|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avon
12.8.2019 6:42:51   
Duškić
Ok su. Za te pare dobri.
Avon kuglice traju sto god.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Avon
12.8.2019 8:11:33   
Ivanka 75
Ja već godinama koristim isključivo Avon kreme za lice, jedino mi one odgovaraju. Prezadovoljna sam! 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Avon
12.8.2019 8:38:56   
Duškić
Kul. I moja tetka , lepo.
Pristupacna kozmetika.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Avon
5.10.2019 19:00:01   
branki*
cim krenem da radim,eto i avonauser posted image user posted image stigao mi neki parfem,eva mendez ga reklamira,zeleni.ok je,mada mi je lepsi zuti.sad narucila opet neke toaletne vode,ok su mi za posao.i tasne su im fine.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Avon
5.10.2019 21:48:00   
Sanjalicaaa
OBOZAVAM parfem Today iz avona. Imam par parfema, skupljih, ali on mi je ipak najdrazi. 

Ovih dana razmisljam da porucim online sa njihovog sajta kuglice-rumenilo i sprej za ispravljanje kose. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Avon
6.10.2019 13:29:16   
branki*
meni je draz bas u katalozima,listam,pa gedam,pa ponesem kuci da detaljnije proucimuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Avon
15.10.2019 1:52:07   
Mirko Svirko
Ima avon dobre proizvode.. Karmini,sjajevi, maskare,kreoni... Gelovi za tusiranje..Parfemi jeste ispare, ima i skupljih malo izdrzljivijih.Sve u svemu, pozitivno misljenje. Koristim dosta njihovih proizvoda 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Avon
15.10.2019 10:45:22   
kamičak
Korektna  dekorativna kozmetika. Po meni je koncept kataloske prodaje u danasnje vreme prevazidjen.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Avon
15.10.2019 10:49:20   
Mirko Svirko
Ja sam kupila u apoteci jednu bas dobru maskaru Evelin 3d.I odusevljena sam. Inace mi je maskara problem, ili ne znam da je stavim 😂 nesto ima..Trepavice mi ravne ko strela nisu onako kao kod nekih zena izuvijene na gore. Ali ova evelin mi se bas svidela

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Avon
15.10.2019 12:45:29   
Maria.lev
Slazem se, naročito kad se uzme u obzir da na svakom ćošku ima Lilly, Dm, Jasmin, pa cak i skuplje kuce sve vise otvaraju radnje kod nas. Ali opet, to važi za Beograd i vece gradove. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Avon
15.10.2019 12:48:44   
Maria.lev
Elem, i sama radim avon vec dugo, iz neke navike, sta li. Tako da ako neko ima pitanje, nek pita slobodno. 😀 Dekorativu sam uglavnom isprobala i za taj novac je sasvim korektno, mada licno uglavnom koristim neke druge proizvodjace (isto stvar navike). Za parfeme mogu da kazem samo: koliko para, toliko muzike. S razlogom neki kostaju 50e, a neki 10e.


(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Avon
15.10.2019 15:29:55   
kamičak
Jel jos uvek mora da se narucuje preko "dame" :)?


(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Avon
15.10.2019 21:20:47   
Maria.lev
Mora, Kamicak. Tehnicki, mozes da napravis sopstveni nalog, i onda nadjes damu/gospodina koji ti je blizu fizički, ako vec ne znas nikog da radi s tim. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Avon
15.10.2019 22:39:15   
kamičak
Komplikuju bez potrebe, zato sam i napisala da je prevazidjen takav sistem poslovanja.

(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Avon
16.10.2019 8:01:39   
Maria.lev
Slazem se, Kamicak, ali prosto ima onih koji gooodinama rade to tako i vole. Sto neko gore napisa, najbolji deo svega je katalog, i to listanje, prelistavanje... 😃 Sta znam, mislim da to vise ove starije dame, mladjoj je lakse da ode u Lilly ili da poruci sa instagrama (najcesce fake sminku, ali Boze moj). 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Avon
16.10.2019 10:08:09   
kamičak
Hehe, posto si ti jedna fina dama, mozda cemo saradjivati 😀


(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Avon
16.10.2019 10:10:58   
Mirko Svirko
Najbolji je katalog,listas, pijes kaficu, mirise stranice,listas... uzivas hehe 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Avon
16.10.2019 12:54:30   
Maria.lev
Nema problema, Kamicak, poslacu ti katakog 😃


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Avon
19.11.2019 15:11:58   
branki*
rekla da ovaj mesec necu da narucujem i porekla.narucila jean lancic sa priveskom u obliku pcelice i jos dva seta mindjusa.jedne su set od tri para,a druge su same.jedva cekam da stigne.dugo nisam uzimala nista ,sem sminke i kozmetike.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maria.lev)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Avon
21.11.2019 23:46:17   
branki*
i tasnu narucila .danas.toliko o tome da necu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Avon
22.11.2019 0:19:52   
MamaNecaVo
Neka mama,Vozdovac?A da je Avon dama?
Meni se ne isplati da porucujem samo za sebe..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Avon
27.11.2019 16:32:53   
branki*
lancic stigao,mnogo je lep..tasna onako,nije nesto,ali ok.cekam mindjuse.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Avon
28.11.2019 0:58:55   
MamaNecaVo
Branki,kakav im je ankit?
Videla sam ogrlicu iz kataloga koja mi se svidja,cena onako,ni povoljno ni skupo,ako je nakit ok u smislu da ne promeni boju brzo

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Avon
28.11.2019 22:36:07   
branki*
Ja sam od skoro pocela nakit da uzimam.to jest ,sad.lančić je stigao.čekam minđuše. Lančić je prelep.videćemo da li će boja da ode i da potamni i kojom brzinom.ne znam jos .za sad je super. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Avon
1.12.2019 20:40:26   
MamaNecaVo
Znaci i ti si "nova" sa nakitom..

Porucicu pa sta bude. Bas mi lepo izgleda. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here