|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
24.12.2014 14:33:15   
nata11
A zasto bi porucivala iz Eng kada imas da kupis kod nas te iste i veoma povoljno?

_____________________________





(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Lh trakice
24.12.2014 18:31:54   
Lisa Simpson
Ove koje se prodaju kod nas su visoke e ne normalne osetljivosti.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Lh trakice
24.12.2014 18:57:12   
madre
nato, ja sam pre nekih mesec dana napravila porudzbinu i niti su mi odgovorili niti poslali.
krajem prosle godine su mi stigli 2-3 dana posto sam porucila, a sada se ne javljaju pa sam pomislila da vise i ne radeuser posted image
jesi li ti skoro porucivala?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Lh trakice
24.12.2014 19:15:44   
Maraj
Madre i ja sam tako. Narucila oni se nisu javljali. Ja im posaljem mejl i malo ih ocrnim oni mi odgovore da trenutno nemaju da su na carini, izvinjavaju se i sledecon posiljkom mi posalju da l 7 ili 10 gratis trakicauser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Lh trakice
24.12.2014 19:20:30   
madre
koliko se secam to se tebi prilicno davno desilo? ili nekom drugomuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Lh trakice
24.12.2014 22:41:32   
Maraj
Pa mislim da ima godinu dana mozda i nesto jace

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Lh trakice
24.12.2014 22:45:23   
Sosa Mena
Madre menjali su sajt. Ovde sam ja narucivala pre dva meseca i odmah su stigle. To sam provalila jer sam narucivala na onom starom i vidim niko mi ne odgovara. lh trakice

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Lh trakice
24.12.2014 23:04:23   
madre
probacu ovde, sosouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Lh trakice
24.12.2014 23:07:01   
Sosa Mena
Slobodno. Posle par sati su mi odgovorili vec sutra dan su stigle.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Lh trakice
24.12.2014 23:12:55   
madre
superuser posted image poslala sam porudzbinu pa pretpostavljam da ce sutra odgovoriti...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Lh trakice
25.12.2014 13:33:18   
nata11
Vidim vec ste se snasle. user posted image A ima jos povoljnije ih devojka nudi na oglasima pa promuvajte.

_____________________________





(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Lh trakice
8.1.2015 13:12:49   
tatjan@
Ovi testovi koji se prodaju kod nas su dosta skuplji nego ovi iz Engleske. Ja sam porucivala nedavno, 30 lh testova i jos 10 hcg, sve sa postarinom me izaslo 1580 din. Stigli iz Engleske za 5 dana. A ovde gledam samo 30 lh testova kosta preko 2000. Ipak se isplati porucivati iz Engleske.

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Lh trakice
8.1.2015 14:22:05   
Anoniman
pozdrav svima user posted image ja jesam nova a zapravo i nisam samo sam izgubila svoju lozinku emaila i ringeraje i vise nisam buba.marica ako me se neko seca uopste :) Uglavnom bebac mi puni dve godine u aprilu a trenutno radimo na novom bebcu i pocela sam da koristim lh trakice. Danas (10dan ciklusa) je crtica bleda ali prisutna... da li to znaci da se ovulacija blizi? zagrljaj za sve koji me se secaju i za one koji me se ne secaju :)

(odgovor članu tatjan@)
  Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Lh trakice
8.1.2015 14:28:22   
Valerie
bubice, ako ti npr. jednog dana nije bilo druge crtice uopste, pa se sledeci dan pojavila svetla, to svakako znaci da se povecao nivo lh. ali moze da bude i sutra i za 5 dana, na primer. dok god ne bude ista ili jaca od kontrolne, O nije na pragu. onda jos dva dana akcije :)
srecno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Lh trakice
8.1.2015 14:47:06   
Anoniman
hvala Valerie user posted image

(odgovor članu Valerie)
  Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Lh trakice
8.1.2015 17:56:59   
Lisa Simpson
E pa tatijan@ ti mi trbaš kako si plaćala? karticom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Lh trakice
8.1.2015 18:02:50   
Lisa Simpson
Ja za ovaj mesec imam, dobila ih na RR, mada kad malo bolje razmislim bilo bi čarobno da mi posle toga ne trebajuuser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Lh trakice
8.1.2015 22:04:29   
isidora88
imate i na e bay-u jako povoljno , oko 10 doara, 60 testova za ovulacija i 30 testova za trudnocu, besplatna postarinauser posted image

KLIK

< Poruku je uredio isidora88 -- 8.1.2015 22:05:27 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Lh trakice
3.2.2015 11:10:44   
buba.marica
ženske, jedno pitanjce imam ... treba mi mala pomoć...

