|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:03:26   
zvezdica009
da, testovi su za jednokratnu upotrebu. po pravilu bi trebalo da u pakovanju bude 5 komada i pocinjete da ih koristite negde od 9,10 dana da biste utvrdile da li imate ovulaciju. ja sam to tako skapirala jer, kad ovulacije nema onda se pojavi samo jedna crta(kontrolna) ili dve ali je ona prva jako bleda, kad su obe jednako crvene tad je ovulacija. e sad meni nije jasno koliko to posle traje jer sam ja radila tri dana za redom i sva tri dana su crte bile jednake boje, posto su trakice prilicno skupe ja sam odustala da radim i cetvrti dan i mutili smo pa sad cemo videti. prvo sam mislila da kad su linije koje se pojave iste boje da tad dolazi do pucanja folikula ali izgleda da nije tako, nego je samo povecana kolicina tog hormona. znaci, moj zakljucak je da trakice sluze samo da biste same sebi dokazale da imate ovulaciju, ili ako niste sigurne u kome periodu vam je da vam malo to blize potvrde. valjda sam lepo objasnila user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:09:14   
snješka
Moje iskustvo sa trakicama, kupila ih dva puta. Drugi put, kad je trakica pokazala dvije crtice skoro jednake boje, ja ostala trudna. Ja sam koristila jednokratne, one koje rade po istom principu kao i test na trudnoću.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:11:24   
snješka
Zvezdice, dobro si objasnila. Kad je povišen LH, tada dolazi do ovulacije, koja nije ništa drugo nego pucanje folikula.
LP


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:20:36   
zvezdica009
a kako su onda meni tri dana pokazivale istu boju, bile su jednako crvene obe user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:23:36   
snješka
Pa što da ne, možda ti ovulacije traje malo duže. Ne pucaju svi folikuli u isto vrijeme. Hvala Bogu da ti je tako, ne žali se ženo, nego u akciju...user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:28:12   
zvezdica009
snjeska kako mislis ne pucaju svi folikuli u isto vreme? mislis da sam ih ja imala vise ?

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:30:36   
zvezdica009
ja sam cula da obicno postoji samo jedan vodeci folikul i da taj puca, a ostali se ne racunaju...kad bi neko mogao bas da mi objasni to jer stvarno mi taj proces ovulacije vise uopste nije jasan...user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:35:03   
snješka
Pa postoji jedan vodeći i on je najveći, ali takođe i oni koji nisu puno manji od njega kad dostignu određenu veličinu pucaju. To može biti dan poslije ili čak dva. Pa nije pravilo da ovulacija traje dva dana, kad može i duže. Što se brineš, opusti se i uživaj. Što budeš više mislila o folikulima u toku odnosa, veće su šanse da ne bude ništa....Zato, pusti ovulaciju, sad znaš kad je i to je dovoljno....user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:37:38   
zvezdica009
hihi ma mutili smo ovih dana sad samo pitam posto mi nije bilo jasno, valjda mi je sad i prosla ovulacija nemoguce da sam ceo mesec u ovulaciji hihihi

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:54:42   
Suncicabg
A ako ja uradim jednu danas kad mislim da je ovulacija, jel to ok? Ne moram svih 5?user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lh trakice
23.9.2009 13:58:01   
zvezdica009
pa uradi, pa ces videti, ako imas obe crte jako crvene onda ti je ovulacija, ako je jedna jako svetla onda jos nije ili ako je uopste nema, piste tamo na uputstvu

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lh trakice
23.9.2009 14:07:38   
Suncicabg
Kako se zovu te tvoje trakice, Zvezdice?

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lh trakice
23.9.2009 14:10:08   
zvezdica009
OVUGNOST

suncice poslala sam ti pp

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lh trakice
23.9.2009 14:44:47   
Verus
suncice trakice su veoma pouzdane ja sam ih koristila, ali ako imas tako puno sekreta pri ovulaciji, onda ti je to dovoljan indikator (ja bar tako misilm, jer ja nikada nisam imala taj sekret)

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lh trakice
23.9.2009 14:49:02   
Suncicabg
Nemam puno sekreta, samo sam jutros imala! I to prvi put, ili ga nisam primecivala do sada! Sad sam zbunjena sto ga nema vise, user posted image a bio je bas kao sto su  ga devojke opisivale! Zato bih da nadjem te trakice.

< Poruku je uredio Suncicabg -- 23.9.2009 14:50:30 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lh trakice
23.9.2009 14:50:44   
Verus
Kazem ti ja ga nikada nisam videla, mozda samo jednom, tako da nisam nikad znala po tome.  Nemoj to da te brine uopste vidi ovde:

KLIK

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lh trakice
23.9.2009 15:11:34   
Nensi*
Suncice,ja sam te trakice videla u Lily-ju,ima jedna u pakovanju i kosta oko 200 dinara. Stoji tamo gde i testovi za trudnocu...Pa ako imas neki Lily blizu,skokni pa potrazi...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lh trakice
23.9.2009 15:17:30   
Suncicabg
Hvala Nensi, imam! Sad mi je lakse! Devojke kazu da je tesko naci, pa sam vec i odustala! Kako izgledaju te iz Lilly?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lh trakice
23.9.2009 15:23:06   
Nensi*
Ja sam do sad videla u 2 Lily-ja user posted image
Pakovanje je u kao providnoj kesici,pise LH trakica,i imas uputstvo unutra...Potrazi tamo gde su testovi za trudnocu...I javi sta si uradila...user posted image

< Poruku je uredio nensi27 -- 23.9.2009 15:24:07 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lh trakice
23.9.2009 15:25:44   
Suncicabg
Vazi, idem danas! Jos jednom hvala

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lh trakice
23.9.2009 15:28:31   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lh trakice
23.9.2009 16:20:47   
viking
Nensi, super! Hvala za info da ih ima u Lilly, ja sam gledala prošle godine (doduše neobavezno, jer znam da ih po Evropi ima u radnjama te vrste) ali nisam našla, očigledno da su počeli da ih uvoze! To je odlično, jer se baš teško nalaze po apotekama, ja sam morla da naručim da mi donesu iz Hrvatske jer sam se smorila od traženja...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lh trakice
23.9.2009 19:16:11   
Nensi*
Nema na cemu user posted image
Nema Suncice da javi da li je nasla,a mozda muti sad user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lh trakice
23.9.2009 19:28:22   
viking
neka, neka, neka muti, sačekaćemo mi user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Lh trakice
23.9.2009 20:02:03   
Suncicabg
Haha! Evo me! NIGDE ih nema! U Lilly me zena jako cudno gledala koad sam je pitala jel imaju! U apoteci kaze, mogu da naruce pa za par dana! Ne znam sta je problem!?user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here