|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka
27.3.2018 11:55:13   
Anck Su Nmaun
Boze to sve razlicito kao dve drzave

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Upis prvaka
18.4.2018 15:58:57   
Anck Su Nmaun
Sve jedno poceo je al mi cekamo poziv iz skole za testiranjeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Upis prvaka
18.4.2018 22:56:23   
Ana RR
E mi smo se upisali u ponedeljak user posted image obavili testiranje i baš je dugo trajalo. Svi su mi rekli da traje max pola sata a mi smo se zadržali preko sat vremena. Prvo smo bili svi unutra, Marku je zadala da nacrta neku osobu, mušku ili žensku, plus još nešto po svm izboru. Za to vreme mi smo pričali, ispitivala nas svašta, zabeležili koji će izborni jezik (želeo je na oba) i da li će na veronauku ili građansko (odabrali smo građansko, naravno). Onda smo mi izašli a on je ostao unutra još pola sata. Baš smo se iznenadili. Naravno, posle se nije setio svega što su pričali tako da ne znam puno detalja. Zatim su pozvali i nas opet unutra, rekla nam je da je jako pametan i zreo, da savršeno razume sve što ga je pitala, razmišlja i ne srlja u odgovor, logičko razmišljanje mu je odlično, itd. Baš ga je nahvalila a zatim i nas kao roditelje i rekla da nsatavimo da radimo kao što smo i do sada jer to daje odlične rezultate. E kad bi ga videla kući koliko je hiperaktivan, kuku majko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Upis prvaka
19.4.2018 6:26:15   
Anck Su Nmaun
Bravo za prvacica user posted image
H ne moze da doceka !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Upis prvaka
19.4.2018 12:28:20   
Peace*
Bravo Anči! Ništa manje i nisam očekivala. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Upis prvaka
19.4.2018 12:46:09   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Upis prvaka
19.4.2018 13:44:19   
IvanaSK RR
Super Anauser posted image ljubimo drugara!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Upis prvaka
19.4.2018 15:46:11   
mama Jo
Ana, je l' to testiranje obavljao pedagog ili psiholog??

Ja sam 3 god.u skoli testirala decu, moj omiljeni deo posla... i oko 45 min.pa mozda i vise po detetu mi je trebalo, da se lepo i polako ispricamo, da se oni opuste...
Interesantno, ali deca se stvarno ne secaju pitanja 😂


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Upis prvaka
25.4.2018 9:31:47   
Anck Su Nmaun
Zvala skolu jos nisu sve molbe pregledali, kao zvace nas ima vremena do 31 Maja user posted image pa pobelecu do tad!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.4.2018 9:32:17 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Upis prvaka
25.4.2018 12:42:33   
Ana RR
Mama Jo, bili smo kod psihologa. Zapamtio je samo neka pitanja (šta je prvo - smrt ili rođenje, šta znači prethodno, i tako pitanja slična tome).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Upis prvaka
29.5.2018 13:16:18   
Anck Su Nmaun
Upisani al odbijeni za celodnevnu user posted image
Kako cemo se snalaziti sad nemam pojma bice frka!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Upis prvaka
29.5.2018 13:21:36   
IvanaSK RR
Joj, bre, užasno. Jedno dete moze celodnevni drugo ne moze... Svasta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Upis prvaka
29.5.2018 13:33:27   
Anck Su Nmaun
Bas, nemas pojma koliko ce nam to sad zakomplikovati zivot user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Upis prvaka
18.12.2018 7:09:00   
Osnovac
Hteo bih da obratim paznju na jednu čestu zabludu roditelja pri odabiru o. Š. Neke skole ka sto je škola Branislav Nušić ma medaku ima mali broj djaka u razredu. To je dobro zato sto uciteljica moze lakse da radi. Ali pitanje je zastao roditelji ne upisuju decu u tu skolu. Mom sinu se u oš. Nusic smanjilo odeljenje zato sto je skola puna problema i sad ih ima 17 u razredu i nikad mira. Jednostavno kolektiv i pp sluzba ne funkcionišu i nisu u stanju da rese ni najmanji problem. Zaključak skole sa malim brojem dece u razredu su nepozeljne roditelji ih izbegavaju

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Upis prvaka
18.12.2018 10:27:24   
Misha i Ljisha
Ja smatram da dete treba da ide u najblizu skolu. Ma kakva da je. I moja skola vazila za "losu" pa sam uvek bila medju 3 najbolja djaka od prvog dana sklle do poslednjeg dana fakulteta (diplomirala sam treca u generaciji) .
Nego zanima me cistl iz radoznalosti. Gde je Branislav Nusic skola? NS ili Bg

