RE: Nameštanje stana (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


NadaR -> RE: Nameštanje stana (17.11.2012 12:25:36)

Meni se jako dopada OVAJ stolić . Moram gnjaviti muža da napravi . Postojeći je Miloš izlupao sa svih strana . [sm=smiley13.gif]




bobanv -> RE: Nameštanje stana (18.1.2013 13:31:31)

Pozdrav svima!

Guglajuci nesto naleteo sam na poruku clana "cipiripi" iz 2010.godine u kojoj on/ona kaze da je njen/njegov kum zastupnik za black red white namestaj i da je stan opremljen tim namestajem.Da li je doticni clan jos uvek aktivan?Zanima me konkretno kakav je namestaj(objektivno gledano,naravno).Jako nam se svidela neka tv polica koja je trenutno na akciji i jos neki deo uz nju,ali guglajuci naleteh na par postova u kome se kudi kvalitet tog namestaja.Kazu da je dizajn dobar(sto je i nas privuklo),ali obzirom na visoke cene,kvalitet nije odgovarajuci,cak ga neki porede sa Forma ideale-om?!Da li je to zaista tako ili ne?Ako je jos neko imao iskustvo sa tim prioizvodjacem,molim da podeli to iskustvo sa mnom.
Hvala




isidora88 -> RE: Nameštanje stana (18.1.2013 14:12:51)

Mi cekako garnituru,treba sledece nedelje da stigne,nikako da docekamo jer smo prodali staru jos pre 10 dana tako da u dnevnoj nemamo nista od namestaja[sm=smiley36.gif],cekamo i komodu za tv,police,cipelarnik,stocic za dnevnu i veliki americki plakar i to stize sledece nedelje[sm=smiley36.gif] odtaje nam jos tepisi,garnisna za spavacu i zavese,nadam se da je to sve. E da i krecenje opet da se uklapa u novu garnituru i namestaj




viking -> RE: Nameštanje stana (18.1.2013 15:23:36)

Bobane, Cipiripi više nije aktivan član našeg foruma.
Pozdrav!




Ana RR -> RE: Nameštanje stana (18.1.2013 15:55:46)

Bobane, ja imam dve komode iz njihove kolekcije Mezzo i zadovoljna sam. 




bobanv -> RE: Nameštanje stana (18.1.2013 23:42:09)

Dame,zahvaljujem na odgovorima.




isidora88 -> RE: Nameštanje stana (30.1.2013 10:07:10)

evo nase dnevne sobe, tepih ce ici novi cupavi ljubicast, podmetac na stolu ce biti isto ljubicast(jer nam je jedan zid u toj boji)
[img]http://www.dodaj.rs/f/Y/Ya/4CElM77s/imag1934.jpg[/img]
[img]http://www.dodaj.rs/f/3P/pW/4bQoDiYs/imag1936.jpg[/img]




Anck Su Nmaun -> RE: Nameštanje stana (30.1.2013 18:56:47)

Isidora ugaona ja baaaas lepa [sm=smiley1.gif] al sedalni deo beli oo zelim ti srecu pored male dece [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Moja je teget pa je to strasno [sm=smiley13.gif] samo briskam za njima.

Inace i mi nasu prodajemo, posle toga rekla sam saaamo koza..nista me ne interesuje, lako za odrzavanje!







nata11 -> RE: Nameštanje stana (30.1.2013 19:05:18)

Isidora super je a posebno mi se svidja jedan detalj u sobi onaj malisa :)
Anck ja imam koznu garnituru garancija je bila 6 ili 12 meseci ne secam se tacno i kako je izasla garancija ispucala je na delu gde se najvise sedi. Problem je kasnije sam tek vidla da je taj deo prezategnut nije lepo uradjen. Tako da sam sad u potrazi za nekim prekrivacima krem boje.




isidora88 -> RE: Nameštanje stana (30.1.2013 20:31:15)

asn krem je koza [sm=smiley36.gif], ja sam vise za stof, ali ovo tako ispalo brzinski, uopste nisam razmisljala, jako je hladno kad se sedi na njoj, a ako ispuca ima da ubijem nekog[sm=hudicek1.gif]
ja sam u potrazi za nekim sedalicama da mi neko uradi po meri, ako neka novosadjanka zna gde to mogu da uradim nek mi javi[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nameštanje stana (31.1.2013 9:27:19)

Nema veze sto je hladno, zimi stavis nesto lepo preko, a leti ce vam prijati. Moji imaju koznu garnituru unazad 30 godina, i ja je bas volim. Zakon je!
Al zavisi kakva je koza u pitanju, ima mekse (koja je neznija ali kratkog veka) i one grublje (duzeg) . Moji imaju od bas jaake koze (mislim da je cak svinjska..mozda).
Prvi put su je malo sili i na nekim mestima menjali pre dve godine (sto posle 30 god i nije strasno)

Tako da cim prodamo nasu ugaonu, kupujem neku koznu -crnu garnituru.[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nameštanje stana (31.1.2013 9:28:42)

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam u potrazi za nekim sedalicama da mi neko uradi po meri, ako neka novosadjanka zna gde to mogu da uradim nek mi javi[sm=bravo.gif]


Neznam kakve bi ti tacno ali sam svasta vidjala u Forma ideale, bas zanimljivih...a ima ih u M. Brikolage, Merekuru...


