|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cyclo Proginova
23.6.2015 8:40:44   
nata11
Super vest user posted image

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Cyclo Proginova
24.6.2015 8:29:16   
Peace*
Fora je što je ona dobila menstruaciju, tj, ona je to smatrala menstruacijom, dva dana slabog krvarenja. Otišla je kod ginekologa na redovan pregled, pa komentarisala da je menstr bila čudna, i dr pogledao, i jbg, u 4-5 nedelji, teško se može biti siguran da je trudnoća. Meni nije jasno ustvari zašto je nije poslao da uradi betu pre nego što je dao Cyclo.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Cyclo Proginova
24.6.2015 9:34:58   
nata11
Bitno da je sve ok na kraju ispalo.

_____________________________





(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Cyclo Proginova
14.7.2015 10:39:41   
Cortina
cao devojke! Nova sam ovde pa bih vas molila da mi kazete kog dana ciklusa bi trebala da se pije cikloproginova?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Cyclo Proginova
15.7.2015 3:51:29   
gogili75
od 5-og dana ciklusa

(odgovor članu Cortina)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Cyclo Proginova
7.12.2015 23:58:00   
pepeljuga
Pozdrav svima, dugo nisam pisala na forumu jer nemam vremena, ali povremeno citam, mada ni za to nemam vremena user posted image
Radimo na drugoj bebi vec dugo, a u poslednjih sest meseci mi se usled stresa poremetio ciklus. Dobila sam terapiju Cyclo Progynova, da pijem tri meseca, kako bi se ciklus regulisao. Iscitah temu brzinski ali nisam skontala da li iko zna da je neko zatrudneo za vreme uzimanja leka?

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Cyclo Proginova
8.12.2015 17:04:23   
Ivanka 75
Ja pocinjem od sutra, 3 meseca

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Cyclo Proginova
14.7.2016 23:11:42   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bila sam danas kod moje dr na kontroli i pitala je šta da radim sa ovim mojim pms-om i užasno bolnim i obilnim ciklusima, preporučila mi je cikloproginovu. Kaže da poboljšava šanse i za začeće. Da li je neko pio zbog regulisanja pms-a i bolnih ciklusa, kakva su iskustva?



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Cyclo Proginova
16.7.2016 11:17:18   
sonyasha
Ana, ja sam pila tri meseca, vratila mi je ciklus u normalu i po prestanku sam drugi mesec zatrudnela!!! Tako da je meni baš pomogla u svakom smislu, što i tebi i Ivi želimuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Cyclo Proginova
16.7.2016 11:36:46   
Ana RR
Sony, hvala ti user posted image Ja se samo plašim da mi se nešto ne poremeti jer ja imam redovne cikluse, mene samo ubija pms i to što mi je ciklus jako obilan i bolan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Cyclo Proginova
16.7.2016 15:08:04   
BubaBubica
Meni je gin dao za pms i jako bolne i obilne menstruacije tablete na prirodnoj bazi, zovu se da me ubiješ ne mogu da se setim user posted image Na upustvu piše da se pije svaki dan, ali meni je rekao da je dovoljno da popijem tri kapsule pre nego što bi trebalo da dobijem i tri u toku menstruacije, meni su se odmah pokao boljitak, user posted image mi je prošla bez nervoze i bolova, ja nisam mogla da verujem. Čak ja sam popila samo te tri pre user posted image i opet su mi baš pomogle.
Sad ću da googlam i izgooglam naziv.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Cyclo Proginova
16.7.2016 21:14:27   
BubaBubica
Setila sam se, Cefanorm se zovu. A pošto i sama ne volim hemiju, stvarno su mi ove bile zakon. Pila sam neko vreme i posle iz prve ostala trudna.
Jednom mi je gin dao Cyclo ali nisam htela da ih pijem, imala sam krvarenja van ciklusa, otišla kod drugog gin i uradio mi briseve, i ispostavilo se da sam imala Esherihiju. Kad sam je izlečila, krvarenja su prestala.

