|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avon
4.5.2012 13:13:41   
branki*
sad kad sam na bolovanju ne koristim,nemam kataloguser posted image ali,kad radim,uvek neko se bavi time i,ajde da prelistam,uzmem i sta mi treba i sta mi ne treba,ako je na popustu,kao zatrebace.nesto mi je ok,nesto i nije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Avon
4.5.2012 13:15:59   
minavb
Sad ka v vidim AVON, prvo što mi padne na pamet je AVON SI PROŽDRNUO user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Avon
4.5.2012 13:18:39   
branki*
sta ces kad je hituser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Avon
25.6.2012 18:32:09   
Figaro88
Dobila sam ponudu da napredujem u Avonu ali treba da skupim tim od 5 dama.Pa ako nekog interesuje moze da mi posalje pp.Od svake prodaje Avon dama ima procenat,a tu su i motivacioni programi,popusti itd.Ja sam zadovoljnauser posted image I nije bitno odakle ste....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Avon
23.7.2012 8:06:27   
jovana jojo
I ja koristim Avonove proizvode,moja sestra radi sa tim...i mogu reći da su super.Omiljeni mi je serum za suve krajeve kose

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Avon
1.9.2012 14:53:35   
mtajcica83
Ja iz Avona koristim one kupke XXL varijanta i uvijek uzmem neku drugu i zadovoljna sam.koristim i njihove dvije maske za lice, jedna je sa sea puterom, druga crno blato...Sjenke cetvorobojne imam par komada...i super su..Ponekada narucim i nesto od nakita, ili nekada novcanik...torbicu...Bas cesto porucujem...i do sada sam sa svim bila zadovoljna.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Avon
1.9.2012 15:00:04   
Jagodica*
Ja od njihovih kupki dobijam alergijuuser posted image
Ali zato su im olovke za oci super.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Avon
7.9.2012 22:05:02   
Jole84
Kad pročitam Avon,setim se jednog bisera user posted image Moja mama radila za njih i pošto je bila koordinator,tog dana sedela u prostorijama Avon-a i ulazi žena i pita da li može da naruči tu i tu kremu za lice,jer je sve iskusala .Naime,u katalogu je pored kreme za lice bila nacrtana mala kašičica (koja simbolizuje kako ta krema hrani kožu) a ova ženica je to shvatila bukvalno,pa je jela kremu ujutru i uveče user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jagodica*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Avon
10.8.2014 14:56:33   
ljubičica
Potrebne osobe na mestu Unit Leader-a u Avon Cosmetics-u. Obezbedjeni PIO I zdravstveno osiguranje, isplata na 21 dan. Provizije I bonusi, motivacioni programi I stimulacije. Besplatna Business Academy I treninzi za negu I lepotu kose I kože I make-up. Broj mesta je ograničen, neka se jave samo ozbiljni kandidati. Info u inbox.



< Poruku je uredio ljubičica -- 10.8.2014 14:57:27 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Avon
10.8.2014 23:22:24   
vikiveki
Šta je potrebno da bi se bio Unit Leader,nije mi jasno tu mora da postoji neki uslov u smislu da imaš učlanjenih osobauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Avon
26.8.2014 23:22:04   
ljubičica
Potrebne su osobe koje ce se ukljuciti preko tebe, nije bitno da li ce samo kupiti jednom I nikada vise ili ce to biti osobe koje ce se time baviti. Vazno je samo da se krene I posle sve ide samo od sebe. Info u inbox :)

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Avon
11.2.2015 7:53:26   
Anck Su Nmaun
Pre par meseci sam i sama pocela da se bavim Avonom, sasvim slucajno. U mojoj okolini niko nije prodavao pa dok sam trazila katalog sama sam se uclanila.
Svidja mi se njihova kozmetika, godinama je koristim.
Kreme za telo su im super, kuglice , maskara, senke, serumi, parfemi... setovi razni bas za male pare se mogu naruciti.

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Avon
6.3.2015 19:31:24   
Plavusa34
Avon sam dobila od drugarice dodta je dobra

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Avon
1.10.2016 7:00:46   
branki*
Tacno sam znala da cu se navuci kad pocnem da radimuser posted image uvek neko ima katalog i narucujem ,kao na popustu je,zatrebace!uglavnom kupke,kremu za ruke,karmine,olovke,kako kad sta!uzela sam sad lak za nokte,olovku i sjaj za uzme,zadovoljna sam.cekam da mi stigne puder tec ni i u kamenu,ne ocekujem spektakularno,ali je bio na popustu i zatrebaceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Avon
1.10.2016 8:03:53   
Anck Su Nmaun
Ja sam se bas bila navukla dok sam radila , a na kraju pocela da uzimam svasta, ali ima bas dobrih stvari, parfemi su im ok, karmini i po neka maskara.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Avon
1.10.2016 8:08:43   
Khaleesi
Joj kad se setim pre 10 godina kada sam isla u skolu prodavala sam sa najboljom drugaricomuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Avon
1.10.2016 8:15:10   
Anck Su Nmaun
Zaboravih da napisem...one kupke na snizenjima ...vocne, su katastrofa kao voda.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Avon
1.10.2016 10:20:57   
emicaa
Od kad nisam nista narucila u Avonu bas bih mogla,ali nemam gdje user posted image ne hnam kako je sad ali prije su im ruzevi bas bili dobri

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Avon
1.10.2016 10:32:56   
wivern
Ja oooodavno nisam nista kupila iz avona, niko oko mene ne radi tako da i nemam odakle.

A ranije sam uzimala olovke i karmine.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Avon
1.10.2016 10:37:06   
Khaleesi
Ja sam najvise kreme za ruke uzimala lepo mirisuuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Avon
1.10.2016 10:41:00   
emicaa
Ja sam htjela u aprilu kad smo bili u Doboju narucit kod nekog i niko vise ne prodaje a kad sam ja radila za njih svako drugi je radio user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Avon
1.10.2016 10:46:49   
Khaleesi
Ima ih na netu mozda mozes tako da porucisuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Avon
1.10.2016 11:43:35   
emicaa
Ima u njemackoj,u Ch ne.Ma nije ni bitno toliko ali volila sam njihovu kozmetiku pa se htjedoh podsjetit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Avon
1.10.2016 13:22:12   
Khaleesi
Da ima lepih stvarcica...user posted image
Imala sam i onaj Perceive parfem bas sam ga volelauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Avon
1.10.2016 14:11:32   
Anck Su Nmaun
Aa tako sam ja volela Avonove stvracice i kad sam se preselila nista porucivala nisam 5 god. I kako sam ja pocela da radim...svi odjednom vc imaju nekoga user posted image pa msmmm gde su bili kad je meni trebalouser posted image
Tako da sad imam jednu mamu iz vrtica od koje uzimam.
A naaj vise mi oddgovaraju oni sprejevi za rascesljavanje mokre kose,jer ovi po parfimerijama bas nemaju neku ponudu, sve sto je valjalo izbacili su.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here