A imas i one velike...krpene, vecina to koristi ali se brzo isperu, ja sam moje bas bojila za vikend al sam ih unistila pa ih sad samo mogu baciti [sm=smiley13.gif]




isidora88 -> RE: Nameštanje stana (31.1.2013 10:16:01)

Bas cu otici da vidim kad budem imala vremena. Ne bih krparr, ja bih bas one platnene sedalice punjene necim mekanim :)
To ne super kad im toliko traje garnitura,moj brat je kupio neku od telece koze i za 2 godine se raspala i to bukvalno,sva je ispucala,izgleda kao da ju je neko nozem sekao.




nata11 -> RE: Nameštanje stana (7.2.2013 10:47:30)


moj brat je kupio neku od telece koze i za 2 godine se raspala i to bukvalno,sva je ispucala,izgleda kao da ju je neko nozem sekao.


Isto moja da puknes od muke, trajala koliko i garancija a onda krenula da puca. Jutros sam opet trazila neke prostirke po Idei i Rodi za preko ali nemogu da nadjem. Sve su neki prekrivaci koji su kockasti.




Shishica -> RE: Nameštanje stana (7.2.2013 10:58:08)

E ja bih napravila za precoblje neku klupicu kao sanducic, siroku metar, a ispod da se moze ostaviti obuca, a na poklopac dva cetvrtasta jastucica.. to sam zamislila sad..




Anck Su Nmaun -> RE: Nameštanje stana (11.3.2013 22:44:23)

Pre par dana prodala sam nasu diiivnu veliku udobnu ugaonu garnituru [sm=smiley36.gif][sm=smiley13.gif]
Jako nams nedostaje hahha, al bila je prevelika za nasu dnevnu sobu.

Sad smo u potrazi za nekom finom koznom , jedva cekam [sm=sloncek.gif] da nadjemo nesto fino [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Nameštanje stana (11.3.2013 22:48:58)

kupili smo pre par dana nove tepihe. Kao da smo renovirali ceo stan. Tako je osvezen. Pethodni su bili teget boje a ovi su krem, bas nam je svetliji stan sada...




Maraj -> RE: Nameštanje stana (11.3.2013 22:50:12)

isidora, lepo ste sredili i lepe su boje, slicno kao kod mene...[sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: Nameštanje stana (11.3.2013 22:52:17)

Isidora bas mi se svidja ugaona.Mi treba isto da menjamo trosed i fotelje.Imamo krem sa ljubicastim,prali smo ih milion puta,i onda dodje Andrea i obrise musave ruke o nesto[sm=smiley36.gif]Sada cemo da uzmemo koznu ugaonu,a na zid gde je bio trosed onu policu za tv,sa komodom....Valjda ce se lepo uklopiti,stan nam je polukruzan i cudan....




dijana1* -> RE: Nameštanje stana (11.3.2013 22:54:26)

Isidora lepo ste sredili[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nameštanje stana (14.3.2013 12:24:19)

ZNA LI NEKO.... gde bi mogli povoljnije naci neku koznu garnituru, nama treba trosed i fotelja..ali i ako je sve zajedno nije prob resicemo se ostatka!
Cene od po 150 000 me stvarno ne zanimaju, a ovo sve sto smo do sada gledali meni se ne svidja [sm=smiley13.gif] ili je preskupo...ajde mala pomoc ako moze....
Mogu i ovi sto uvoze iz inostranstva...




Dada81 -> RE: Nameštanje stana (14.3.2013 12:30:42)

Lepo je ,Isi..Sto kaze Nata, moja rodjaka kupila u Simpo namestaj,lepa boja,sada joj moj David dovrsava ono cepkanje koze,sva se rasula.Mi kupili od eko koze i traje vec 5 godina,nije joj nista,postavicu slike,ako stignem od ove frke[sm=smiley36.gif]
Nego,ja u kuci nemam prostoriju za deciju sobu,mi cemo mozda morati preseliti u dnevni,a detetu preurediti nasu spavacu [sm=smiley13.gif] nije ljubav ista na bracnom i na trosedu [sm=smiley36.gif]




marince1 -> RE: Nameštanje stana (14.3.2013 12:31:50)

Isidora,bas je lepo




mine -> RE: Nameštanje stana (14.3.2013 12:46:49)

Do koliko love?
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

ZNA LI NEKO.... gde bi mogli povoljnije naci neku koznu garnituru, nama treba trosed i fotelja..ali i ako je sve zajedno nije prob resicemo se ostatka!
Cene od po 150 000 me stvarno ne zanimaju, a ovo sve sto smo do sada gledali meni se ne svidja [sm=smiley13.gif] ili je preskupo...ajde mala pomoc ako moze....
Mogu i ovi sto uvoze iz inostranstva...





nata11 -> RE: Nameštanje stana (14.3.2013 13:01:43)

Dado pogledaj onu navlaku sto reklamiraju za preko kauce. (da ne pomislis da preporucujem nisam je nikad probala [sm=smiley36.gif])




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>