RE: Baby aspirin (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


madre -> RE: Baby aspirin (16.10.2013 10:46:37)

zene, da li aspirin pijete ujutru ili uvece i ima li uopste veze kada se pije?




nata11 -> RE: Baby aspirin (11.11.2013 21:07:24)

Ja sam pila kad se setim iskreno. Kada sam pila i ostale vitamine.




vikiveki -> RE: Baby aspirin (11.11.2013 21:11:20)

Ja mislim da nema nikakve veze kada ga piješ ...mislim svejedno je da li ćeš ga piti ujutru ili uveče...mislim da je bitno da se pije na pun stomak tj.posle jela




New Mom -> RE: Baby aspirin (8.1.2014 7:56:56)

Vidim da nisam pisala ovde.[sm=zmeden.gif]
Ja sam pred ovu trudnocu pila Aspirin protect (aspirin od 100mg) 2 kutije (od toga poslednjih 10 tabl. sam popila otprilike posle zaceca). Da li je pomoglo ili ne, ne znam.

Sad mi dr savetuje svaki drugi dan da ukljucim zbog placente, al to je druga tema.




Lota -> RE: Baby aspirin (28.11.2014 12:08:05)

Par dana pre nego sto sam ostala u drugom stanju, pila sam aspirin, zbog prokrvljenosti materice. Da li je aspirin pomogao da ostanem trudna ili ne, ne znam. Prestala sam da ga pijem cim sam saznala da sam trudna. Sad razmisljam da li ponovo da pocnem da ga pijem samo iz razloga sto mi je doktorka rekla da aspirin moze izazove rascep bebine usne. Da li neka od vas yna nesto vise o tome?




New Mom -> RE: Baby aspirin (28.11.2014 12:17:08)

Klasican aspirin je od 500mg i on je kontraindikovan u trudnoci.
Ovi manji od 100 (bio je od 81, a sad vidim da ima i od 75mg) uticu na kvalitet jajne celije, bolju prokrvljenost endometrijuma, bolju ishranu ploda kad dodje do usadjivanja, bolji razvoj placente.




Lota -> RE: Baby aspirin (28.11.2014 14:03:33)

Hvala New Mom, ja sam pila taj od 100, tada nije bila manja doza da se nadje. Ponovo sam malo iscitavala ono sto sam vec citala pre dve godine i cini mi se da ima vise razloga za nego protiv.




Maraj -> RE: Baby aspirin (23.12.2014 18:13:14)

Molim devojke koje piju aspirin da mi kazu kog prouizvodjaca uzimaju aspirin i u koje doba ga piju? Da li proveravate neke parametre u toku konzumacije? Ja imam trombofiliju pai1 4g/4g i antinuklearna antitela




nata11 -> RE: Baby aspirin (24.12.2014 10:00:07)

Maraj ja sam uzimala bajerov aspirin 80 ili 100 nisam sigurna. Pila sam ga 3 meseca i bio mi je povecan broj folikula, samo su mi rekli da nemogu da ga pijem stalno jer hoce posleduze upotrebe da ima kontra efekat.




Maraj -> RE: Baby aspirin (24.12.2014 22:49:04)

Aha e hvala nato. Nisam ja nesto pristalica da na svoju ruku nesto pijem. Ici cu kod dr od Nove god pa ci videti...




bumba -> RE: Baby aspirin (3.8.2015 20:59:58)

Krecemo u akciju na br 2 i.planiram uzimati baby aspirin...Da li ga vi koristite




tuzna29 -> RE: Baby aspirin (27.8.2015 9:20:40)

Posto ja nom stop sma imala te pobacaje zatrudnim i vec koji dan pred ciklus ili posle izgubim trudnocu i svi vicu to je normalno niko me nije slao da radim ni hormone, ni bilo sta drugo a imam policisticne jajnike i izrazito rogatu matericu, uzela sam ga sama na svoju ruku i od kad ga pijem cak sam primetila ovulaciju ovog meseca ona sekret rastegljiva mi je bila cak dva dana a nekad je i ne vidim. ne znam jel stetno da nastavim i posle ovulacije da pijem al eto ja pijem na svoju ruku.




ivannna -> RE: Baby aspirin (27.8.2015 11:56:35)

ja ga pijem svaki dan ,ginekolog mi ga je preporucio kada sam mu rekla da nekad kad dobijem imam vece komade ( izvinjavam se na opisu) i dobar je i za prokrvljenost materice a i za zdravo srce




radoznalamala -> RE: Baby aspirin (10.10.2015 9:25:03)

Jos na prvom razgovoru dok mi je davao upute sta sve da vadim od analiza za vto, dr. Bane mi je rekao da uzmem da pijem aspirin od 100 ...
I evo, pijem ga skoro 2 meseca, ujutru po 1, a test je u sredu i danas pokazao [sm=rozacrtici.gif]
Da li je aspirin kriv ne znam, ali je svakako pomogao [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Baby aspirin (13.10.2015 18:23:22)


IZVORNA PORUKA: radoznalamala

Jos na prvom razgovoru dok mi je davao upute sta sve da vadim od analiza za vto, dr. Bane mi je rekao da uzmem da pijem aspirin od 100 ...
I evo, pijem ga skoro 2 meseca, ujutru po 1, a test je u sredu i danas pokazao [sm=rozacrtici.gif]
Da li je aspirin kriv ne znam, ali je svakako pomogao [sm=smiley1.gif]


Super [sm=bravo.gif] Cestitam




nata11 -> RE: Baby aspirin (13.10.2015 18:24:01)


IZVORNA PORUKA: ivannna

ja ga pijem svaki dan ,ginekolog mi ga je preporucio kada sam mu rekla da nekad kad dobijem imam vece komade ( izvinjavam se na opisu) i dobar je i za prokrvljenost materice a i za zdravo srce


Koliko dugo ga vec pijes Ivanna?




ivannna -> RE: Baby aspirin (21.10.2015 8:50:29)

pila sam ga pre trudnoce,a posle vise nisam do sada jer smo opet poceli da radimo na bebi,
vidim i po bilbordima ga reklamiraju za zdravo srce pa pretpostavljam da ne moze da skodi
ne znam da li treba da se pravi neka pauza...




maja_ilic84 -> RE: Baby aspirin (3.4.2016 19:19:04)

I ja ga pijem jedno tri nedelje pa videcemooo 😊




New Mom -> RE: Baby aspirin (4.4.2016 8:22:57)

Srecno, Majo![sm=bravo.gif]
Ja sam pila pred trecu trudnocu (imas gore u komentarima), a onda i pred ovu. I prvo tromesecje.




maja_ilic84 -> RE: Baby aspirin (4.4.2016 8:42:19)

New mom, hvala! Školsku trudnoću ti želim 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]