RE: Nameštanje stana (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Mala Elena -> RE: Nameštanje stana (1.11.2017 9:47:47)

Neka si ti porucila, obavila si najveci deo posla [sm=smiley1.gif]
Nadam se da cemo mi uspeti od naredne plate da kupimo deciji ormar . Najgore sto ne znam kada ce leci ova trudnicka plata.




Ana RR -> RE: Nameštanje stana (1.11.2017 10:32:24)

Nato, baš je lep [sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Nameštanje stana (1.11.2017 10:35:42)

Bas je lep stvarno 😊

Anck, ako uspes to sa tepihom da odradis javi obavezno kako je ispalo 😊
Ja mnogo volim te diy, uradi sam varijante, ali kad god sam se uhvatila da odradim nesto tako - nije ispalo kako sam zelela... i onda sam sve vise u varijanti da ipak kupim novo... verovatno sam i sama malo smotana 😂




milicicak -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 10:57:49)

Nama sledi sredjivanje stana sto znaci da cu konacno dobiti policu za knjige, jupiii :D
elem, ovo mi se mnogooo dopada
[img]https://s9.postimg.org/u531pwmnf/bc9d31732aa9211d3a7306f8da25b864--built-in-bookshelves-built-in-.jpg[/img]




Ana RR -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:01:11)

Odlično je, Milicicak [sm=bravo.gif]




milicicak -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:07:42)

Samo, sto vise gledam ovakve police, sve sam zbunjenija ko to pravi... Stolar ili moler? Moram da proucim kako, tj. od cega se prave da znam koga da zovem... Imam osecaj da ce glava ozbiljno da me zaboli od cene [sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:12:06)

Jao, sto je lepo...

Mi ne mozemo nesto da ulazemo u ovaj podstanarski stan, bacamo pare, a opet moramo neke najneophodnije stvari. Imamo da zatvorimo jedna glupava harmonika vrata, to je mm dogovarao sa drugarom kako ce. Treba nam komoda za bebu, ali naravno moze i bilo kakva ok komoda, sto jeftinije to bolje, naravno da nije krs. Treba nam neki dvosed, nesto manje a da se razvlaci, da napravimo vise prostora u dnevnoj sobi- zapravo kuhinji sa trpezarijom. Ja bas sad gledam sta ima, pregledala sam formu ideale.




Ana RR -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:13:50)

Milicicak, zavisi da li se pravi od drveta ili je od gipsa. Jao imala sam tako dobre fotke takvih polica ali sve je stradalo na starom hard disku [sm=smiley19.gif]




milicicak -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:17:46)

Rosi, i nama treba komoda a i novi krevet. U Yisku i Ikei ima dobar izbor. MM je podvukao crtu kod kupovine komode, rekao je da ne dolazi u obzir, to cemo morati da pravimo.
Ana, ja bih radije od gipsa, nekako mi se cini prirodnije i da bi mi se bolje uklopilo u prostor. Namestaj u dnevnoj sobi nam je tezak, puno reljefno drvo pa ne bih da mi polica mnogo odskace
A krevet bih ovaj ali mm nesto ne veruje u kvalitet Ikeinih kreveta a nigde drugde nisam videla ove zatvorene kutije koje nisu na tockicima




nata11 -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:18:41)

Ja sam uzivo videla ove police i bile su od pravog drveta. E sada verovatno ti mogu uraditi od iverice -medijapana ovi koji rade kuhinje. Prelepe su.




Misha i Ljisha -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:20:06)

I nama trebaju police [sm=smiley36.gif] evo mm me gnjavi da vec mesecima nisam kupila ni police ni zavese.Nemam zavese u kuci. Ja bih neke fensi sto kostaju Boga oca, ili ako necu te onda cu neke najjeftinije (ja iz krajnosti u krajnost) a police mi se svidjaju one asimetricne. Trenutno su mi sve knjige u ormanu zatvorene. Odnosno izgleda kao da smo porodica bez ijedne jedine knjige [sm=smiley36.gif], cak i Dunjine knjige su unutra u komodi.

Ja sam njene stvari prebacila u veliki orman, a bebece cu u njenu komodu. Znaci bicemo mirni bar 5 godina [sm=smiley36.gif] necemo za drugo dete morati da smisljamo sta cemo sa stvarima hehe...





Rosita -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:22:33)

Ja u ovom stanu imam ormara, ali samo jedan uski deo ima dosta polica, tu drzim garderobu za D. Ostali su siroki sa sipkom za vesalice. Videla sam u ikei dodatak koji se lepi nekako i pravi unutra police, ne znam kakav je, deluje kao ok resenje.




