|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 9:55:59   
MasnaMasnica
Je li probao neko 45 days sampon i regenerator od revlona?

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 12:11:14   
gagana83

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam kupila Rigenforte kaspule, sampon nisam jer sam vec uzela neka druga dva protiv opadanja. Pijem ih možda desetak dana, s tim da sam preskočila možda tri puta. Još ne bvidim poboljšanje user posted image Užasno mi kosa opada, toliko da sam se čak istripovala da nisam nešto bolesna...

Meni se videlo poboljsanje cini mi se nakon desetak dana. Sad, da li od sampona, kapsula ili oba ne znam.
Wivern, batali balzame i uzmi neko dobro hidratantno pakovanjanje i drzi ga sto duze na glavi. Ja sam znala da operem kosu, stavim pakovanje i drzim sat - dva na glavi.
Preporucujem Garnier zeleno pakovanje ( valjda Ultra Doux maslina) i Insight pakovanja. Ako ti nije mnogo skupo uzmi Makadamia pakovanje. Najbolje ikada, samo mu cena bas nije najbolja.
Ako se feniras ili peglas kosu obavezno neki leave in pre izlaganja toploti. Ja kotistim Amika i Macadamia ulje.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 13:37:42   
Anck Su Nmaun
Draga ako ti je kosa sprzena sem makaza ti nista nece pomoci. Ni baba vise devojka ne moze biti. Ali posle gledaj da je sacuvas znaci preventivno sve ove preparate da je ne bi sprzila.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 13:42:28   
choopa choops
Gagana, nadam se, jer vise ne znam sta da radim. Kose ima svugdje po kuci, i menise vise gadi user posted image Prođem rukom kroz kosu koju sam počešljala prije pet minuta, i na ruci mi ostane snop dlaka user posted image

Wiv, ja koristim Selective aminokeratin masku za suve krajeve i obavezno poslije svakog kupanja isto Selective sprej duo phase poslije pranja kose. Regenerator sam sad zadnji put uzela onaj LPM zeleni od gline, da mažem na tjeme jer mi je ono skroz masno, a krajevi suvi, pa na njih stavim regenerator macadamia Velnea.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 13:55:13   
IvanaSK RR
Choopo, dešava se da poboljsanje od tih medicinskih preparata (sampon, kapsule) vidis tek za mesec dana. Vodi računa da redovno pijes.
Wiv, da li ti je kosa suva od farbi i tretiranja ili je sama takva?
Ako je od farbi retko sta moze pomoci, jedino malo ublaziti. Bilo bi dobro kad bi maslinovo-kokosovo ulje malo zagrejala pa stavila na celu kosu, suvu, pre pranja sat, dva, tri.
Problem je sto je tesko nešto ovako pronaći od preparata, da ti odgovara, a i da ti ne umascuju koren.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 13:55:28   
Animsaj9
Gagana gde kupujes Amika pakovanje , ja koristim neko Kerastase mislim da se tako piseuser posted image , sa kavijarom

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 14:34:18   
isidora88
Meni za suve krajeve samo sisanje pomaze, posto se stalno feniram, osudjena sam na redovno sisanje i nemogucnost pustanja kose ako zelim da lici na nesto.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 16:16:48   
gagana83

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Gagana, nadam se, jer vise ne znam sta da radim. Kose ima svugdje po kuci, i menise vise gadi user posted image Prođem rukom kroz kosu koju sam počešljala prije pet minuta, i na ruci mi ostane snop dlaka user posted image

Wiv, ja koristim Selective aminokeratin masku za suve krajeve i obavezno poslije svakog kupanja isto Selective sprej duo phase poslije pranja kose. Regenerator sam sad zadnji put uzela onaj LPM zeleni od gline, da mažem na tjeme jer mi je ono skroz masno, a krajevi suvi, pa na njih stavim regenerator macadamia Velnea.

