se izvlace to i jestuser posted image e najlakse reci.Sad imam osjecaj da ce mi jajnici eksplodirati

(odgovor članu Vodolija79)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Cyclo Proginova
29.5.2013 23:15:21   
Vodolija79
Bas me cudi da posle cikle nisi dobila. Ne kazem da stres ne utice, nego oni umesto kad je tako da napisu uput za dalje pretrage, hormoni, endokrinolog...oni nastavljaju da daju tablete bez bilo kakve analize. Ja sam proveravala stitnu i to je hvala bogu u redu ali mi je trazila da uradim hormonski status ali tek posle 2,3 meseca kada se organizam ocisti od cikloproginove. Sad sam trenutno na cajevima user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Llea)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Cyclo Proginova
25.10.2013 16:56:58   
madre
danas mi je moj dr savetovao da pocnem da pijem CP. bas sam se iznervirala, jer sam mesecima pila yazz, kao da regulisemo ciklus, prestala sredinom avgusta i sada ce ovo kao da resi sve moje problemeuser posted image znam ja, a i on sam da to tako ne moze!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Vodolija79)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Cyclo Proginova
25.10.2013 17:05:08   
17 joka
Ja znam da meni te kontraceptivne pilule bas ništa nisu pomagale. Ciklu sam pila jedan mesec pre Vto. Ali ako imas konkretan problem onda bolje nadji nekog ko ce se pozabaviti istim.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Cyclo Proginova
25.10.2013 23:20:11   
madre
imam konkretan problem = neredovne menstruacije ( ovulacije ), izostaju i po nekoliko meseci, ali jos niko nije uspeo da ustanovi zasto! pa me tako kljukaju cime god stignu...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2014 0:49:09   
Nonitza
Pijem cyclo vec godinu dana jer imam insuficijenciju jajnika i usla sam u prevremeni klimaks. Problem je sto sam zaboravila dva dana da popijem tabletu i danas sam dobila menstruaciju ranije. Sta da radim sad, posto mi je ostalo jos dve tabletice da popijem? Da nastavim normalno da pijem ili da pocnem posle nedelju dana sledecu kutiju (kako bi trebalo da sam ispila sve pravilno)?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Cyclo Proginova
26.3.2014 20:06:00   
*biberce*
madre idi dalje kod nekog ko ce te poslati kod endokrinologa itd.Tako su i mene zavlacili godinama sa anti bebi pilulama, mogla sam jos odavno da otkrijem da imam problema sa insulinom i da je to cesta pojava kod policisticnih jajnika,ali sta ces.Nestrucni kadar zna da upropasti coveka...dobro da sam sad na terapiji pa znam bar sta se desava i zasto.
Nonitza ako si dobila,nemoj da nastavljas i da se vracas sa ciklom,kreni sa novom kutijom kao kad si staru ispila

(odgovor članu Nonitza)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Cyclo Proginova
26.4.2014 19:37:39   
mala roda
Evo da i ja iznesem svoje iskustvo sa ovim lekom.
Na savet ginekologa, zbog neredovnog ciklusa (na 35- 40 dana), pocela sam da ga pijem. Pila sam ga 7 meseci. Za sve to vreme pokusavala sam da zatrudnim i nista. Ginekolog je znala da ja pokusavam da zatrudnim i da zelimo bebu.
Kad sam promenila ginekologa, (jer me je prethodna samo zamlacivala sa nekim brisevima). taj novi mi je rakao # Pa ne mozete ostati trudni dok pijete te hormone, to je trebalo da vam kaze prethodni lekar!!# Mozete da mislite koliko sam poludela!
Eto tako, ja mesec dana ne pijem Ciklo, i nadam se user posted image user posted image


(odgovor članu *biberce*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Cyclo Proginova
3.5.2014 21:28:45   
lesica

IZVORNA PORUKA: emi1

pozdrav svima molim za odgovor prvi put uzimam ciklo proginova jer hormon estrogen i progesteron su mi niski dali imate iskustva kolko meseca je potrebno uzimanje te tablete jer se ja iskreno nadam da je moguce da se srede te hormone i sa jednom pakovavku 21 tabletu jer koje popio te tablete sigurno zna kakav je to pakao user posted image


IZVORNA PORUKA: Verolina

Emi, to sve zavisi od slucaja do slucaj, mozda mesec mozda nekoliko meseci.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mala roda)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Cyclo Proginova
29.11.2014 13:23:30   
anna2
cao,

Imam jedan problem koristim cyclo vec mesec dana a trebam jos 5 meseci,citala sam upustvo a i moj ginekolog mi je rekao da sedam dana paze ide posle 21 og dana uzimanja e ovako ja sam prestala da pijem 26 a vec 28 og sam dobila i to mi je tamno braon boje,da li bi mi neko mogao da kaze nesto o tome?hvala

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Cyclo Proginova
22.6.2015 9:30:40   
Peace*
Pomoć!

Uopšte ne znam čemu služi ova Cyclo Proginova, a nisam u mogućnosti da iščitam sve.

Poznanica je bila kod ginekologa, dr rekao da ima miom, dao joj da pije Cyclo Proginova, ona popila 12 kom, ponovili UZ, i konstatovali da miom nije miom nego trudnoća, u 8oj nedelji. Dakle, Cyclo Proginova je pila negde 4-5 nedelja.

Mišljenja lekara su podeljena, neki tvrde da treba skloni plod, a neki da Cyclo Proginova nije idikacija za prekid trudnoće.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Cyclo Proginova
22.6.2015 9:49:45   
wivern
Koristila je moja prijateljica za smirivanje jajnika pred VTO, ali nemam pojma ima li nuspojava u trudnoci.
Ja bih tog dr-a odrobijala, kakav kreten. Nadam se da ce sve proci dobro tj onako kako ona zeli.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Cyclo Proginova
22.6.2015 9:54:08   
sonyasha
S obzirom da imam baš pozitivno iskustvo vezano za ovaj lek, htela sam to da podelim sa vama.
Imala sam veliki stres pre deset godina koji je trenutno uzrokovao da vanredno dođe veštica a onda nakon toga ništa 5 meseci! Vozali su me i privatni i državni lekari! Kao ma mora da si trudna, samo što nije došao menzis - ja sam se samo gojila i bila sve vreme kao tempirana bomba (kao pms)! Kada sam došla kod "ozbiljne"doktorke ona se šokirala! Dobila sam prvo tablete za izazivanje menzisa i ciklo 6 meseci! Prva dva meseca se organizam navikavao, ali posle toga sam se osećala odlično! Kada sam prestala da pijem dobijala sam regularno!
Rekli su mi da uz ciklo može da se planira trudnoća i da se pazim ako je ne želim!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Cyclo Proginova
22.6.2015 13:00:25   
Peace*

IZVORNA PORUKA: wivern


Ja bih tog dr-a odrobijala, kakav kreten. Nadam se da ce sve proci dobro tj onako kako ona zeli.


Ništa ne govori! user posted image

Hvala vam

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Cyclo Proginova
22.6.2015 16:58:58   
nata11
Stvarno da ne poverujes user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 22.6.2015 16:59:38 >


_____________________________





(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Cyclo Proginova
23.6.2015 7:46:07   
Peace*
Bila je juče kod mog ginekologa, i dr reče da slobodno zadrži trudnoću. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Cyclo Proginova
23.6.2015 8:34:29   
wivern
Juhuuu Tasho to su super vesti. user posted image
A trebalo bi javno napisati ime i prezime onog koji ne zna da prepozna trudnocu, de zene ne idu bzvz kod njega. Kreten.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here