|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.7.2020 0:09:41   
Mirko Svirko
Pirincana voda za kosu

Da ne pisem sve redom.. postavila sam link. Pa citajte...Probala sam i ja naravno 😊Ja sve moram da probam.


Kako postaviti link... Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.7.2020 20:22:45 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2020 9:22:33   
mikica88
Bas lepo, da iscitam. Volim pirinac i cesto ga spremam.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.3.2021 17:20:42   
emicaa
Jel koristio pirinacnu vodu neko,par pranja.Ima li ikakvih rezultata?

Ja sam do sad jednom,posle tooga zaboravila.Da znam da stvarno ima nesto od toga onda bih se bas trudila da svako pranje stavljam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.3.2021 17:28:10   
mati
Ja sam Emi samo čitala o tome. Nikada nisam probala. Kažu da je dobra i za lice.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Zdrava i lepa kosa
7.11.2021 17:22:24   
Ivanka 75
Kupila sam Gliss 7 seconds ulje za kosu. Uoravo mi je na glavi 😊 Javljam utiske. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Zdrava i lepa kosa
7.11.2021 21:14:19   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kupila sam Gliss 7 seconds ulje za kosu. Uoravo mi je na glavi 😊 Javljam utiske. 


Javi.Videla sam reklamu.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Zdrava i lepa kosa
7.11.2021 21:21:04   
Ivanka 75
Ok je ulje. Meni je prilicno suva kosa, plavusa, jelte 😊 Upila kosa sve. Ponavljam postupak pred svako pranje. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 8:26:38   
nata11
Drustvo ko se farba u svetlo smedje jel moze preporuka farbe.

Ne mogu vise sa blansom i zutom kosom. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 10:33:25   
vonavoj
Ja sam nato otisla kod frizera i rrkla da mi je muka da sam pola zuta,crvena,narandzasta...hocu pramenove..ali na moju boju..i ofarbala mi prvo koren,pa prevukla svuda..pa uradila pramenove..sad sam sebi mnogo tamna..sad mi ni to ne valja,ne svidja mi se..da covek odlepi...

Rrkla mi je da koren farbam sa bilo kojom 6.1..jer je ta sivkasta,pepeljasta..6.0 je prirodna,moze da povuce na crveno...user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 10:36:57   
Tiziana
Von meni se bas svidja i boja i pramenovi! 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 11:21:23   
IvanaSK RR
Ti si plavusa? Kojom farbom se farbas? Racunaj da ce ti se svaka farba sada ispirati. 
Von, i meni se sviđa 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 11:47:16   
nata11
Sve sam koristila trenutno sel_ectiv 1011 ali ne vredi. Ne moze bez blansa pa cak i tada ne izvlaci lepo. Jedino resenje bi bilo da svakog meseca izvlacim pramenove sto ne mogu ni vremenski ni finansijski.
Citala sam da hvale still kao to se pravi kod nas za nase podneblje gde imamo taj crveniji pigment ali zato jako susi kosu.


Najveci strah mi je da sada braon ne primi previse posto je kosa svetla plus pramenovi blansopm uvek drugacije prime.

Von bas je lepo. I ja bih slicno. 

< Poruku je uredio nata11 -- 11.11.2021 11:51:55 >


_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 12:01:23   
vonavoj
Moras do frizerke..meni je umutila 5 boja..kako kaze..i ja sam svetla bila,blajhana..a moja boja je smedja.

Moja zaova koristi crvenu garnier,i nije zuta...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 12:10:06   
IvanaSK RR
Pa znas kako, u suštini ne mora kod frizerke 🤣. Nek uzme svetliju smedju koja u sebi nema crvenog pigmenta. Njoj ce se svejedno bas dosta ispirati, i zbog blansa.
Ja sam skoro uzela u dm-u Color evo blond 1011 i zadovoljna sam nijansom. Sa 12% hidrogena. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 12:45:48   
nata11

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pa znas kako, u suštini ne mora kod frizerke 🤣. Nek uzme svetliju smedju koja u sebi nema crvenog pigmenta. Njoj ce se svejedno bas dosta ispirati, i zbog blansa.
Ja sam skoro uzela u dm-u Color evo blond 1011 i zadovoljna sam nijansom. Sa 12% hidrogena. 



To je ta Selectiv Evo blond ali ne vredi, previse pramenova izlaceno i ti pramenoci ljubicasto-sivi, koren taman - zut, dole belo. user posted image

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 12:49:49   
IvanaSK RR
Da, zbog blansa su pramenovi posiveli.
Ja volim plavo pa mi zao kad neko hoce da se prefarba :) 
Ako ces se sama farbati u parfimeriji trazi smedju bez crvenog pigmenta. Uzmi svetliju ako ti je frka. Ali kažem, bas brzo ce se ispirati iako bude tamnija. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 13:15:06   
vonavoj
Nemoj svetliju od 6.1..bices zuta..mislim da je 6.1 ok...mislim da mi je mesala i 5.0..sa tom se npr.moja sestra farba,koren..a dole je balayage 

Ja sam sad siva,ali to mi je namerno uradila,da ne bi odmah bila zuta😂Znaci isprace mi se,yes..mnogo sam tamna..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 13:16:34   
ivaMark
Tako sam i ja...zuta, zuta i zuta...sanse nema da izvucem neku normalnu plavu, a pre mi je uspevalo. 
Kupim prirodno brqon, Loreal...i super mi ispadne. Sama sam se farbala, sve lepo pokrila. 
Verovatno bi tebi bila ova tamna? 
user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 13:18:50   
ivaMark


user posted image
Ovo je odmah posle farbanja. 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 13:48:51   
vonavoj
Super ti je ispala boja.

To je to.kombinacija 5.0 i 6.1. Bi njoj dobro prekrilo da ne bude tamna.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.11.2021 14:17:26   
ivaMark
Hvala von, prezadovoljna sam.
Ovo je sada, na dnevnom svetlu, bez sunca 😄user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.11.2021 8:02:11   
nata11
Garant ce prvi put biti tamnija to mi je jasno. Dvoumim se samo da li kod frizera farbanje prvo ili kod kuce user posted image ali videcu vec da malo odmorim kosu nedelju, dve.

Iva ovo je bas lepa nijansa.

_____________________________





(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.11.2021 10:31:50   
Maraj
Nato i meni je tako jednom dunulo da se vratim iz farbane plave u neku prirodnu smedju.... prvo sok....nema sanse da ti se svidi odjednom, a drugo...boja se ispira. Izbijaja plava, ludeces od toga. Ja sam se brzo vratila u plavo user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.11.2021 10:44:51   
ivaMark
Jeste lepa nijansa, meni se svidela na prvu. Ne ispira se bas, bas... Doduse, nisam bila bas ni plava, vise kao zlatno plava, grozno plava...napred sam imala dva izblansirana pramenova ali ne vidim neku razliku izmedju njih i ostatka kose. A sasvim slucajno sam izabrala boju...i prezadovoljna sam.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.11.2021 11:44:47   
Ana RR
Iva, prelepa boja!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here