Misha i Ljisha -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:27:24)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja u ovom stanu imam ormara, ali samo jedan uski deo ima dosta polica, tu drzim garderobu za D. Ostali su siroki sa sipkom za vesalice. Videla sam u ikei dodatak koji se lepi nekako i pravi unutra police, ne znam kakav je, deluje kao ok resenje.

imam taj dodatak i drzim ga u spajzu. Nije losa stvar.




isidora88 -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 11:27:54)

I nama treba jos jedan orman. Sad cemo morati nekako i A stvari da naguramou ovaj veliki, ali uskoro moramo uzeti jos jedan. Ne znam gde cu sa ograckama, preskacemo ih po stanu, imam milion kutija po ormanu, ispod kreveta i coskovima.




nata11 -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 12:30:11)

Ljiso zavese su out [sm=smiley1.gif] Ja sam minimalista nemam police, kod mene je samo najosnovniji namestaj. Nesto sam u tom fazonu.




isidora88 -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 12:36:22)

Mi smo uzeli zavese, bili smo godinu dana bez njih i mnogo je lepse sa zavesama. Do sad smo imali venecijanere. Kod nas je sve minimalisticki ali zavese su dale neku toplinu doma, onako nam je bilo kao u nekoj cekaonici, namestaj beo, zidovi beli, tepih siv, garnitura siva, sad krecimo pa ce biti u nekoj boji, zavese su neke boje slonove kosti




MamaNecaVo -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 13:36:15)

Da,mnogo je lepse sa zavesama.
Bez njih mi prostor izgleda prazno.
Ja sam u fazi trazenja nekih.Ne znam ni sta zelim zapravo.
Ali videla sam par za inljivih i jys-u.




Misha i Ljisha -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 13:40:41)


IZVORNA PORUKA: nata11

Ljiso zavese su out [sm=smiley1.gif] Ja sam minimalista nemam police, kod mene je samo najosnovniji namestaj. Nesto sam u tom fazonu.

[sm=smiley36.gif]Pa ja gledam da bude sto vise prostora, da ne pretrpavam. Medjutim trebaju mi zavese. Nervira me sveki kad viri kroz prozor [sm=jezicek.gif] a stize beba, necu bas da mi neko zvera kroz prozor dok dojim dete, a i komsije ovde [sm=smiley29.gif] udju tako u dvoriste i gvire. Boze sto me to izludjuje.





milicicak -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 13:57:48)

Ja ne volim stvari koje skupljaju prasinu: police, dzidzabidze, zavese... Ali biblioteka nam stvarno treba, imamo mnogo knjiga. Zavese me je mama naterala da kupim i prilicno sam ih platila. Iskreno, nemam neki utisak da mi oplemenjuju prostor ali sluze upravo onome sto Ljisa kaze, komsije mi ne zveraju kroz prozor [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 14:44:31)

Jao kakva divna polica za knjige. Takvu smo mm i ja mislili kad se budemo uselili u nas stan ako Bog ove godine.




MamaNecaVo -> RE: Nameštanje stana (2.2.2018 16:14:16)

Ukrala sam sliku!
Mislim da cu i ja ivako nesto odraditi jer vise nemam gde sa knjiga+A ima i svoju biblioteku.
Bas lepo izgleda.Samo ne mogu da skontam da li su radjene gipsane police ili drvene.




isidora88 -> RE: Nameštanje stana (3.2.2018 0:37:13)

Meni su knjige u zatvorenom ormanu, ne mogu svako malo da briskam prasinu. Ove police sa slike su odlicne samo treba se tu pentrati i cistiti a ja nemam zivaca za to.




Duškić -> RE: Nameštanje stana (3.2.2018 7:55:58)

Isi, bas si ovo lepo rekla. Sad trenutno nisam za neko briskanje.Ovo je stvarno lepo..




nata11 -> RE: Nameštanje stana (3.2.2018 8:37:14)

Salim se naravno [sm=smiley1.gif] Mentalitet je takav kod nasa da nikako ne mozemo bez zavesa. Mada ja nemam problem sa time, cesto znam da ih otvorim i gledam na ulicu ( ne onako kao seoska alapaca, nego onako filozofski [sm=smiley36.gif])
Ja sam moje poprilicno platila ali to mi se nekako isplati. Ne menjam ih stalno pa mi je i bitno da budu kvalitetne.




Maraj -> RE: Nameštanje stana (3.2.2018 8:49:50)

I meni sada trebaju neke "dobre" zavese za spavacu sobu. Dobre u smislu da nisu mnogo providne jer mi trebaju za spavacu sobu. Preko puta nas je druga zgrada i ulica pa mi treba manje providna [sm=zmeden.gif] ja se najcesce presvlacim u toj sobi...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>