|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kaiševi za prohodavanje
20.4.2011 11:24:51   
IVA 11
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

To je zato što niste probale. user posted image Nama je savetovao fizijatar. A to kako izgleda... ja znam šta je i kako funkcioniše, pa mi izgleda onako kako treba da izgleda.



Ja sam juce uzela kaiseve Chicco isto po savjetu i fizijatra i pedijatra, da se beba ne bi vukla za rucice a i sigurniji su. Meni je bilo prije presmijesno kad sam gledala mame da vode bebe i sve sam pricala kao psa da vode na povodac, ali sad kad je moj sin u fazi prohodavanja ja sam sigurna da su super stvar i da su funkcionalni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kaiševi za prohodavanje
20.4.2011 11:26:38   
New Mom
Koliko se kreću ti Chicco-vi?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kaiševi za prohodavanje
20.4.2011 11:54:30   
IVA 11
Kod nas je 10 i po eura! user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kaiševi za prohodavanje
20.4.2011 12:41:51   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: New Mom

Koliko se kreću ti Chicco-vi?


NM sta ce ti to sad pa KL samo sto nije prohodala,mani se trosenja para user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kaiševi za prohodavanje
20.4.2011 16:11:46   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: lanajelena

IZVORNA PORUKA: New Mom

Koliko se kreću ti Chicco-vi?


NM sta ce ti to sad pa KL samo sto nije prohodala,mani se trosenja para user posted image


Ali to i jeste idealno za prohodavanje. Ma hvalim ih na sva usta user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kaiševi za prohodavanje
30.4.2011 11:34:23   
AndreaK
Ovo nisam probala, uzeli smo dubak u tu svrhu i upotrebili ga mozda desetak puta a ni jednom nije bio duze od 10 min u njemu....e to je bacanje para..

Verujem da su ovih kaisevi osmisljeni kako bi roditelje postedili vodanja, setanja...saginjanja...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kaiševi za prohodavanje
30.4.2011 13:35:29   
mmms
Kaisevi su najbolji,lakse je majkama a i doktori ih preporucuju!!!Koristila sam ih sa prvim detetom a i sa drugim cu kad bude doslo vreme!!!

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kaiševi za prohodavanje
30.4.2011 18:56:43   
New Mom
Videla danas o OshKoshu, 1210 dinara, dve varijante: kao klasičan ranac i kao igračka ranac.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kaiševi za prohodavanje
1.5.2011 0:37:33   
mati
IZVORNA PORUKA: IVA 11



Ja sam juce uzela kaiseve Chicco isto po savjetu i fizijatra i pedijatra, da se beba ne bi vukla za rucice a i sigurniji su. Meni je bilo prije presmijesno kad sam gledala mame da vode bebe i sve sam pricala kao psa da vode na povodac, ali sad kad je moj sin u fazi prohodavanja ja sam sigurna da su super stvar i da su funkcionalni. user posted image user posted image user posted image


Iva jer koristite kaiseve? Kako je sa njima i od kad ste poceli da ih koristite?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kaiševi za prohodavanje
1.5.2011 0:50:35   
IVA 11
Mati, evo par dana ima od kako sam ih kupila. Stavila sam ga na njih, odmah ih je prislonio ustima da zvace user posted image Funkcionalni su, i kad krene da pada samo povuces kais da se ispravi. Ne koristimo ih puno jer beba treba da je bas stabilna, jer ovako izgleda kao da vuces dijete. Ja sam zadovoljna, a bicu jos vise kad bude stabilniji i kad ih budemo cesce koristili. user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kaiševi za prohodavanje
1.5.2011 0:54:01   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ti kajisevi su odlicni user posted image user posted image user posted image
jesu me gledali sa gadjenjem ali ja sam hodala uspravno



Leđa su važna ,trebaće nam još user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kaiševi za prohodavanje
1.5.2011 0:55:01   
Dada81

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja ću da kupim Nini kaiševe ,a meni korpu za na usta user posted image


Joooj Buba ,legoh user posted image user posted image user posted image a i vreme mi ,uostalom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kaiševi za prohodavanje
1.5.2011 0:57:04   
Dada81

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Mati, evo par dana ima od kako sam ih kupila. Stavila sam ga na njih, odmah ih je prislonio ustima da zvace user posted image Funkcionalni su, i kad krene da pada samo povuces kais da se ispravi. Ne koristimo ih puno jer beba treba da je bas stabilna, jer ovako izgleda kao da vuces dijete. Ja sam zadovoljna, a bicu jos vise kad bude stabilniji i kad ih budemo cesce koristili. user posted image