< Poruku je uredio BubaBubica -- 16.7.2016 21:17:41 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Cyclo Proginova
16.7.2016 21:58:40   
Ana RR
Bubice, imamo i temu o tome klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 15:01:39   
Sanjica26 RR
Zene, kakvo iskustvo imate sa ovim lekom?
Meni je potvrdjen pocetak menopauze. Nazalost.user posted image Posto sam jako mlada (sad cu 35 godina) endokrilonog mi je prepisala ovaj lek. Koristicu ga tri meseca i onda slede opet analize. Bila sam kod ginekologa i on je isto potvrdio. Cak smatra da guramo sa tim lekom do 40 godine. Po njegovom misljenju sam jako mlada posebno sto menopauza donosi dodatne probleme. Od sinoc sam pocela da pijem

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:02:25   
vocicana
Sanjice poznajem puno zena koje su ga koristile, ne iz razloga kao sto su tvoji, ali ga svi dobro podnose, nema nekih spec nuspojava da sam cula da su se desavale, tako da vredi probati.
Bas si mlada, bas mi je zao.
Obicno ih daju zbog regulisanja ciklusa, ali kod tebe to nije slucaj. Nadam se da ces se dobro osecati i da ce to biti tako dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:13:49   
Anck Su Nmaun
Ja sam ga koristile pre mesec dana , nisam videla neke promene kod sebe.
A pila sam ga da mi malo sredi cikluse jer sam krvarila mnogo zbog spirale, al nije pomoglo user posted image
prekinula sam ga nakon nepuna dva meseca.
Sanjice bas mi je zao , stvarno je rano al sta ces.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.3.2018 18:15:42 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:18:29   
Sanjica26 RR
Ja se nadam da necu imati nus pojave i da cu odloziti ovu menopauzu. Ne znam da li je moja operacija jajnika kada sam operisala tumor doprinela da ranije udjem u menopauzuuser posted image Puno stresova sam imala proteklih cetiri godine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:19:08   
vocicana
Anck, kod tebe je to bilo zbog spirale. Cikolo nije kontracepcija, treba da sredi hormone i nasteluje malo organizam za ta krvarenja.
Ah Sanjice....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:20:11   
vocicana
Ne verujem Sanjci, tako ti je tvoj organizam je takav. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:23:07   
Sanjica26 RR
Voci moja rodjena tetka je posle operacije nekoliko godina kasnije usla u menopauzu. Ona je sa 35. Zbog toga sam i pomislila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:25:03   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Anck, kod tebe je to bilo zbog spirale. Cikolo nije kontracepcija, treba da sredi hormone i nasteluje malo organizam za ta krvarenja.


Znam Voci da nije kontracepcija nisam ni pomislila.

Kad sam citala o ranoj menopauzi uglavnom pise da je nasledno, pa ako kazes da je i tetka tako eto ti ga...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:26:08   
vocicana
Tako si predisponirana, tako se namestilo. Bas mi je zao. Ali pij ove hormoncice, nemoj se sekirati, sta je tu je, nisi ti to tako htela.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:29:52   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Anck, kod tebe je to bilo zbog spirale. Cikolo nije kontracepcija, treba da sredi hormone i nasteluje malo organizam za ta krvarenja.


Znam Voci da nije kontracepcija nisam ni pomislila.

Kad sam citala o ranoj menopauzi uglavnom pise da je nasledno, pa ako kazes da je i tetka tako eto ti ga...


Anck, baka je sa 37, a mama sa 42. Ona je malo kasnije. Znam da je i kljucni faktor genetika.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:33:04   
Anck Su Nmaun
Ihh bas su svi rano user posted image bilo je i za ocekivati. Kako i zasto si provalila , sto si isla na analize?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Cyclo Proginova
17.3.2018 18:39:39   
Sanjica26 RR
Anck, pre dva meseca nisam dobila. Posumnjala sam na trudnocu. uradila sam dva testa. Bila su negativna. Otisla kod ginekologa on odradio ultrazvuk. Kaze dr nema izgleda ni da cu dobiti, ni da sam trudna. Jajnici ok. S tim sto se levi jajnik na kome je bio tumor skroz umirio, kao da se "uplasio". Predlozio mi je ako ne dobijem sledeci mesec odradim hormone. Medjutim, uz konsultaciju sa endokrinologom odmah sam odradila. Fsh nije bio dobar. Onda sam odradila dodatne analize. AMH je dosta nizak 0,10. user posted image Konstovano je da je pocetak menopauze. Sad sam pocela sa lekicem. Inace ovih dana sam trebala da dobijem. Takav bol sam imala. Mama mi je rekla da je tako i njoj bilo. Bas je zenski organizam cudan.user posted image
Danas sam psihicki mnogo bolje. Prihvatila sam to, jer hvala Bogu da nije nesto gore. Sa ovim se zivi.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.3.2018 18:40:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here