RE: Plačete li... (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Plačete li... (24.6.2010 15:47:06)

Meni jer mm  branio da gledam Animal Planet kad sam bila trudna ..svesta me pogadjalo..jadne zivotinje!

za ljude se reetko zaplacem ...skoro pa nikad... jedino kad su u pitanju deca!




dunja RR -> RE: Plačete li... (24.6.2010 15:49:29)

ja zaplačem zbog tužnih ljudskih sudbina i nepravde.
P.S. prebacujem ovo u temu suze.....




Zoka81 -> RE: Plačete li na film? (24.6.2010 15:54:56)

Ja sam se danas isplakala ziva zbog jedne 23-godisnje devojke koja je vec u klimaksu(zamislite sa 23 vec) pa ne moze da zatrudni. Devojka je pricala o tome i o njenoj velikoj zelji za bebom. Ovde kod nas nije dozvoljeno usadjivanje folikula od druge zene- ne znam kako se to kaze na nasem. Uglavnom hteli su da oplode folikul od jedne druge zene sa spermom njenog muza i usade kod nje u matericu ali to ovde kod nas nije dozvoljeno pa su morali to u Spaniji da rade. Kostalo ih je 10000eura i pobacila je kod prvog puta pa je jadna plakala. Joj kako je mene to pogodili. I kod drugog puta im je uspelo hvala bogu. Sada je 4 mesec trudna i presretna. Mene takve situacije potpuno rastuze jer razumem taj bol i tu zelju za bebom.
Plakala sam jedno sat vremena.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




*Alexx* -> RE: Plačete li dok gledate TV? (24.6.2010 17:43:14)

Molim vas da ne menjate naziv teme [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Plačete li dok gledate TV? (24.6.2010 17:45:07)

Ja sam plakala danas uz Uvod u anatomiju. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




jacikaci -> RE: Plačete li dok gledate TV? (24.6.2010 18:12:58)

Plačem,uz neke emisije redovno, npr. "Vreme je za bebe" UVEK otplačem, a onda neke na kablovskoj,najviše na "Zone riality"...




isidora88 -> RE: Plačete li dok gledate TV? (24.6.2010 18:17:34)

ja placem na sve i svasta,more suza sam isplakala kad sam gledala film marley and me i ps.i love you
znam i na reklame,crtace,emisije da placem [sm=smiley19.gif]




Anoniman -> RE: Plačete li dok gledate TV? (8.7.2010 15:10:04)

Da... Kad je serija ili film... Pa se radi o nekom povredjenom detetu, zenama koje su trudne, o ubijanju zivotnja... To me jedino potresa, pa onda pustim koju suzu..




Anck Su Nmaun -> RE: Plačete li dok gledate TV? (25.11.2013 10:44:29)

sve sam gora i gora po ovom pitanju.
Prvo sam plakala za sve i svasta u trudnoci ajde dobro hormoni, al sad zaplacem za svasta, pogotovo stvari vezane za decicu. Ponekad zaplacem i od srece... [sm=jezicek.gif]




serpica -> RE: Plačete li dok gledate TV? (25.11.2013 11:07:42)

Placem,placem i to vrlo cesto i ne stidim se toga,gledam ovu aktuelnu seriju "Kako vreme prolazi" i svaku drugu odplacem




vikiveki -> RE: Plačete li dok gledate TV? (25.11.2013 11:10:38)

Ja plačem kada čujem neke potresne vesti o tim izginulim ljudima u prirodnim katastrofama i saobraćajnim nesrećama...a i uz film se često rasplačem




sladjanaa -> RE: Plačete li... (2.12.2013 22:21:49)

jako osetljiva svaka tuzna emisija me moze rasplakati




jole82 -> RE: Plačete li dok gledate TV? (2.12.2013 22:29:08)

Hm [sm=smiley24.gif] Ne
Samo kad sam bila trudna i na porođaju[sm=smiley36.gif]pa mi se svi smejali, a meni još gore onda...al to su definitivno ludi hormoni učinili svoje, nisam mogla da se iskontrolišem i to me je frustriralo...a ovako stvarno nisam plačko...nego ja to kampanjski, preguram sve i svašta i onda mi treba pola sata kad sve prođe..odradim to u tišini i posle sam cool [sm=smiley16.gif]


Sad vidim da je tema Plačete li dok gledate tv..a promenjeno u Plačete li...[sm=zmeden.gif]

Pa ajde u trudnoći sam plakala uz tv..i nisam imala tv na porođaju[sm=smiley36.gif]




Janncica -> RE: Plačete li dok gledate TV? (2.12.2013 22:40:57)


IZVORNA PORUKA: jole82 RR
a ovako stvarno nisam plačko...nego ja to kampanjski, preguram sve i svašta i onda mi treba pola sata kad sve prođe..odradim to u tišini i posle sam cool [sm=smiley16.gif]



Mozda je do horoskopa.Ali isto tako i ja.... I lepo se zatvorim u kupatilo,odradim svoje dok se tusiram i k'o nova. [sm=smiley36.gif]

Au uz tv ne placem.dok sam bila trudna jesam i to za svasta nesto.Reklama Bekolino,neciji porodjaj,decije pesmice...Uz film bas nikad nisam.




jole82 -> RE: Plačete li dok gledate TV? (2.12.2013 22:44:56)

Može biti... ipak je samo jedan 28.10 [sm=bravo.gif]
I ja sam plakala u Becolino[sm=jezicek.gif] porođaje na TLC, a uz filmove ne...čak sam trudna najviše horor trilera odgledala sa uživanjem...Dobro ajde ja sam psiho[sm=smiley16.gif]




degu -> RE: Plačete li dok gledate TV? (2.12.2013 22:45:37)