Kao da ugledah Davida user posted image user posted image A,nisam viđala ,nisam ni probala ,a dobro zvuči user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kaiševi za prohodavanje
2.5.2011 1:25:33   
IVA 11
Choopa, je l' mora beba da bude bas stabilna, jer moj Luka ne moze sam da stoji, pa kad ga stavim nba kaiseve kad nema ravnotezu on se vrti i taman izgleda kao psa da vucem user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kaiševi za prohodavanje
2.5.2011 23:01:31   
choopa choops
Ja tek sad vidim tamo da si me zvala...
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Choopa, je l' mora beba da bude bas stabilna, jer moj Luka ne moze sam da stoji, pa kad ga stavim nba kaiseve kad nema ravnotezu on se vrti i taman izgleda kao psa da vucem user posted image


Oprosti, ali kad sam zamislila scenu umrla sam od smjeha user posted image Ne znam sta bih ti rekla. L je bila bas dosta stabilna. Zavrtjela se tu i tamo u pocetku user posted image , ali znala je dobro da hoda sa tim ako se dobro sjecamuser posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kaiševi za prohodavanje
2.5.2011 23:03:25   
indy_25

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Choopa, je l' mora beba da bude bas stabilna, jer moj Luka ne moze sam da stoji, pa kad ga stavim nba kaiseve kad nema ravnotezu on se vrti i taman izgleda kao psa da vucem user posted image


Ivo i moja sara ko tvoj luka isto. Imam i ja te kaiseve al ona je dosta ne stabilna ljulja se i onda glavom krene ka naprijed pa je dignem.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.5.2011 17:45:16   
madre
da li neko ima ove kaiseve i kako su mu se pokazali?
user posted image
ja pretpostavljam da je to sve skoro isto, ali stvarno nemam iskustvauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kaiševi za prohodavanje
19.5.2011 17:53:57   
Anoniman
Moji nisu takvi, mada mislim da je sve to skoro isto.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.5.2011 20:13:41   
lesica
Madre,imam ja takve kaiseve i nama su dobri,i sad joj stavim ponekad da je ne bih drzala za ruku kada seta jer hoce da trci pa da je ne vucem za rucicu. 

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kaiševi za prohodavanje
20.8.2011 21:04:43   
madre
IZVORNA PORUKA: AndreaK

Ovo nisam probala, uzeli smo dubak u tu svrhu i upotrebili ga mozda desetak puta a ni jednom nije bio duze od 10 min u njemu....e to je bacanje para..

Verujem da su ovih kaisevi osmisljeni kako bi roditelje postedili vodanja, setanja...saginjanja...

ovi kaisevi su osmisljeni da dete postede padova, modrica... i da mu roditelji ne ogranicavaju prostor, da ga na drze za ruke bez potrebe... znaci namenjeni su deci koja su prohodala! dete samo seta, ide gde god pozeli, rukama istrazuje, a kada se desi da poleti da padne tu su kaisevi! povuces unazad i gotovo... on nastavlja gde je staouser posted image super stvaruser posted image
ja sam bogdana 2 meseca vodala za rukice, drzala ispod pazuha... dok nije prohodao!!! da ne bude zabune da ja ovde ne volim svoje dete kao nekiuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kaiševi za prohodavanje
11.9.2011 15:16:41   
cockic
ja nisam koristila te kaiseve ali u nasem okruzenju ih koriste rodjaci
jos nisam ni videla kako njemu to koristi jer je bas nestabilan ima 12m.

moj muz je veliki protivnik,ne znam iz kog razloga mada 
ima istine stavis ga puzi i cekas kad tad moraju prohodati meni je sin prohodao
rano sa nepunih 11 meseci,a sad sa 16m vec trci.
ali nikad ne znam da li cu imati tu srecu sad drugi put.jer ja za njega se
nisam savijala da ga drzim za ruke ni 10 dana odjednom je sam krenuo.

tako da mi ledja nisu bila savijena skoro uopste.zahvalna sam mu na tome.

ja mislim da nije to toliko losa stvar mada izgleda bezveze,ali ako roditelji
zele to je njihova odluka.

meni deluje da ih i to koci da se osamostale skoro sam videla dete od 16m meseci
na tome i sve se nekako tetura nema stabilnost.
mislim da bi vise imao da su ga pustili samog.

stvarno nisam pametna sta odluciti vezano za te kaiseve.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kaiševi za prohodavanje
12.9.2011 11:38:54   
minna
Mi smo koristili kaiseve za prohodavanje napolju kad je vec prohodao, a jos nije bio dovoljno stabilan. Prohodao je sa 11,5 meseci, za rodjendan je vec bio stabilan i napolju tako da nam nisu trebali duze od 15 dana.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 16:37:56   
pandina
Kupili smo OVE KAISEVE.
Je li imao neko takve?

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 16:40:22   
Sanja90
Kaisevi za prohodavanje????Ja za to prvi put cujem... Moje obe cerke su prohodale bez tih kaiseva.Mislim malo mi je smesno sta sve nece da izmisle samo da uzmu pareuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kaiševi za prohodavanje
21.3.2013 16:44:30   
pandina
Cula sam da su spas za kicmu (maminu), a fizijatri preporucuju. NIsam pametna, ne znam mnogo o tome. Kupili smo pre neki dan.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here