(odgovor članu Osnovac)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Upis prvaka
13.2.2019 21:02:06   
milicicak
Mi smo danas obavili pregled kod pedijatra i logopeda i zavrsili sa vakcinama, zakazali oftamologa i stomatologa, sledece nedelje da izganjam fizijatra i orl i pitam da li laboratorija moze da se odradi privatno pa da cekamo upis 🙂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Upis prvaka
13.2.2019 21:06:20   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: milicicak

Mi smo danas obavili pregled kod pedijatra i logopeda i zavrsili sa vakcinama, zakazali oftamologa i stomatologa, sledece nedelje da izganjam fizijatra i orl i pitam da li laboratorija moze da se odradi privatno pa da cekamo upis 🙂



Kod nas odredjeno kad koja skola ima sistematski za upis u prvi razred, sve zavrsili za jedan dan. Vidim da nije svuda tako. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Upis prvaka
13.2.2019 21:26:13   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: milicicak

Mi smo danas obavili pregled kod pedijatra i logopeda i zavrsili sa vakcinama, zakazali oftamologa i stomatologa, sledece nedelje da izganjam fizijatra i orl i pitam da li laboratorija moze da se odradi privatno pa da cekamo upis 🙂



Kod nas odredjeno kad koja skola ima sistematski za upis u prvi razred, sve zavrsili za jedan dan. Vidim da nije svuda tako. 



Meni je bilo logicno da ima odredjen dan kada deca iz jednog vrtica ili skole idu na sistematski. Ali kod nas nazalost nije tako. U vrticu smo dobili pamflet sta bi trebalo da se uradi i ja kao pravi streber sutradan zvala i zakazala prvi korak

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Upis prvaka
13.2.2019 21:37:06   
Ivanka 75
Jedan dan sistematski, posle 10ak dana pedagog, psiholog i sociolog. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Upis prvaka
25.2.2019 16:26:59   
Sanidej
Nas to sve ceka, ali jos nismo poceli sa pripremama za upis..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Upis prvaka
25.2.2019 19:09:46   
Misha i Ljisha
Prvog aprila je upis. Doneti potvrdu o vakcinaciji i da redovno pohadja predskolsko. I izvod iz maticne knjige rodjenih.obavili smo ocnk pregled i sluh. Sutra zakazujem vakcinu. Kod nas se ove nedelje pocinje sa radionicama za roditelje i decu za predskolce. Ima 4 radionice mislim na po nedelju dana razmaka. U isto vreme su deca i roditelji na radionicama. Deca idu u jednu ucionicu a roditelji u drugu. Icixcemo. Nekako cemk se organizovati iako nam vreme nikako ne odgovara

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Upis prvaka
25.2.2019 19:53:51   
Sanidej
Ima tu posla..startovaćemo početkom marta, nema razvlačenja. Hvala za detaljne informacije 😊

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Upis prvaka
30.3.2019 19:32:10   
milicicak
U ponedeljak pocinje upis 😁 mi obavili sve preglede, samo nemam onu zavrsnu potvrdu pedijatra, jel moram to da imam na upisu?
I sta je podrucje skole? Gde to da proverim? Googlam danima nigde zvanicno nema ni za jednu skolu koje je njeno podrucje... U najblizoj skoli je ove godine bas velika navala a ja nikako ne mogu da proverim da li joj pripadamo. Mislim, pitala sam u skoli ali dok ne vidim zvanican dokument meni je sve to puj pike ne vazi... I sad zvucim kao potpuni paranoik, jel da? 😂

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Upis prvaka
30.3.2019 19:42:20   
Tiziana
Za pocetak odneses izvod iz mat knjige rodjenih i popunis prijavu. Kad to odneses zakazace testiranje. potvrdu od lekara i vakcinaciji mozes i kasnije da odneses, svejednu potvrdu o zavrsenom predskolskog dobijas u PU tek kad ispisujes dete iz vrtica i tad ces odneti.

To oko pripadanja ti ne mogu pomoci, ali mislim da to nema veze. kod nas u skoli ima puno dece koja zive bas daleko i sigurno tu ne pripadaju. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Upis prvaka
30.3.2019 19:44:19   
Sanidej
Juce su javili na Rts da je za upis potrebno samo lekarsko uverenje, ostali papiri se kao pribavljaju po sluzbenoj duznosti..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here