Meni onako zasuze oči, nije baš plakanje [sm=smiley36.gif] i inače jako retko plačem, ali obavezno uz bekolino, vreme je za bebe i sve što je vezano za bebe i porođaj i ne samo sad i u srednjoj, išla sam za akušersku sestru, svaki porođaj sam otplakala, baš izaziva emocije u meni.[sm=9nebesa.gif] A i desi se da me nečija priča baš potrese, da to doživim kao da su mi najrođeniji.




milicicak -> RE: Plačete li dok gledate TV? (2.12.2013 23:08:44)

Ne placem, ni u trudnoci nisam... preguram, pregrmim bez suza
a jesam plakala od nemoci par puta, kad je T bilo lose




isidora88 -> RE: Plačete li dok gledate TV? (3.12.2013 0:18:05)


IZVORNA PORUKA: isidora88

ja placem na sve i svasta,more suza sam isplakala kad sam gledala film marley and me i ps.i love you
znam i na reklame,crtace,emisije da placem [sm=smiley19.gif]


da se update-ujem, placem na skoro svaki film, pojma nemam zasto, film hachico dog- ne gledajte osim ako ne zelite da grcate u suzama satima, meni i dan danas nije dobro kad se setim filma, a nisam ljubitelj zivotinja (ono kucici su mi slatki, ali nemam zelju da ih imam, mazim i tako to)
placem na stare decije pesmice, ovo mi nije jasno zasto, ali svaka me nekako dirne i imam onu knedlu u grlu. (pozdravite moga tatu, tamo daleko, valjda zato sto je bio u ratu pa mi ova pesma nekako podseca na to...) evo placem i dok ovo kucam, mene hormoni jos lupaju izgleda, uzas, nikad u zivotu nisam ovoliko plakala, sad svaki dan zbog gluposti uglavnom




sneza24 -> RE: Plačete li dok gledate TV? (3.12.2013 0:44:49)

Ja ne.[sm=zmeden.gif]
Zasuze mi oči, stane mi neka knedla u grlu ali nemogu da zaplačem.
U obe trudnoće jesam plakala ali ne zbog tv-a uglavnom zbog nekih gluposti.




pocahontas -> RE: Plačete li dok gledate TV? (3.12.2013 0:46:23)

plakala sam na Jesen u Njujorku, na Marliju i Haciku sam dusu ostavila ispred tv-a, a trenutno placem i na reklame o prasku za ves...ali ce me ova faza, nadam se uskoro, proci...

inace, secam se da je prvi film zbog kog sam plakala bio Moja devojka, imala sam tada 6 godina. a redovno sam plakala zbog lesi se vraca kuci, tada je to bila serija, koliko se secam.




Misha i Ljisha -> RE: Plačete li dok gledate TV? (3.12.2013 6:54:12)

Dok nisam ostala trudna nikad nisam zaplakala za film ili bilo sta drugo. Kad sam ostala u drugom stanju valjda sam isto plakala i za reklame. Uzas jedan. Ma tako sam skapirala da sam trudna. hehehe... Sad se borim da ne pustim suze kad gledam neki film ali i ja kao i pokahontas kad sam gledala nedavno Marli i ja umrla sam od plakanja. Jako volim zivotinje i to je za mene neverovatan film. ali recimo nikad nisam zaplakala kad sam gledala Titanik i slicno dok moja drugarica tu roni suze kao blesava




vikiveki -> RE: Plačete li dok gledate TV? (3.12.2013 8:06:13)

U ja plačem i te kako,ali samo na ono filmove koji imaju tu srceparajuću tematiku...uz seriju nikad nisam zaplakala....a ponekad zaplačem i kad čujem neke tužne vesti




pipi_coco -> RE: Plačete li dok gledate TV? (3.12.2013 8:34:20)

Ja uz TV nije da plačem, nego što rece Degu oci mi zasuze ono nekako.... zdnji put su mi zasuzile kad sma gledala film "The Help" divan film..

A kad sam bila mala tada sam grcala u suzama na serijal "Opstanak" , to je onaj o životinjama ako se neko sjeća, čak sam imala i snimljenu epizodu od prasetu i lanetu uz koju sam redovno plakala, poslije mi je mama sakrila tu kasetu da više ne gledam i ne cmizdrim [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




nata11 -> RE: Plačete li dok gledate TV? (13.1.2014 12:46:29)

Plakala za novogodisnju kvadraturu kruga. Koliko god da imate uvek Vam treba vise, a tamo negde ima dece koja sama cuvaju stoku da bi imala mleka. Tuga [sm=smiley19.gif]




Klarita -> RE: Plačete li dok gledate TV? (14.1.2014 9:47:09)

E, a ja sam prava placipi[sm=smiley35.gif] Kad je pocela serija "Kako vreme prolazi" ja sam padala u trans od plakanja, tada nisam bila trudna[sm=jezicek.gif] a, sad cim vidim explosiv emisiju, menjam kanal, jer mi se momentalno grci zeludac, ili kvadraturu kruga...bilo sta potresno. Film "man on th fire" me jedini naterao da istovremeno placem i smejem se, ni onda nisam bila trudna. U skoli cujem za neko dete da ima tuznu zivotnu pricu, ostavljeno, samo ili bolesno..pa, to dete odmah kod mene ima ocenu dve vise i moju naklonost i simpatije do kraja, a zovu me Gestapo zbog strogoce[sm=smiley9.gif] Ko me dobro ne poznaje, rekao bi svasta o meni, a ja sam tako nezna dusa[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>