Znam slucaj, tako je i kod mene bilo.
Aminokeratin sam i ja koristila, ali to je proteinska maska a ako ti kosi fali hidratacija treba ti hidratantna maska, regeneratori su uglavnom slabiji.
Suva kosa se moze dovesti u red preparatima, a ako je ostecena tesko.
IvanaSK, ja samo sampon stavljam na teme, ostale preparate na duzinu kose tako da nemam problem sa mascenjem.
Animsaj, ja uzimam ulje Amika, masku nisam probala. I jedno i drugo imas u Alexandar cismetics, ne znam odakle si, imaju radnje u svim malo vecim gradovima a imaju i sajt gde mize da se poruci.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 16:18:34   
Animsaj9
Ima aleksandar i kod nas , bas cu pogledati to ulje

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 16:21:50   
gagana83
Pogledaj i Macadamia, jednako je dobro a cene su tu negde. Bocica je minimalna ali dugo traje. Ja sad imam paz frizuru, kap mi je mnogo. I to ga stavljam pred feniranje da zastitim kosu od fena i nakon feniranja da ugladim krajeve.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 8:33:22   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Trcosava


Šampon je LPM neki sa medom čini mi se,


Moram se ispravim, nije LPM nego isto garnier ultra doux ali jeste sa medom hahaha

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 8:40:45   
Anck Su Nmaun
Poludecu od ove moje kose, danas je operem sutra vece vec je masna user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 9:57:38   
Animsaj9
meni se kosa retko kad umasti , jer je suva koza glave, al zato borim se sa peruti

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 11:15:40   
IvanaSK RR
Gagana, ja samponiram celu duzinu kose, sve i kad ne bih htela to, retko kad uspevam da sampon ostane samo na temenu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 11:15:43   
wivern
Ja sam se i ranije farbala i to cesce nego sad, i nikada mi nije kosa bila ovakva.
Mislim da je problem u necemu drugome.
Redovno je i sisam, na svakih mesec i po je olindram ali ona sve gora i gora. Kao metla user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 11:20:09   
IvanaSK RR
Wiv, stres, umor uticu takodje. Kakva ti je krvna slika? Probaj i b vitamin da unosis. A i gvožđe.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 31.10.2016 11:22:09 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 11:33:56   
wivern
Ivana sigurno je losa, niti dobro spavam, niti imam vremena da se odmorim, jedem kad stignem i to junk food....
Kupicu beviplex pa da probam.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 12:19:42   
Khaleesi
Ja sam uzela pre 4 mes beviplex da pijem zbog kose .
Kosa mi je malo jaca al sam nabacila kolo dvauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 12:50:01   
IvanaSK RR
Wiv, sve to utice i na kosu i na nokte. Ne dovoljno tecnosti, povrca, voca...


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.10.2016 16:07:36   
gagana83

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Gagana, ja samponiram celu duzinu kose, sve i kad ne bih htela to, retko kad uspevam da sampon ostane samo na temenu.

Ma i ja samponiram celu kosu.
Htela sam da kazem da je sampon jedini preparat koji stavljam na teme.
Ovo ostalo (balzam, maska, ulje...) stavljam samo na duzinu pa nemam problem da mi se od njih masti kosa.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.11.2016 14:18:32   
Animsaj9
Meni mama danas kupilla masku za kosu neku Garnier, jako lepo mirisi, videcemo kakva je

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.11.2016 14:21:30   
suzi kju
Ja sam kupila od moje frizerke revlonovo kao pakovanje ali u spreju, mnoooogoo lepo mirise.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.11.2016 14:24:32   
Animsaj9
i moja frizerka koristi i prodaje Revlon, meni se svidja ono njihovo ulje sto se stavlja pre susenja

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.11.2016 14:25:30   
suzi kju
Meni se sviđa sve revlonovo user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.11.2016 14:36:23   
Animsaj9
Generalno je sve dobro meni je i Makadamija super, al sve sto valja ima dobru cenu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here