Kako se najispravnije rade trakice ? Koliko dugo ne pijem nista , kad je najbolje raditi itd itd ... ?
Jaaaaako bi vam bil azahvalna, i vise me zanimaju iskustva nego ova citanja sa neta , ima milion varijanti.
Devojka koja mi je prodala je rekla da je najbolje u drugoj polovini dana ... a negde sam citala nikako kafa dva sata i voda i bla bla ... i tako user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Lh trakice
3.2.2015 11:18:00   
nata11

IZVORNA PORUKA: isidora88

imate i na e bay-u jako povoljno , oko 10 doara, 60 testova za ovulacija i 30 testova za trudnocu, besplatna postarinauser posted image

KLIK


Ovo je za one koji imaju zivaca. Porucila platila internet karticom i onda stiglo do nase carine koja mi trazi gomilu papira i da platim porez. Pa vi sad vidite. Mozda je ovakva kupovina normalna u drugim zemljama ali kod nas nazalost nije. Jos uvek neznam sta ce na kraju biti, cekam odgovor carine. :/

Najbolje posle 10 a.m., 2 sata da nepijes nista pre toga, ja najcesce radim popodne. I svaki dan u isto vreme.

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Lh trakice
3.2.2015 11:30:41   
madre

IZVORNA PORUKA: buba.marica

ženske, jedno pitanjce imam ... treba mi mala pomoć...

Kako se najispravnije rade trakice ? Koliko dugo ne pijem nista , kad je najbolje raditi itd itd ... ?
Jaaaaako bi vam bil azahvalna, i vise me zanimaju iskustva nego ova citanja sa neta , ima milion varijanti.
Devojka koja mi je prodala je rekla da je najbolje u drugoj polovini dana ... a negde sam citala nikako kafa dva sata i voda i bla bla ... i tako user posted image

trudi se, smanji unos tecnost na minimum i nemoj da piskis dva sata pre radjenja trakice. nemoj uvece i nemoj ujutru cim ustanes. ostalo sve dolazi u obzir... srecnouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Lh trakice
3.2.2015 11:58:33   
buba.marica
hvala madre puno user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Lh trakice
3.2.2015 12:17:12   
Valerie
ja to za kafu nigde nisam cula. i tecnosti, nemoj sad da budes zedna, to isto uopste nije dobro. nemoj samo da se nalivas. kad ti je zgodno, oko podne ili nesto kasnije. i nemoj da cekas da skroz bude tamna da krenes u akciju. kreni na vreme. meni je najbolje bilo da kombinujem sa bazalnom. trakice najave O, BT potvrdi da je bila, pa znas tacno. super je fertilityfriend sajt ako ga nisi koristila do sada. zelim ti svu srecuuuu draga buba marice

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Lh trakice
3.2.2015 12:32:45   
buba.marica
hvala draga Valerie user posted image
baš ovaj mesec sam počela prvi put da merim bazalnu i da radim trakice , nadam se da će ishod biti uspešan ovaj mesec ;)


Upravo sam uradila prvu i opet ima dve crtice (naravno t je mnogo svetlija od c), ali je ipak ima ...
Da li je moguce da nikad nemam potpuno negativan test na lh ?

< Poruku je uredio buba.marica -- 3.2.2015 12:38:13 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Lh trakice
3.2.2015 13:07:02   
buba.marica
Znam ja da voo nije ovulacija , toliko sam skapirala, :) samo me zanim ako je pozitivan danas 7dc, da li to znaci da ja imam neki problem sa hormonima ... ili je ok da bude ovakav:

user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here